Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

21.november

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • EVan
    Member
    • Dec 2017
    • 80
    • ivan455831
    •   

    21.november

    Konečne

    Click image for larger version  Name:	tesla-pickup-2.JPG Views:	6 Size:	20.2 KB ID:	44554
    Naposledy upravené Juro; 22-11-2019, 07:31. Dôvod: Pridal som banner
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Uz sa neviem dočkať.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Aj niekto plánuje sledovať naživo? To bude asi niekedy zajtra po piatej hodine ráno nášho času.

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	tesla-pickup.JPG
Videní:	1156
Veľkosť:26,3 KB
ID:	44513
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #5
          Prezentácia:



          S tými sklami im to nejak nevyšlo.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár


          • JozkoPucik
            JozkoPucik komentoval
            Upraviť komentár
            No s tým autom to nejak nevyšlo xD
        • Vladimír Oboňa
          Junior Member
          • Nov 2019
          • 18

          #6
          Konečne vyrobili auto pre mňa 👍

          Komentár

          • JozkoPucik
            Member
            • Aug 2018
            • 132

            #7
            Ako, stále tomu neviem uveriť, stále čakám, že to Elon označí ako žart, alebo tak. Tak nie je to zlé, ale je to dosť riskantný krok, naozaj neviem či konzervatívny američan bude kupovať toto auto. Dosť sa to líši od elegancie ostatných Tesla áut. Fakt neviem.

            Komentár


            • Peto02
              Peto02 komentoval
              Upraviť komentár
              Pick-upy nikdy neboli elegantne auta do mesta, takze ten apokaliptycky/vojensky dizajn zo 70-tych rokov sa ku pracovnemu stroju podla mna celkom hodi.

            • Dusan
              Dusan komentoval
              Upraviť komentár
              No velmi slabe, tiez mom z toho taky pocit, ze to je len nejaky zart (ako s plamenometom). Ked si pozreme konkurenciu od rivianu tak toto je nepouzitelne. Mozno niekde do syrie by sa to hodilo...

            • Juro
              Juro komentoval
              Upraviť komentár
              Dizajn možno divoký, ale snaha bola spraviť to praktické. Tá zásuvka na nabíjanie v nákladovom priestore sa velmo hodí.

            • JozkoPucik
              JozkoPucik komentoval
              Upraviť komentár
              Áno, musím uznať, že Rivian nešpekuloval a dal na tradičný dizajn a to možno v konečnom dôsledku rozhodne. Tesla sa vždy uberá svojou cestou a doposiaľ im to veľmi dobre vychádza, tak uvidíme ako to bude v tomto prípade. Auto tu bude až o cca tri roky tak uvidíme.

            • Vladimír Oboňa
              Vladimír Oboňa komentoval
              Upraviť komentár
              konečne auto ktoré keď kúpim nové tak sa nebojím ísť s ním po zarastených cestách a nedoškriabe sa od konárov - za mňa 1*
              čo sa týka designu - nemám výhrady, nakladacia rampa - super

            • matchke
              matchke komentoval
              Upraviť komentár
              Moc ma to auto nezaujalo, ale je rozhodne krajsie ako slovensky aligator. :-)
          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #8
            Ono toto auto chce používať aj na Marse.

            Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	tesla-pickup-1.JPG
Videní:	343
Veľkosť:62,3 KB
ID:	44552

            Tu prezentácia:
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár

            • Hody
              Junior Member
              • Jul 2017
              • 15

              #9
              https://zive.aktuality.sk/clanok/143...ko-ziadny-iny/

              Tiez som mal z toho pocit, ze musi ist len o vtip Ale tak Musk uz davno hovoril, ze to auto sa vela ludom nebude pacit, ze bude velmi specificke... fakt som zvedavy, aky bude realny zaujem trhu, ked sa to auto (realne snad aspon v 2022) dostane z vyroby uvidime

              Ale hlavne nech najprv poriadne spravia Model Y. Na tuto srandu bude cas neskor..

              Komentár


              • JozkoPucik
                JozkoPucik komentoval
                Upraviť komentár
                Tak áno,je to špecifické, určite si to nájde fanúšikov, zas tie ceny nie sú zlé, hlavne keď sa porovná dojazd, cena, náklady s inými Truckmi. S tým, že je to čiastočne neprestrelené sa asi dotýkajú aj iného segmentu.

              • Hody
                Hody komentoval
                Upraviť komentár
                jj + Amici su na pick-upy a mat doma vlastny tank bude asi lakave )) fakt som zvedavy. Bud to bude hit, alebo prepadak

              • JozkoPucik
                JozkoPucik komentoval
                Upraviť komentár
                Heh, no to hej, verím tomu, že tomu dajú nejaký maskáčový vzor, alebo podobne a všetci s toho budú napichaný. To si viem teda živo predstaviť
            • jux
              jux
              Senior Member
              • Apr 2015
              • 1378
              •      

              #10
              Nie je to auto pre mna, no myslim, ze v nom dobre sklbili aerodynamiku potrebnu pre elektromobil a drsnostou trucku. Urcite bude mat podstatne mensiu spotrebu ako Rivian - hlavne pri vyssich rychlostiach. Plaid verzia bude vrazedny stroj a zrejme prekona vsetko, co v segmente truckov existuje.
              V Amerike sa bude urcite predavat dobre a aj v Europe sa najde kopa ludi co si to kupi len aby sa odlisili. No neviem ci im prejde homologizacia v EU kvoli takym ostrym hranam. Bude o to zaujem uz len preto, lebo je to original, na nic predtym sa nepodoba.

              Komentár


              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                Ked to bude tak ako hovoril Elon z nerezu podobne ako starship, tak nalestena verzia by bola bomba - podobne ako kedisi nalestene zavodaky mercedesu za casov Fangia.

              • JozkoPucik
                JozkoPucik komentoval
                Upraviť komentár
                To je pravda, musím uznať, že ten prvotný šok postupne upadol keď si človek uvedomí prečo to také je. Ešte to potom majitelia začnú testovať s tým nerozbytným plechom a bude sranda.... no a v tom máš pravdu, v EU to bude magnet na pozornosť, veď po Tesla sa pozerajú teraz, nie to ešte po takomto niečom.

              • Wilo
                Wilo komentoval
                Upraviť komentár
                Neviem ci by im nerezovu povrchovu upravu schvalili. Vo vacsine EU krajin su chromove a kov imitujuce folie na aute zakazane kvoli odleskom svetla.
            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #11
              Neviem kto ako zaregistroval, ale ja tak, že Tesla si vyrobila aj vlastnú elektrickú štvorkolku. Ktovie či to pôjde aj do sériovej výroby.

              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	tesla-pickup-3.JPG
Videní:	364
Veľkosť:30,6 KB
ID:	44562
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár


              • JozkoPucik
                JozkoPucik komentoval
                Upraviť komentár
                Ja som si to hneď všimol, hlavne lebo som to pozeral neskôr a komentoval to ten čo ukazoval video. Hneď povedal, že aha aká super štvorkolka! Pre dospelých toho na trhu moc nie je, len pre deti sú elektrické.

              • matchke
                matchke komentoval
                Upraviť komentár
                Ta ma zaujala viacej.

              • JozkoPucik
                JozkoPucik komentoval
                Upraviť komentár
                https://www.yahoo.com/news/teslas-at...231400995.html tak vyzerá že o rok aj čosi to tu máme

              • Wilo
                Wilo komentoval
                Upraviť komentár
                Ak to bude taky rok a pol ako TM3 tak si pockame do 2025
            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #12
              Elon Musk hovorí o Tesle Pickup: https://youtu.be/xp_gwCrQPvU Všetko čo vieme o Tesle Pickup, info od youtubera: https://youtu.be/D9T3Rz9DJJQ
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • Wilo
                Member
                • May 2019
                • 337
                •      

                #13
                Hmm, s tymi ostrymi hranami to prejde cez testy ochrany chodcov? Vsetci zaobluju narazove casti aby preliezli testami a tu dali same hrany a rovne plochy. Musim povedat ze prvotne neoficialne skice fanusikov sa mi pacili viac. Tieto velke auta Tesle moc nejdu. TMS aj TM3 su krasne. TMX a toto cudo uz moc nie

                Komentár


                • JozkoPucik
                  JozkoPucik komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ja si myslím, že všetky modely sú super, aj X aj Y, všetky sú úplne dokonalé, ale je to vec názoru. Myslím, že aj ten Truck sa mi časom zapíči, hlavne to človek musí vidieť naživo.
              • milan84
                Senior Member
                • Jun 2015
                • 853
                •   

                #14
                obavam sa, ze toto prestrelili ak to bude takto vyzerat aj po vyjdeni zo seriovej linky.
                Doteraz vsetky tesly mali jednotnu grafiku - hlavne predne ,zadne svetla. toto je ako ina automobilka. Z prvych dojmov za mna zle,zle,zle a to sa nebojim povedat nahlas.
                F150 je sice obluda, ale prezentuje to, co americania ocakavaju. mohutnost, chrom, prakticku korbu, ktorej netreba sklapat rampu a neviem co. Myslim si, ze z tohto sa vacsina cielovej skupiny bude smiat a nie po nej tuzit.

                Komentár


                • JozkoPucik
                  JozkoPucik komentoval
                  Upraviť komentár
                  No máme pred sebou roky diskusii o tomto auto, lebo kým pride je ešte dosť času.
              • Jiri GrandPa
                Senior Member
                • Dec 2016
                • 707
                • viera8131
                •      

                #15
                Toto je auto po ktorom skoci aj americka armada. Preto je to take nizke a sikme. Idealny priskumny voz. Tichy, 3x rychlejsi ako hociky terajsi "Hummer", na termokamerach tiez nebude moc vidno

                Komentár


                • Wilo
                  Wilo komentoval
                  Upraviť komentár
                  Celkom by som si pozrel ako sa do tohto tlaci vojak priemerneho vzrastu s prilbou na hlave a s ovesanou taktickou vestou. Ak si niekedy aspon isiel okolo Hummeru tak pochopis preco to bolo (je) armadne vozidlo. Toto je akurat tak pre nejakeho arabskeho bojovnika v uteraku. To vyuzitie dakde na farme v Iowe znie ako viac pravdepodobne

                • curgali
                  curgali komentoval
                  Upraviť komentár
                  A utiahne to aj 122 mm hufnicu alebo delo...
                  Naposledy upravené curgali; 22-11-2019, 14:39.

                • Marcel Pavlík
                  Marcel Pavlík komentoval
                  Upraviť komentár
                  @čurgali - 122mm húfnicu utiahne (zabudovaný) motor z vw chrobák - cca 1975
              Pracuje...
              X