Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Komu načo Pickup?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    Komu načo Pickup?

    A ja sa pytam, ze komu a naco takato <>vina bude?
  • Teq
    Teq
    Member
    • Nov 2017
    • 240
    •   

    #2
    V amerike maju velky dopyt po pickupoch...nam europanom staci tazne a prenajat si prives ked je treba, preto si uz dalsie EV bez tazneho nekupim.
    cize moznosti vela nemam

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Pôvodne zverejnené od dango Pozrieť príspevky
      A ja sa pytam, ze komu a naco takato <>vina bude?
      Tou "vinou" myslíš typ pickup track ako napr. Ford F-Series, najpredávanejším vozidlom v USA za posledných 35 rokov?

      Tento segment je pre Teslu aj američanov veľmi dôležitý a predstavenie pickupu veľmi netrpezlivo očakávané. Ak sa im to auto podarí, mohlo by sa ľahko stať pre Teslu najpredávanejším.

      Ak by Tesla pickup porazila v predaji Ford F-Series, bolo by to obrovské víťazstvo nie len pre Teslu, ale aj pre celú elektromobilitu.

      Click image for larger version  Name:	image_5105.jpg Views:	54 Size:	95.7 KB ID:	42968 Click image for larger version  Name:	20191016_115048.jpg Views:	0 Size:	165.5 KB ID:	43051
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        Ano, presne myslim taketo pickupy. Ale na moju otazku by som asi nasiel odpoved iba keby som bol blby american. Lebo realne vyuzitie to ma asi take, ako nase vaginy na Q8/X6 a podobne kamiony v Eurovei

      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        amerika je velka, predstav si rancera co ma farmu / velky pozemok a potrebuje hore dole vozit veci po terene / mimo cesty. je to viac menej pracovne auto. pre ludi co ziju v mestach / sidliskach je to zbytocne

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        U pohranicnej policii, alebo policii v narodnych parkoch by sa to dalo vyuzit. Je to tiche bezemisne, na paserakov a prevadzacov idealne. Uz teraz vyuzivaju nato specialne Emotorky, ktore im vraj vyrobila Tesla. Aspon v dokumentoch co som videl, to samotny policajti vraveli.
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #4
      Pôvodne zverejnené od dango Pozrieť príspevky
      Ano, presne myslim taketo pickupy. Ale na moju otazku by som asi nasiel odpoved iba keby som bol blby american. Lebo realne vyuzitie to ma asi take, ako nase vaginy na Q8/X6 a podobne kamiony v Eurovei
      Ver alebo nie, v Amerike si to kupujú najmä chlapi ako pracovný nástroj, hlavne v stavebníctve, firmy ktoré upravujú záhrady, farmári, poľovníci. Plus tam sú oveľa širšie cesty aj parkoviská ako v Európe, sa to nedá porovnávať z úzkymi, 1000 rokov starými uličkami v Európe.
      Viď. video tu to dobre vysvetľuje (od 5:00) aj to aký veľký význam má pre Teslu, ale ja pre celú elektromobilitu toto auto, hlavne keď by väčšina pickupov prešla na elektrický pohon:

      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • JozkoPucik
        JozkoPucik komentoval
        Upraviť komentár
        Ano, človek musí v Amerike žiť, aby to pochopil, tam je svet na to prispôsobený. Oni mali odjakživa inú mentalitu čo sa týka áut. Už len tie veľké motory čo sa dávali do áut už v minulosti. Aj tie ich autá boli vždy nadrozmerné, hlavne oproti EU autám. Keď som tam raz za čas videl Európske auto na ceste vyzeralo ako chrobák. Hlavne keď si videl nejaký športiak ak BMW Z4 alebo tak.
    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #5
      Pôvodne zverejnené od dango Pozrieť príspevky
      A ja sa pytam, ze komu a naco takato <>vina bude?
      Elonovi na Mars aspon podla toho co predstavil. Dizajn no neviem neviem. Chcelo by to viac videi co to auto dokaze. Potiahnut iny pickup OK, ale naco to ma predbehnut porsche? To neviem.

      Komentár


      • Hody
        Hody komentoval
        Upraviť komentár
        To auto nebolo navrhnute na to, aby predbehlo Porsche. Poriadne elektroauta jednoducho maju velku vyhodu na akceleracii, tak preco to nevyuzit na promo
    • Wilo
      Member
      • May 2019
      • 337
      •      

      #6
      V USA mas pomaly dva krat tak siroke cesty ako v starej Europe. Aj tento Cybertruck sa na mnohych cestach strati. Podla ich metodiky to je stale len small truck (light-duty)

      Najdes tam aj taketo fajnotky ako Ford F650
      Naposledy upravené Wilo; 24-11-2019, 21:11.

      Komentár

      • MravecSK
        Member
        • May 2014
        • 214

        #7
        Pôvodne zverejnené od dango Pozrieť príspevky
        A ja sa pytam, ze komu a naco takato <>vina bude?
        Pozri si na com sa jazdi v Statoch, polke Azie a blizkom vychode, ake su predaje v tomto segmente a uvidis na aku p...

        Komentár

        Pracuje...
        X