Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ceny

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 342

Inac ako marketing dobre, za posledny tyzden su temy prihlasenia TM3 Jozka Pucika a divna cenotvorba Tesly pre Other Europe najdiskutovanejsou temou tuna Sice neviem, ci je to zrovna pozitivne, ale ma to zjavne vyssi reach a mieru interakcie ako nejaka nahodna reklama na FB. Mozno je to nejaky skryty umysel marketerov

Komentár

• juks
      Member
      • May 2018
      • 54
      •      

nedalo to spravne linku.... tu je spravna: https://www.kleinezeitung.at/wirtsch...rbung?from=rss

Komentár

• Hasky
      Junior Member
      • Oct 2014
      • 20

Mate niekto tweeter? Co tak toto porovnanie cien (co pridal nemo) napiast elonovi? Bude to verejne a bude musiet odpovedat, resp dat to doporiadku...

Komentár

• Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Twitter ma taky divny mechanizmus, ze pokial nie si clovek, ktory ma tisice followerov, tak to Musk ani neuvidi. Ostatni to uvidia, ale jemu to ani nepipne... je tam hierarchia

• Hasky
        Hasky komentoval
        Upraviť komentár
        Tak mozno sa to k nemu nejak dostane. Kto iny je viac kompetentny to vyriesit, ked nie on?

• trifit
        trifit komentoval
        Upraviť komentár
        napisat Bjornovi do Norska - youtube alebo Ben Sullins z Teslanomics - asi este lepsie

• MravecSK
        MravecSK komentoval
        Upraviť komentár
        Je tam kopec kompetentnych co to maju na starosti, nie on. Dalsia vec on nemusi na nic odpovedat... Je tam dalsich tisic stazovatelov, kazdemu nieco vadi, takze good luck.

• MravecSK
        MravecSK komentoval
        Upraviť komentár
        Z ludi ktori dostali najcastejsie odpoved, aspon z toho co som videl je Everyaday astronaut alebo Marques Brownlee (MKBHD) a plati to iste co u Muska, maju aj par milinov followerov tzn. par tisic sprav v poste kazdy den.
    • MravecSK
      Member
      • May 2014
      • 195

Este ma napadlo napisat Fredovi Lamberotvi z Electreku, ten ma slusnu odozvu a komunikuje aj priamo s PR.

Komentár

• ivan32
        ivan32 komentoval
        Upraviť komentár
        V minulotýždňovom podcaste to spomenuli tak už o tom v electreku vedia. Ale Tesle to asi neposunuli.

• MravecSK
        MravecSK komentoval
        Upraviť komentár
        Podcast som nevidel, idem pozriet....

• juks
        juks komentoval
        Upraviť komentár
        Hovoril o drastickom znizeni cien, no EU znizenia prekryla debata o este drastickejsom znizeni v cine. Tiez debatovali o tom, ze ceny bez DPH su v EU na niektorych trhoch prvy krat nizsie ako v US.
        Spominali aj dalsie veci - napr. o cenach ficurin platenych dopredu a potom, no rozdiel medzi "other europe" a AT, DE atd. nespominali.
    • head
      Member
      • Oct 2017
      • 39

Dalsia zmena cien: https://www.tesla.com/en_EU/blog/upd...es-and-pricing

As a result of keeping significantly more stores open, Tesla will need to raise vehicle prices by about 3% on average worldwide. In other words, we will only close about half as many stores, but the cost savings are therefore only about half.

Komentár

• Ioniq
        Member
        • Jan 2017
        • 342

No ty moj, to uz je celkom groteskne. Zmena cien pomaly kazdy tyzden. To uz fakt nemaju nikoho, kto sa toho poriadne ujme? Nech si ten cennik rovno prelinkuju s cenou akcii na burze a moze sa to samo menit kazdy den... a nemusia potom ani nic vysvetlovat.

Komentár

• Jiri GrandPa
          Member
          • Dec 2016
          • 459
          •      

Tak nam klesli ceny vsetkych modelov. Vo Svajci momentalne Model 3 lacnejsi o 6 000 CHF. Tvrdia, ze len do 17.3.
          Najlacnejsi cierny MOdel 3 za 57'190 CHF s MwSt.

V Rakusku momentalne najlacnejsi cierny Model 3 za 56'180EUR s MwSt.

Komentár

Pracuje...
          X