Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Solar Roof

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • JozkoPucik
    Member
    • Aug 2018
    • 132

    Solar Roof

    Ahojte, myslite, ze v nejakom dostupnom case bude u nas dostupna Solar Roof od Tesly??

    Ked som zil v nemecku tak som chcel Tesla Powerwall a bolo mi povedane, ze je tam cakacia listina a je to beznadejne vypredane na rok dopredu. Neviem si teda predstavit ako by to mohlo byt s tou Solar Roof.
  • TM3Perf
    Member
    • Jun 2015
    • 83

    #2
    Tiež čakám na Solar Roof ale som realista, najbližších 5-8 rokov to na Slovensku nebude.

    Komentár


    • Janek72
      Janek72 komentoval
      Upraviť komentár
      No ja mám od 10.10.2017 zálohu zloženú na strechu + 2 x Powerwall - teda som asi dosť trpezlivý, snáď sa mi do ďalších dvoch rokov ozvú... Medzitým som ale nainštaloval aspoň klasiku Fronius SymoHybrid 4kW zatiaľ bez batérie (spotrebovávam cez tepelné čerpadlo) a momentálne som v procese inštalácie 10kW striedač Storion (momentálne s panelmi len 5,4kWp s batériou 11,6kWh).
  • Gusto65
    Junior Member
    • Dec 2019
    • 10

    #3
    Tiez som nad tym rozmyslal takto rok dozadu a nakonec to dopadlo ze som dal solax menic a baterky 2x6,3kwh tiez solax a 36 panelov , nechcel som cakat asi by som sa nedockal

    Komentár

    • pile_of_salt
      Member
      • Sep 2019
      • 65
      • lucia76891
      •   

      #4
      Skusal tu nejaky matematicky majsterko spocitat, ci by sa to na SK, resp. v tychto koncinach EU oplatilo? Ano samzrejme, ze sa to oplati, ale hodit to proste do cisiel, pre "neveriacich." Dakujem pekne.

      Komentár

      Pracuje...
      X