Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Prepis auta v Tesla Account na druhého majiteľa po kúpe jazdenky. Ako to prebieha?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • myRace
    Junior Member
    • Oct 2018
    • 18

    Prepis auta v Tesla Account na druhého majiteľa po kúpe jazdenky. Ako to prebieha?

    Ahojte, keď človek kúpi Teslu z druhej ruky, ako prebieha prepis auta v Tesla konte? Treba tam ísť osobne? Riešil to niekto? Díky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #2
    Kedisi som skusal zmenit vsetko na teslackom konte. Zistil som, ze ide pomenit vsetko - meno, telefon, kontakty aj emailovu adresu. No skusal som to len na konte, ktore este nemalo auto, malo len zaplatenu zalohu. Bolo by to treba vyskusat aj na teslackom konte, ktore ma auto. Keby to islo aj s kontom co ma auto a pri predaji by to na teba prehodil povodny majitel, tak by si nemusel robit nic.

    Komentár

    • myRace
      Junior Member
      • Oct 2018
      • 18

      #3
      problém je, že to je auto z bazáru a pôdovný majiteľ pri kúpe už zrejme figurovať nebude. Ďalšia vec je, že ak má nejaké refferaly a free SC kredit, nevzdal by sa toho. Malo by to byť tak, že samotné auto sa zmaže z pôvodného konta a priradí do nového konta

      Komentár

      • juris
        Member
        • Dec 2015
        • 42

        #4
        Tu je emailova adresa a instrukcie k tomu. Robil som to pri kupe auta cez nemeckeho priekupnika. Bolo to velmi rychle trvalo to len dva dni. Vraj to ale moze trvat aj mesiac niekedy. Je to v anglictine tak dufam, ze to nevadi.

        AccountSupportEMEA@tesla.com

        I am a new owner who has acquired a Tesla from a private owner or a third party. What are my next steps?
        First, create a Tesla account. Then contact us to view the ownership change. Once the change of ownership request has been processed, Tesla will contact you to request the following information:

        • Color copy or photo of your driver's license or identity card
        • Copy or photo of vehicle registration document (type certificate in A or vehicle ID in CH) or vehicle registration certificate or registration certificate
        • If you have registered the vehicle as a company car, please attach a business card with your name and company name.
        • E-mail address that you used to create your Tesla account that we should associate with your vehicle
        • Postal address
        • Telephone number
        As soon as Tesla confirms the change of ownership, you are registered as a vehicle owner in your Tesla account, giving you access to the features of the Tesla app. So you can use your vehicle z. B. remotely or book service appointments.

        Komentár


        • denial
          denial komentoval
          Upraviť komentár
          So you can use your vehicle ZUM BEISPIEL remotely or book service appointments
      • myRace
        Junior Member
        • Oct 2018
        • 18

        #5
        Ďakujem veľmi pekne, presne toto som hľadal

        Komentár

        Pracuje...
        X