Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ceny

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #46
    Inac ako marketing dobre, za posledny tyzden su temy prihlasenia TM3 Jozka Pucika a divna cenotvorba Tesly pre Other Europe najdiskutovanejsou temou tuna Sice neviem, ci je to zrovna pozitivne, ale ma to zjavne vyssi reach a mieru interakcie ako nejaka nahodna reklama na FB. Mozno je to nejaky skryty umysel marketerov

    Komentár

    • juks
      Member
      • May 2018
      • 53
      •      

      #47
      nedalo to spravne linku.... tu je spravna: https://www.kleinezeitung.at/wirtsch...rbung?from=rss

      Komentár

    • Hasky
      Member
      • Oct 2014
      • 34
      •   

      #48
      Mate niekto tweeter? Co tak toto porovnanie cien (co pridal nemo) napiast elonovi? Bude to verejne a bude musiet odpovedat, resp dat to doporiadku...

      Komentár


      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Twitter ma taky divny mechanizmus, ze pokial nie si clovek, ktory ma tisice followerov, tak to Musk ani neuvidi. Ostatni to uvidia, ale jemu to ani nepipne... je tam hierarchia

      • Hasky
        Hasky komentoval
        Upraviť komentár
        Tak mozno sa to k nemu nejak dostane. Kto iny je viac kompetentny to vyriesit, ked nie on?

      • trifit
        trifit komentoval
        Upraviť komentár
        napisat Bjornovi do Norska - youtube alebo Ben Sullins z Teslanomics - asi este lepsie

      • MravecSK
        MravecSK komentoval
        Upraviť komentár
        Je tam kopec kompetentnych co to maju na starosti, nie on. Dalsia vec on nemusi na nic odpovedat... Je tam dalsich tisic stazovatelov, kazdemu nieco vadi, takze good luck.

      • MravecSK
        MravecSK komentoval
        Upraviť komentár
        Z ludi ktori dostali najcastejsie odpoved, aspon z toho co som videl je Everyaday astronaut alebo Marques Brownlee (MKBHD) a plati to iste co u Muska, maju aj par milinov followerov tzn. par tisic sprav v poste kazdy den.
    • MravecSK
      Member
      • May 2014
      • 214

      #49
      Este ma napadlo napisat Fredovi Lamberotvi z Electreku, ten ma slusnu odozvu a komunikuje aj priamo s PR.

      Komentár


      • ivan32
        ivan32 komentoval
        Upraviť komentár
        V minulotýždňovom podcaste to spomenuli tak už o tom v electreku vedia. Ale Tesle to asi neposunuli.

      • MravecSK
        MravecSK komentoval
        Upraviť komentár
        Podcast som nevidel, idem pozriet....

      • juks
        juks komentoval
        Upraviť komentár
        Hovoril o drastickom znizeni cien, no EU znizenia prekryla debata o este drastickejsom znizeni v cine. Tiez debatovali o tom, ze ceny bez DPH su v EU na niektorych trhoch prvy krat nizsie ako v US.
        Spominali aj dalsie veci - napr. o cenach ficurin platenych dopredu a potom, no rozdiel medzi "other europe" a AT, DE atd. nespominali.
    • head
      Member
      • Oct 2017
      • 135

      #50
      Dalsia zmena cien: https://www.tesla.com/en_EU/blog/upd...es-and-pricing

      As a result of keeping significantly more stores open, Tesla will need to raise vehicle prices by about 3% on average worldwide. In other words, we will only close about half as many stores, but the cost savings are therefore only about half.

      Komentár

      • Ioniq
        Member
        • Jan 2017
        • 364

        #51
        No ty moj, to uz je celkom groteskne. Zmena cien pomaly kazdy tyzden. To uz fakt nemaju nikoho, kto sa toho poriadne ujme? Nech si ten cennik rovno prelinkuju s cenou akcii na burze a moze sa to samo menit kazdy den... a nemusia potom ani nic vysvetlovat.

        Komentár

        • Jiri GrandPa
          Senior Member
          • Dec 2016
          • 707
          • viera8131
          •      

          #52
          Tak nam klesli ceny vsetkych modelov. Vo Svajci momentalne Model 3 lacnejsi o 6 000 CHF. Tvrdia, ze len do 17.3.
          Najlacnejsi cierny MOdel 3 za 57'190 CHF s MwSt.

          V Rakusku momentalne najlacnejsi cierny Model 3 za 56'180EUR s MwSt.

          Komentár

          • Hasky
            Member
            • Oct 2014
            • 34
            •   

            #53
            Mozno tymto YouTuberom z Ameriky by trebalo napisat o tych cenach v "Other Europe" a nemoznosti objednat Model 3, alebo reservovat Model Y. V aktualnej casti rozoberali Tesla service v CR a Polsku. Prikladam odkaz aj s nastavenym casom.
             

            Komentár


            • Teq
              Teq komentoval
              Upraviť komentár
              sak napis

            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              A v Polsku bude kde ten servis? A uz je otvoreny? Na Tesla stranke mi ukazuje len mapku kde je co a zoznam SC, showroomov ani servis centier mi neukazuje a momentalne neviem najst link. Ta stranka si funguje ako chce.

            • Hasky
              Hasky komentoval
              Upraviť komentár
              Tak podla toho co hovoria vo videu, v oboch krajinach je v procese otvorenia, cize v stadiu pripravy. Asi uz v oboch maju registrovanu srocku a pripravene priestory. V Prahe to snad stihnu do konca tochto mesiaca, pojdem to tam potom odfotit

            • MatejN
              MatejN komentoval
              Upraviť komentár
              Napisal som im tak isto aj Bjornovy
          • matchke
            Member
            • Apr 2015
            • 328
            •   

            #54
            V Polsku mam takuto adresu.

            Złota 59
            Warszawa
            Poľsko

            V Prahe by mal byt servis vo Vysocanoch. V priestoroch showroomu Advatage Cars.

            Freyova 95/10, 190 00 Praha 9-Vysočany-Praha 9
            Naposledy upravené matchke; 20-03-2019, 12:46.

            Komentár

            • Roman Hurtoň
              Junior Member
              • Mar 2019
              • 19

              #55
              Zdravim,
              Precital som si toto vlakno, kedze v najblizsich tyzdnoch si prevezmem svoj model S. Zial s velkym sklamanim som si overil dnes vo viedni informaciu ohladom cenovej politiky pre Other Europe.
              Objednal som si model S 75D v januari, kedze sa ich vyroba rusila, a ked som si tento tyzden kontroloval cenovu politiku tak West europe ma v niektorych krajinach podobne ceny, ALE vratane DPH!
              Ked som sa pytal vo viedni co s tym, bolo mi oznamene ze jedine co mozu je vzniest namietku, ale ze zrovna minuly tyzden tam bol clovek zo Slovenska po model X 100D, a nebola mu uznana ziadna zlava z ceny, aj ked sa vie o tom ze behom par dni/tyzdnov dojde k zlacneniu aj pre Other europe region.
              Ako ked sa to fakt nevyriesi, je to katastrofa...keby clovek pocka, tak vlastne v cene 75D by mohol mat 100D v standard range vybave...
              Riesi prosim niekto este tuto situaciu? Neda sa eskalovat nejako tento problem do USA?
              vdaka

              Komentár

              • MatejN
                Member
                • May 2016
                • 43
                • matej62690
                •   

                #56
                Tak Tesla ako slubovala zdrazela vsetky vozidla. Horsia sprava ale je ze cena Rakusko vs Other Europe zostava tak isto a teda auto stoja rovnako len v Rakusku v cetne dane u nas bez dane.

                Komentár


                • Hasky
                  Hasky komentoval
                  Upraviť komentár
                  By ma vazne zaujimalo stanovisko Tesly, preco je v Other Europe to vlastne o tu dan drahsie a nedavaju tam cenu tak ako by bola v Rakusku bez dane...
              • nemo
                Senior Member
                • Oct 2015
                • 562
                •   

                #57
                Najlacnejsia Tesla pre "other Europe" je teraz Model S Long Range za 88 880 EUR bez DPH:
                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	TMS_LR.jpg
Videní:	463
Veľkosť:34,6 KB
ID:	35001

                Komentár


                • MatejN
                  MatejN komentoval
                  Upraviť komentár
                  No a v Rakúsku stoji presne toľko isto ale vrátane dane

                • Hasky
                  Hasky komentoval
                  Upraviť komentár
                  No ved prave to... preco to robia? Aktualni majitelia si to tiez kupovali takto predrazene? V podstate 2x DPH

                • MatejN
                  MatejN komentoval
                  Upraviť komentár
                  Rakusana stoji Model S Long Rang 88000€ Slováka 105600€ to iste auto rozdiel 17600€

                • nemo
                  nemo komentoval
                  Upraviť komentár
                  Hasky Od uvedenia modelu 3 Standard Range za 35tisic $ dna 1.3.2019 doslo zaroven k zlacneniu modelu S a X o 20%. Vsade okrem "other Europe".

                • Hasky
                  Hasky komentoval
                  Upraviť komentár
                  nemo Ano, to som si vsimol. Od vtedy asi nikto neobjednaval S alebo X vo Viedni alebo niekde fyzicky aby im to otrieskal o hlavu co?
                  Normalne by som si zrobil vylet do Viedne a tam s nimi zacal robit objednavku na kompe, potom mu poviem nech to prepne do "other Europe", ze objednavka bude na Slovensko a co mi ako povie na tu cenu....

                  PS: ja cakam na Model 3 u nas, ale ked to bude rovnaka cenova politika, tak tie auta budu skara predrazene.
                  Naposledy upravené Hasky; 21-03-2019, 13:44.

                • EVan
                  EVan komentoval
                  Upraviť komentár
                  A keď kupujem v Holandsku, tak je to ako? Tam predsa dostanem faktúru bez DPH a tým pádom je to OK, či nie?

                • Hasky
                  Hasky komentoval
                  Upraviť komentár
                  EVan Ano pokial im dolozis IC DPH tak ti mozu vystavit fakturu bez DPH, ktoru zaplatis az na Slovensku.
                  To o com sa my tu bavime je, ze ceny pre nas "Other Europe" BEZ DPH su take ako vsade inde s DPH.

                • EVan
                  EVan komentoval
                  Upraviť komentár
                  Dnes som sa v Brne na AMPERe pýtal p.Hasalu z Tesly Viedeň na tie ceny a jednoznačne mi povedal, že je to tam chyba a že samozrejme tá cena pre nás (Other Europe) bude bez DPH taká istá ako všade inde. Ak chcete, skúste si to overiť (tel. kontakt je na webe), prípadne mu napísať (toto som niekde našiel, ale neviem či je to aktuálne: dhasala@tesla.com)
                  Úprimne - nechápem, ako si niekto mohol myslieť že pre nás budú ceny o 20%% vyššie.
                  Naposledy upravené EVan; 22-03-2019, 21:49.

                • nemo
                  nemo komentoval
                  Upraviť komentár
                  To je pekne ze do telefonu p. Hasala povie ze na stranke je chyba. Predpokladam ale, ze ju na web stranke v najblizsej dobe (do uvedenia modelu 3) opravovat nebudu.

                • MatejN
                  MatejN komentoval
                  Upraviť komentár
                  Tak prave som dostal mail "o tomto problému víme a očekáváme jeho vyřešení v průběhu příštího týdne."
              • Vít Baumruk
                Junior Member
                • Apr 2019
                • 9

                #58
                Ahoj všichni,
                konečně jsem našel forum, kde se řeší ty ceny v other Europe :-) (nikde na českém webu jsem nenašel absolutně nic, ještě že máme bratry Slováky). Dnes jsem mluvil s člověkem, který mi řekl, že ceny pro nás jsou prostě větší o těch 20% a že kvůli tomu založil firmu v Rakousku. Zde jsou názory také dvojité, na můj dotaz do Rakouska mi nikdo zatím neodpověděl, tak budu věřit tomu druhému táboru, který tvrdí, že je to chyba a cena bude o 20% nižší při dodání, případně to na stránkách Tesly opraví a já si to konečně budu moci objednat. (o 20% větší cenu by to koupil snad jen opravdu zarytý fanda)
                Hodně šťastných km všem!!

                Komentár

                • Vít Baumruk
                  Junior Member
                  • Apr 2019
                  • 9

                  #59

                  Dobrý den,

                  díky moc za email.


                  Máte pravdu, že aktuální ceny neodpovídají v rámci Evropy ve srovnání s Other Europe.

                  Jde o změnu ke které došlo cca tři týdny zpět a máme za to, že jde o chybu.

                  Zítra ji budeme řešit s vedením a doufám, že co nejdříve dojde ke změně.


                  Jinak máme i skladové vozy, kde jsou ceny v pořádku.

                  Pokud máte zájem o nabídku skladových vozů, tak mi prosím pošlete Vaši ideální konfiguraci a jí Vám obratem pošlu aktuálně dostupné vozy, které máme skladem.


                  Ještě jednou díky za email a budu se těšit na Vaši reakci.
                  S pozdravem a přáním hezkého dne
                  Best regards



                  Tak jsem tedy zvědavý, jak to nakonec dopadne

                  Komentár

                  • Vít Baumruk
                    Junior Member
                    • Apr 2019
                    • 9

                    #60
                    Tak uplynul týden a něco, nic sen na stránkách Tesly nezměnilo a ceny jsou pořád + 20%, servis v ČR taky není otevřený, z Vídně jsem dostal nabídku na skladové vozy, kde nebyl ani napsán rok výroby, jedno auto bylo o 5000 euro levnější než nové a další dvě byla dražší než nová :-) Na moji otázku, jak tohle jako myslí, už jsem odpověď nedostal. No, přijde mi to jako jeden velký poděl, škoda...

                    Komentár

                    Pracuje...
                    X