Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kalendar a pre-conditioning

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    Kalendar a pre-conditioning

    Vyvstala mi potreba mat auto vyhriate v urcity cas, opakovane 2x do tyzdna. Urobil som synchronizaciu s kalendarom, ale nikde som tam nenasiel moznost, aby mi auto samo spustilo kurenie.
    Nieco sa mi mari, ze v predchadzajucich verziach pisali v navode, ze auto "sa uci ako jazdis" a podla toho spusti pre-conditioning. To sice nie je uplne to, co by som chcel, ale lepsie ako nic.
    Neviete niekto ci a ako sa da nastavit aby auto spustilo kurenie a drzalo teplotu?
  • Vrso
    Member
    • Aug 2015
    • 70
    •   

    #2
    Vie to robit teslafi.com ale chcu nejaky rocny fiiii

    A subscription of $5.00 per month or $50.00 per year.

    https://about.teslafi.com/scheduling/

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Dik, vyzera to slusne. Mate niekto skusenost s tym "ucenim sa" auta a pravidelnymi jazdami? Funguje to? DOteraz som totiz nemal zdielanie kalendara zapnute.

    • jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      Bacha, ked takejto sluzbe das svoj tesla token a niekto ich hackne razom ma komplet databazu tesiel aj s prihlasovacimi udajmi. Kazdu bude vediet sledovat a odomknut (nastastie nie nastartovat, na to treba znova heslo). Ja som k takymto sluzbam paranoidny. V nastaveniach auta skus pohladat "Smart preconditioning" to by malo vediet aj podla kalendara (ak ho mas s autom synchronizovany) toto urobit.

      Ja osobne to nepouzivam, ked vstanem tak aj tak mi urcity cas tvrva oblecenie, takze ak treba prve co spravim je zapnutie kurenia, za par minut je uz teplo (ak nechcem komplet roztopit sneh, to trva samozrejme dlhsie).
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Pôvodne zverejnené od Jiri GrandPa Pozrieť príspevky
    ...Nieco sa mi mari, ze v predchadzajucich verziach pisali v navode, ze auto "sa uci ako jazdis" a podla toho spusti pre-conditioning. To sice nie je uplne to, co by som chcel, ale lepsie ako nic.
    Neviete niekto ci a ako sa da nastavit aby auto spustilo kurenie a drzalo teplotu?
    Ja som to počul Elona na nejakom videu hovoriť ale mne to auto nikdy nerobilo. Sa mi zdá, že je aj tlačítko v aute na to: "Smart Preconditioning".
    .
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    Pracuje...
    X