Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Model D

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #31
    youtube video otom na kanaly tesla motors http://www.youtube.com/watch?v=FZ6lZ...ufl6CZojX3D8dQ ma to skoro 14 minut

    Momentalne sa to da objednat iba v USA a kedy sa to bude dat objednat v Europe?
    No a uz treba len pockat kedy predstavia model x. Ale inac prichod 4x4 aj do modelu S je fajn, lebo do modelu x bol dany od zaciatku. Zaujimalo by ma, ci ten autopilot bude aj prepojeny s tempomatom? Zeby brzdil, ako ked mate adaptivny tempomat.
    Naposledy upravené ICE666SVK; 10-10-2014, 19:05.

    Komentár

    • PeterKaras
      Junior Member
      • Jun 2014
      • 23

      #32
      už čoskoro ...čo sa týka P85D ,, tak ma dve režimi.. normal a sport ak si pozrieťe video tak o tom hovorí. že chce ešte pridať "šialený" režim P85D vie aj samo parkovať!...a ma čitanie značiek ak uvidí stop samo zastavý ..

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #33
        Jasne hovorí, že má 3 nastavenia: normálne, športové a šialené.


        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • PeterKaras
          Junior Member
          • Jun 2014
          • 23

          #34
          presne tak .to mu hovorím auto..... no uvidíme aka bude cena v EU ..

          Komentár

          • Anton Simo
            Junior Member
            • Sep 2014
            • 11

            #35
            http://podkapotou.zoznam.sk/cl/10006...sport-a-4x4---

            Komentár

            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1997

              #36
              Super, neviem ci je to jediny clanok v SK, alebo nie, ale som zan vdacny.

              Komentár

              • Anton Simo
                Junior Member
                • Sep 2014
                • 11

                #37
                http://autobild.cas.sk/clanok/197591...mpaign=HP-new2

                Komentár

                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #38
                  Mod. poznámka: niektoré témy prestavované do už existujúcej.
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #39
                    Ďalší článok v angličtine:
                    The Cult of Elon Musk: A Night With the ‘D’ and Thousands of Tesla Fanatics
                    http://www.businessweek.com/articles...t-of-elon-musk
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    • Juro
                      Administrator
                      Gold Member
                      • Mar 2014
                      • 2208
                      • juraj1702
                      •   

                      #40
                      Jazdenie v Tesle Model S P85D s Elonom Muskom:
                      http://www.bloomberg.com/video/tesla...EwJjX7tGg.html

                      Oficiálny článok od Tesly tu: http://www.teslamotors.com/en_EU/blo...-and-autopilot
                      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                      Komentár


                      • ICE666SVK
                        ICE666SVK komentoval
                        Upraviť komentár
                        Zvukar a kameraman si v zakrute uzili. Na tom videu bloomberg.
                    • Juro
                      Administrator
                      Gold Member
                      • Mar 2014
                      • 2208
                      • juraj1702
                      •   

                      #41
                      Už sa dá objednať aj pre SK: http://www.teslamotors.com/en_EU/models/design
                      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                      Komentár

                      • Radovan
                        Member
                        • Aug 2014
                        • 304
                        •      

                        #42
                        Podle mne by si měli všichni lidé prodávající starší Teslu pospíšit. Začíná být obludně velký trh s ojetými Teslami a ceny budou padat dolů. Proč? Proto - Norové prodávají své elektromobily Tesla; kupují nové s pohonem všech čtyř kol! http://www.hybrid.cz/norove-prodavaj...vsech-ctyr-kol . Jak taková akce s objednávkou čtyřkolky a snahou prodat zadokolku, abych měl peníze co nejdříve vypadá, to ilustruje aktuálních 120 Tesel Model S v nabídce zde http://www.finn.no/finn/car/used/obj...ckthrough=true. Docela masakr, jak může trhem zahýbat uvedení nového modelu, daleko vhodnějšího pro norské zimní podmínky.
                        Radovan

                        Komentár


                        • ICE666SVK
                          ICE666SVK komentoval
                          Upraviť komentár
                          No ta Tesla z Norska za 600 000 korun norskych co je asi 600 000 NOK = 71 586,23 EUR ak mam pravdu povedat, tak to uz by som doplatil nieco plus dan a mam novu, aj ked by som musel cakat. Jednoducho vsetko nad 50 - 60 tisic, uz ojazdene kupovat, je to dost penazi. Tiez by ma zaujimalo, ze do kedy sa vlastne bude vyrabat Tesla Model S 1. generacie, lebo uz sa da objednat len druha generacia a ta pride az v aprili 2015. A kedy uz pride Tesla Model X do vyroby. To by uz tiez mohli ohlasit. Ten bude tiez uz z autopilotom.
                      • teslafan
                        Member
                        • Mar 2014
                        • 102

                        #43
                        ICE666SVK, nič v zlom ale odkiaľ máš označenie Tesla Model S 1. generacie? Také neexistuje. Model S ako taký sa považuje za druhú generáciu. Prvá generácia je Tesla Roadster. Teraz akurát Model S je možnosť objednať s dvoma motormi. Ale naďalej sa predáva aj s jedným motorom. Nie každému treba mať dva motory. Takže si to najprv naštuduj trochu a potom píš. Lebo potom zbytočne vznikajú nepravdivé informácie podobne ako tu.

                        Komentár


                        • ICE666SVK
                          ICE666SVK komentoval
                          Upraviť komentár
                          medved ja viem velmi dobre co som napisal a ako som napisal a stojim si za tim, len ty si to zle pochopil a to je cele. Co ma stim vsetkym spolocne Tesla Roadster mi vysvetli ty? Preco Nori predavaju Tesla Model S a objednavaju Tesla Model S ktory je novy a moze byt oznacovany aj ako Tesla Model D? Tesla Roadster je prve auto Tesla Model S je druhe a Tesla Model III bude tretie auto od Tesly Motors. A ja som hovoril o Tesle Model S a Teraz uz sa da objednat len Tesla Model S alebo D a su tam zmeny a teda Tesla Model S aj Tesla Model D maju nejake prvky, ktore uz jazdiace Tesly Model S mat nebudu, lebo sa to do starsich verzii nebude montovat. Takze toto som ja nazval dalsou generaciou Tesla Modelu S. OK pre menej chapavych polopate, Mas VW golf I,II,II,IV,V,VI atd generaciu. Jedna sa teda o dalsiu generacnu modelu S. Chapeme sa uz? AJ Tesla Roadster bude mat 2. generaciu tusim v roku 2017. Takze nepravdive info to nieje, len treba vediet ako to bolo myslene.

                        • aasami
                          aasami komentoval
                          Upraviť komentár
                          @ICE666SVK: Ved sa nepaprc za to ze nevies pouzivat spravne terminy. Model S este nema ziadneho nastupcu, tak ake generacietu spominas? To sa neda nazvat ani faceliftom. Proste pridali par ficur co nie su len softwerove ako obvykle. Ani ziadny Model D neexistuje. Je to Model S xxD.

                        • ICE666SVK
                          ICE666SVK komentoval
                          Upraviť komentár
                          Kto sa paprci? Prejdite si vsetci cele forum a najdite mi, kto prvy spomenul generacie Tesly Modelu S a potom nieco piste. Pretoze ja som to nebol. Generacie spomenul niekto iny, ale najdite si to. Ja som to pouzil na zaklade toho, ze to niekto spomenul. Ano Tesla Model S a D su si podobne a automobilky bezne aj v jednom roku pridaju do aut tolko novych veci a ani otom clovek nevie, len ked sa nieco pokazi, tak clovek patra po spravnom diely, aby mohol auto opravit a nepomozu ani katalogove cisla, kody ani VIN kod, podla ktoreho sa daju mnohe veci zistit a musi sa to pracne vyhladat. Aj Tesla Model S od zaradenia do vyroby az po dnesok presla urcite mnohymi zmenami, len otom majitelia ani nevedia a neni to len aktualizaciami softwaru. Tak napriklad Tesla Model S ci D nepotrebuje podla mna novy facelift, nieje nato dovod. Aj teraz nan uz dali dost veci, stacila by mu baterka z vacsim dojazdom aj ked ten co je, je dost dobry. Neviem preco aasami reagujes na niekolko mesacny komentar, ktory som pisal medvedovi. A povazoval som to za uzavretu vec. Kazdy vieme nieco a nemyslim si, zeby som v niecom zavadzal, to by ma uz opravil juro. On to auto ma a vie aj o aute aj o Tesle Motors vela. Ci ma medved, alebo ty aasami elektormobil neviem. Ja nemam a vsetko co som kedy sem napisal, tak mam z internetu a nieco aj s TV. Tu nestastnu generaciu mam konkretne z tochto fora, ale to si najdite kto to napisal prvy.

                        • aasami
                          aasami komentoval
                          Upraviť komentár
                          Ano uznavam. Prijmi moje ospravedlnenie.
                      • ICE666SVK
                        Senior Member
                        • Jul 2014
                        • 1997

                        #44
                        Podla FB stranky Tesla Motors prva Tesla Model S P85D v Europe jazdi po Berline. https://www.facebook.com/teslamotors...ation=timeline

                        Komentár

                        • ICE666SVK
                          Senior Member
                          • Jul 2014
                          • 1997

                          #45
                          Sasi Model D cize 4x4
                           

                          Komentár

                          Pracuje...
                          X