Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

nabijeni

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • g211
    Member
    • Sep 2015
    • 118
    •   

    #16
    Tesla CCS adaptér pre Model S a X bude dostupný od 1.6.2019. Bude potrebný retrofit nabíjacích okruhov a teda návšteva servisu. Cena adaptéra aj so servisom je 500 Eur: https://www.mojelektromobil.sk/tesla-ccs-adapter/

    Komentár


    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Ak si dobre pamatam, na Budci cez chademo adapter Tesla nabijat nesla, ZSE ma niekde v podmienkach nabijania zakaz pouzivat adaptery a zrejme to maju nejako softverovo osetrene... tak som zvedavy, ako to bude s tymto CCS

    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Na Budči nejde Chademo od Tesly nie kvôli úmyselnému blokovaniu, ale kvôli problému toho EV Tronicu. Riešil som to so ZSE, bol som na ich žiadosť aj pretestovať po nejakých zmenách, ale zatiaľ žiadne zlepšenie. Zrovna pri tej Budči to nie je až také dôležité keďže tam máme Supercharger, ale inde chcú aby to fungovalo.
Pracuje...
X