Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Novy Tesla Roadster

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • nemo
    Senior Member
    • Oct 2015
    • 562
    •   

    #16
    Obrovske UFO na orbite Zeme viditelne cez predne sklo Roadsteru presne v strede (viditelne od 19:22 do 20:00): https://youtu.be/aBr2kKAHN6M?t=19m22s

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #17
      Je to super, ze dokazu rakety lietat znova znova. Je to rychlesie, stoji to menej penazi a ten vzlet ma az tak neohromil, ale to pristatie tych dvoch ja neviem ako to spravne nazvat rakiet ci modulov, to bolo pekne. Vypustit auto na orbit neviem aky ma vyznam. Povazujem to za milionarsky rozmar Elona Muska. No neiem aky to ma iny vyznam. Snad mi to niekto z Vas vysvetli. Ano nepochybne vyskumy ci uz vo vesmire, alebo na zemi, maju svoj vyznam. Kolonizovanie inej planety ci mesiaca ako to chcu spravit povazujem za nie dobre. Najskor by sme mali dokazat vycistit vzduch, vodu a podu. Proste ochranit si a prestat devastovat nasu planetu. A potom robit nejaky Total Recon. Zem bez nas prezije, my bez nej ale nie. Aj ten bordel ci je vo vesmire by sme si mali upratat. Viem, ze uz nieco riesia, ale este im to bude trvat. Nasa planeta nam dava vela. Tak ako prichadza globalne oteplovanie, tak moze prist aj doba ladova. Na znicenie planety nieje potrebna ludska cinnost, staci ze na planete vybuchne niekolko sopiek naraz, alebo zrazka z inou planetou ci asteroidom a sme v ..... Tak sa tu nehadajme aspon mi.

      Komentár


      • nemo
        nemo komentoval
        Upraviť komentár
        Elon odpovedal na tlacovej konferencii na otazku preco poslal Roadster k Marsu: Pri testovacich letoch sa do vesmiru vynasa blok betonu a to mu pripadalo nudne. Vraj treba robit aj blaznive veci, preto ten Roadster.
        P.S.: Teraz uz mozeme s istotou hovorit o novom Roadsteri ako o aute s najvyssim zrychlenim, maximalnou rychlostou aj dojazdom :-)

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Aha, dik za objasnenie. To ma logiku. Aj reklamne si pomohol. Ukazovat vo vesmire auto je lepsie ako kus betonu. Sorry EM, beriem spat ten milionarsky rozmar.
    • Jiri GrandPa
      Senior Member
      • Dec 2016
      • 707
      • viera8131
      •      

      #18
      Toto vsetko si zasluzi novu temu Tesla vo vesmire.

      Komentár

      • Ioniq
        Member
        • Jan 2017
        • 364

        #19
        Inac to bude celkom sranda, kedze je to prva Tesla (a v podstate prve auto vobec) vo vesmire, a v zasade sa nekontrolovatelne ruti po nejakej vypocitanej obeznej drahe/trajektoriu, co bude az za par rokov zramuje nejaku vesmirnu stanicu alebo druzicu. Tam hore asi PZP neplati ci?

        Ci v NASA odpisu 6 kusov mrtvych kozmonautov, a obvinia Spacemana ze jazdil pod vplyvom a daju mu dozivotie?

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #20
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	roadster.jpg
Videní:	274
Veľkosť:37,9 KB
ID:	36736
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          Pracuje...
          X