Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Spoľahlivosť a možné závady

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 88durex88
    Junior Member
    • May 2014
    • 3

    Spoľahlivosť a možné závady

    Nakoľko Tesla Model S je auto, ktoré nemá veľa súčiastok, ktoré bežné autá majú zaujíma ma, aké závady sú na tomto aute možné a čo všetko sa už majiteľom tohto auta pokazilo.
    Ďakujem za postrehy a prípadné osobné skúsenosti.
  • denial
    Member
    • Jun 2014
    • 323

    #2
    prave som tuto recenziu objavil

    chlapikovi sa tam pokazilo / vyskytlo okolo 20 problemov pocas 17 mesiacov a najazdil 30000 mil

    najzavaznejsie su zrejme, ze mu 3x menili pohonnu jednotku potom celu hlavnu bateriu a potom aj 12V bateriu ...kvoli tomu, ze auto proste (3x) zastalo

    http://www.edmunds.com/tesla/model-s...t/wrap-up.html

    mal auto zo skorej produkcie, tak hadam vacsinu tych problemov uz vychytali ... 8 rocna zaruka na motor/bateriu to isti

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Tiez si myslim, ze vela problemov vychytali uz v zaciatkoch a podobne to bude asi aj pri modeli X. Aj ked niektore veci uz pri sw pri modeli X uz vychytali pri modeli S.
  • denial
    Member
    • Jun 2014
    • 323

    #3
    http://www.novinky.cz/auto/386997-te...em-s-pasy.html
    Americký výrobce luxusních elektromobilů Tesla v pátek oznámil, že do svých servisů svolává 90 tisíc aut typu Model S. Důvodem má být problém s bezpečnostními pásy. Informovala o tom agentura AFP.





    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Podla tohto clanku problem bol len u jedneho auta, ale Tesla kontroluje vsetky vozidla. Bjorn vo svojom videu svoju kotnrolu natocil a prebehla na jednom superchargery, lebo Tesla nechce aby vodici koli tejto kontrole stracali svoj drahoceny cas, tak vyslala svojich technikov do terenu a vramci nabijania sa skontroluju aj pasy. Video je na fore v kanaly Bjorna Nylanda.
  • ivan32
    Member
    • Sep 2014
    • 181
    •   

    #4
    Toto sa deje viacerým majiteľom S-iek? Aj ľavé svetlo aj horné brzdové ktoré je efektne cez celé sklo vypálené. Som ulovil dnes v KE. Ako ľahká/náročná je oprava?
    Pripojené súbory

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Toto som ešte nevidel. To bude dosť starý kus.

    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      To je standard aj na spalovakoch... kazda dioda raz odide. Pozri svetla starsich 6-7 rocnych Passatov a Golfov a vacsine z nich bude chybat par diodiek a najdu sa aj novsie kusy. Fordy a Hyundaie tiez casto vidam s polovicou odpalenych LEDiek denneho svietenia (originalnych).
Pracuje...
X