Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla vodiči už najazdili vyše miliardy míľ

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Tesla vodiči už najazdili vyše miliardy míľ

    Len za približne 3 roky majitelia Modelov S po celom svete už stihli najazdiť vyše miliardy elektrických míľ. (okolo 1,6 miliardy kilometrov). Čo je ekvivalent k 4186 výletom na mesiac.

    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • denial
    Member
    • Jun 2014
    • 323

    #2
    Global cumulative sales passed the 75,000 unit milestone in June 2015.

    to mame priemerny rocny najazd na jednu teslu 7100 kilometrov, dobre pocitam ? to nie je vela.

    [v inej casti fora padla namietka, ze ak najazdim len 15000km/rocne, tak sa mi tesla ani neoplati]


    Komentár

    • Michal Šujan
      Junior Member
      • Apr 2015
      • 11

      #3
      Nie nepočítaš dobre...pretože pri Tvojom výpočte rátaš s tým, že všetkých 75 000 Tesiel jazdí od začiatku predaja v roku 2012

      Komentár

      • Pacho
        Junior Member
        • Apr 2015
        • 7

        #4
        Myslim, ze to je viac nez dobry uspech na tych par Tesiel len za 3 roky. Napr. taky Leaf sa predava uz piaty rok, predalo sa ich uz okolo 160 000 kusov, ale miliardu mil este nenajazdili.

        Komentár

        Pracuje...
        X