Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Referral odkazy

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Referral odkazy

    Tesla zaviedla osobné odporúčanie. Kto odporúčanie využije, získa 1000€ zľavu, odporúčateľ za odmenu získa kredit (nie hotovosť) použiteľný napr. na servis v hodnote 1000€. Možnosť odporúčania končí koncom októbra. Odporúčať môže len zákazník Tesly. Odporúčateľ môže kredit využiť do konca roka 2016, potom kredit prepadne. Kredit sa dá získať maximálne na 10 odporučení, nie viac. A kto prvý v Európe získa 10 ľudí, dostane Model X. Zatiaľ vedie Bjorn, tak ako asi každý predpokladal.
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	referral.jpg
Videní:	433
Veľkosť:142,7 KB
ID:	5258
    Ak niekto chce mať reklamu na svoj odkaz (nie odkazy iných osôb), tak momentálne môže využiť túto tému. Poprosím do iných tém odkazy nedávať.

    Ak niekomu moje príspevky (a vlastne aj existencia tohto fóra) pomohla pri rozhodovaní zakúpenia Modelu S, môže na oplátku využiť môj odkaz na získanie zľavy 1000 eur. Samozrejme osobné stretnutie, odvezenie v P85D a pomoc pri konfigurovaní Modelu S (aj v Tesla predajni vo Viedni) platí tak isto ako som robil aj doteraz.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juraj Ondrejka
    Junior Member
    • Jun 2014
    • 28

    #2
    Jasne ze tvoj link, je to Tvoja praca
    Naposledy upravené Juraj Ondrejka; 06-08-2015, 22:08.

    Komentár

    • fogo
      Junior Member
      • May 2015
      • 9

      #3
      Bjorn uz dosiahol 10, a caka na model x zadarmo... :-)

      Komentár

      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #4
        Moze niekto napisat, ci a ako si uplatnil v poslednej dobe Referral ? Funguje ta zlava na servise 500eur alebo dostal niekto ten cierny Elonom podpisany HPWC?

        Komentár

        Pracuje...
        X