Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Model D

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • teslafan
    Member
    • Mar 2014
    • 102

    Model D

    Elon Musk oznámil, že už 9. októbra predstaví automobilka Tesla Motors nový model nesúci označenie Model D! A tiež "ešte niečo iné", ale nepovedal presne čo.
    To niečo iné budú najskôr nové funkcie spomenuté tu. Model D bude najskôr len novšia verzia Modelu S, pravdepodobne D pre dual motor, čiže bude mať dva motory.
  • PeterKaras
    Junior Member
    • Jun 2014
    • 23

    #2
    ako som spomenul ..može to byť aj to alebo dojazd 800 km ...teda 120 kwh bateria... .no ale su to len dohady,, uvidime čo bude 9. oktobra.. nechaj me sa prekvapiť

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #3
      A uz by bolo asi nacase aj oznamit kedy pride Model X. Ono pri takej prilezitosti sa tejto otazke Tesla urcite nevyhne.

      Komentár

      • Daniel
        Junior Member
        • Jun 2014
        • 6

        #4
        Kombinácia 4x4 baterka 100kWh + a komplet jazdných asistentov by bola mimoriadne lákavá. Otázka čo to urobí s cenou

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #5
          Na cenu a špecifikácie čakám netrpezlivo aj ja. Lebo potom možno bude jeden čierny Model S na predaj .
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár


          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            Njn ale to by ste prisli o EVC: PE TESLA, lebo hoci je to specialna znacka za ktoru chcu nekrestanske peniaze je to neprenosne.
        • PeterKaras
          Junior Member
          • Jun 2014
          • 23

          #6
          juro už máš aj kupcu ... no tak to som aj ja ... zvedavý ale ja budem mať informacie ...8 .10 .taže pekne tu dám

          Komentár

          • teslakduri175
            Member
            • Jul 2014
            • 40

            #7
            JA FAKT SA NEVIEM DOČKAŤ 9.Oktobra :3 Budem čakať ! To bude pecka ! Zislo by sa keby bola tam 120kwh bateria .. koľko bude mať dojazd a batériu nechám sa prekvapiť.

            Komentár

            • PeterKaras
              Junior Member
              • Jun 2014
              • 23

              #8
              v pripade 800km

              Komentár

              • PeterKaras
                Junior Member
                • Jun 2014
                • 23

                #9
                Elon vravel a spominal. 800km dojazd..teda 120kwh - a bude to predlžena verzia aspon si to myslím :..alebo s ato bude volať ..Tesla model S P85D+ ...no nechaj me sa prekvapiť su to len dohady :/

                Komentár

                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  #10
                  A spominala sa ja hodina, kedy to asi tak bude? Ja viem treba ratat popoludnie SEC casu.

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #11
                    O 19:00 hodine ich času.
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    • PeterKaras
                      Junior Member
                      • Jun 2014
                      • 23

                      #12
                      no nový model D bude 4x4 !...rýchlejšie zrychlenie..0.100 pod 4sec .. aj rýchlejšie.. ..výšia maximalna rýchlosť ...a driver assisst,, automaticke riadenie .....tie to zdroje unikli !.

                      Komentár

                      • teslakduri175
                        Member
                        • Jul 2014
                        • 40

                        #13
                        Viete niečo viac ? či ? nedočkám sa zajtrajška.. a kedy vlastne o koľkej má to byť predstavenie ? Bude to aj Live predstavenie?

                        Komentár


                        • ICE666SVK
                          ICE666SVK komentoval
                          Upraviť komentár
                          Hore som sa to uz pital a Juro napisal ze o 19 hod ich casu. Ci to bude live neviem. Ale zaznam stoho urcite bude, tak potom ked sem link niekto da a je lepsi anglictinar, tak nak tam da daky popis, ze co sa tam povedalo.
                      • Juro
                        Administrator
                        Gold Member
                        • Mar 2014
                        • 2208
                        • juraj1702
                        •   

                        #14
                        Oficiálne Tesla vraj neplánuje žive vysielanie. Ale často sa stáva, že takéto akcie niekto naživo vysiela cez mobil. Len neviem komu sa bude chcieť byť o štvrtej ráno hore.
                        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                        Komentár


                        • Ricky75ba
                          Ricky75ba komentoval
                          Upraviť komentár
                          mne lebo sa tiez neviem dockat :-)
                      • PeterKaras
                        Junior Member
                        • Jun 2014
                        • 23

                        #15
                        Takže dnes 9.10 Tesla predstavý concept model 3 ! prototyp a čo sa týka ...toho model D ...tak to je drive asssist spolu s 4x4 a 120 kw bateria.... ale ešte vidržte !.. začne sa to o 19 00 do 21 00!.

                        Komentár

                        Pracuje...
                        X