Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Upgrade baterky v P85D na 90kWh

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Upgrade baterky v P85D na 90kWh

    Som sa dnes dozvedel priamo od Tesly, že aktualizácia baterky v P85D na 90 kWh stojí cez 27000,- eur. Že vlastne vymenia baterku za úplne novú 90 kWh a tú starú si nechajú.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • enfko
    Member
    • Dec 2014
    • 183

    #2
    To je divne. Podla povodnych informacii, ktore odzneli pri uvedeni 90kWh battery packu a ludicrous mode mali mat P85D majitelia moznost tohto upgradu za 5000$ + praca.

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #3
      Nie je nahodou cena 90kWh baterky 27 000€? Potom im akoze majitel da 85kWh baterku zadara? To je divne. Nak daju 85kWh baterku von a zistia v akom je stave odracu amortizaciu a majitel, ktory vymeni bateriu za 90kWh zaplati rozdiel. Ale 27 litrov je vela penazi za 6% narastu dojazdu.

      Komentár


      • Marcel Pavlík
        Marcel Pavlík komentoval
        Upraviť komentár
        možno mimo misu, ale dnes mi predajca ZD1.2 potvrdil, že čínske (life?) batérie servisujú, tak, ako autíčko.
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #4
      Informácie mám priamo od zamestnankyne Tesly, čo to má na starosti. Volala mi. Je to v podstate tak, za 6% si treba zaplatiť 27 000,-€. Starú baterku si nemôžem nechať a ani neodrátajú z ceny novej.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • Bejo
        Bejo komentoval
        Upraviť komentár
        A neviete, ci je možný upgrade z 60kwh na napr. tu 90kwh? Teda technicky to ide, ale ci to Tesla realizuje. Išlo by o model S z roku 2014.

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Pri tej cene by som si maximalne dal odblokovat tu 60ku na 75ku, ak sa to este da. Ale ci to ide pri modely z roku 2014 to netusim. Spytaj sa priamo v Tesle.

      • Bejo
        Bejo komentoval
        Upraviť komentár
        to skusim zistiť... ten upgrade by bol fajn, 90kwh do auta a 60kwh do domu... to by bola parada... a to by uz za tu cenu bolo ok... snad aj to umoznia...
    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1542
      •   

      #5
      To teda neviem, ktorý blbec s tým bude súhlasiť, asi len ten, kto nevie čo s peniazmi. Nezmysel

      Komentár

      Pracuje...
      X