Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kúpa jazdenej Tesly odporcom elektroaut

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • MP54
    Junior Member
    • Nov 2019
    • 2

    Kúpa jazdenej Tesly odporcom elektroaut

    Ahoj, mal by som v pláne kúpiť jazdenu Teslu model S. Konkrétny typ/model ešte neviem. Chcem ju ako druhé auto na súkromné účely (nákupy, zábava, dovolenky, atď atď) Moje súčasne auto Toyota LC100 4.2td, používam na všetko aj na prácu čo je ťahanie ťažkých prívesov občasne aj v ťažkom teréne. Tu nikdy v živote nepredám je to najlepšie auto aké som kedy mal. Namiesto motorky /vykendoveho auta, ktoré vždy mám zvažujem kúpu jazdenej Tesly. Na novú nemám... A model 3 nechcem. Oplatí sa vôbec kupovať jazdený elektromobil??? Naj. má zhruba okolo 60 000km a cena je 50 000 eur. Ako je to s nabíjaním zadarmo? Je to prenosné aj na nového majiteľa? Som veľký odporca elektroaut, ale rád skúšam nové veci.... Tak bábo rad.... Ďakujem vopred všetkým za skúsenosti a rady ktoré mi dajú.
  • hudino
    Member
    • Jul 2017
    • 37
    •   

    #2
    Nechapem. Ked si odporca elektromobility preco chces Teslu? Tesla ma vela specifik, ktore je schopny akceptovat zanieteny elektromobilista, ale odporca?, no neviem... alebo to len pises z recesie

    Komentár

    • Jiri GrandPa
      Senior Member
      • Dec 2016
      • 707
      • viera8131
      •      

      #3
      MP54 - musim ta varovat, je tu velke riziko, ze ked sa s Teslou zzijes, stanes sa z odporcu obhajca . Chces to riskovat ?
      Ale vazne - Model S s 50 000km je takmer nove auto, bateria nemoze mat vacsi ubytok kapacity ako 5%. Mozes sem dat viac detailov? Aky je to rocnik? Aka bateria? To neobmedzene nabijanie zavisi na tom, kedy auto bolo kupene. AUta kupene (myslim) pred Aprilom 2017 maju neodmedzene nabijanie viazane na auto, nie na majitela, po tomto datume uz vacsinou len na prveho majitela.

      Komentár

      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #4
        Ja som kupil jazdeny maly mestsky elektromobil zastaralej koncepcie - i-MiEV, teraz ma 6 rokov a ubytok kapacity je cca 10% Myslim, ze akykolvek elektromobil - snad okrem LEAF-a mozno kludne kupit ojazdeny bez nebezpecenstva, ze bateria bude nejako extremne amortizovana.

        Komentár


        • Teq
          Teq komentoval
          Upraviť komentár
          to mas recht, baterie LEAFu za vela nestoja, som na 92% po 4 rokoch a 73 000 km a to sa snazim tu bateriu fakt setrit

        • Joe79
          Joe79 komentoval
          Upraviť komentár
          Poznam cloveka, co zase Leafu naklada, aby tu bateriu znicil pred uplynutim zarucnej lehoty, aby mu ju vymenili za novu

        • dango
          dango komentoval
          Upraviť komentár
          Teq tak to si pozri tento post https://www.facebook.com/Teslabjorn/...91155141077612

        • Teq
          Teq komentoval
          Upraviť komentár
          dango poznam sledujem a dokonca som ho aj komentoval
      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #5
        Pôvodne zverejnené od MP54 Pozrieť príspevky
        Som veľký odporca elektroaut, ale rád skúšam nové veci....
        Preco si velky odporca elektroaut? Mohol by si to trochu viac vysvetlit? Preco ako odporca chces vysolit 50tisic za EV a este jazdenku? Zato mozes mat slusne spalovacie auto. Ja stale nemam EV a jazdim na spalovacom aute a tiez ho mam rad, lebo mi dobre sluzi. Cena EV je stale vysoka a do jazdenky by som uz nesiel ani pri spalovacom aute. No zaujimaju ma argumenty zariteho odporcu. Ze preco nie EV?

        Komentár


        • matchke
          matchke komentoval
          Upraviť komentár
          lebo "neco na te Mary je". Povedal, ze ho chce pre fun. A chce byt prvy odporca s vlastnou skusenostou. :-)

        • ivan32
          ivan32 komentoval
          Upraviť komentár
          No je to zaujímavé že odporca a bez skúseností. To nejak nejde dokopy. A MP54 veď kúp akékoľvek bez pýtania sa o rady a keď sa to dojekazí tak budeš môcť spokojne haniť. A s dušou na správnom mieste. Alebo si na hrane a potrebuješ postrčiť? V takom prípade je asi odpoveď rovnaká kúp hocijaké aké sedí na tvoj nájazdový profil.

        • matchke
          matchke komentoval
          Upraviť komentár
          To ze sa clovek nejako rozhodne moze byt cisto emocionalne.
      • MP54
        Junior Member
        • Nov 2019
        • 2

        #6
        Ahojte, nie je to recesia... Vážne mám záujem. Odporca som preto lebo sa 20 rokov venujem autám a motorkam, je to moje jedine hobby až závislosť... Každý zarobeny cent ide do áut alebo do nádrže. Som stará škola milujem vôňu benzínu, alebo silu poriadne veľkého turbodiesla. Preto elektro auta vo mne vyvolávajú averziu, neznášam ich koli ich sterilnosti a umelosti! Vlastne všetky nové technológie mi lezú na nervi. Nepoužívam Facebook, Twitter a podobne veci, neuznávam nič čo má zbavuje aspoň akej takej slobody. Som zaostali skratka podľa súčasných meritok. A to mám len niečo cez 30... Ale prosím Vás neodcudzujte ma zato!!! Som taký a iný nebudem. Ale preto som sem zavítal aby som sa dozvedel viac konkrétne o Tesle, iné ma veľmi nezaujímajú. Chcem vedieť osobné skúsenosti, nie skúsenosti novinárov. Mám záujem o model S ročník 2014-,2015 s naj. okolo 60 000km. Chcem čo možno najväčší dojazd, určite pohon awd (4x4), najväčší výkon, a nabíjanie grátis... Nevyznám sa vo výkonových rozdieloch, konkrétnych typoch. Aký je reálny dojazd, koľko trvá reálne nabíjanie. Proste všetko čo mi budete ochotný povedať, beriem každý názor. A buď sa mi potvrdí časom že elektro není pre mňa a auto predám, alebo zistím že je to super a ostane doma. Ďakujem všetkým

        Komentár


        • ivan32
          ivan32 komentoval
          Upraviť komentár
          V tom prípade tu nieje čo riešiť ako pri spalováku. Proste kúp Teslu s čo najväčšou baterkou a vitaj. Budeš prekvapený ako rýchlo zabudneš na "silu poriadne veľkého turbodiesla". Keď sa doňho vrátiš budeš mať svet hore nohami.

        • Teq
          Teq komentoval
          Upraviť komentár
          mas uplnu pravdu ze EV auta su velmi casto sterilne a bez duse, to sa ale tesly vobec netyka. ako sam spravne hovoris, vyskusaj a uvidis. Aj tesla je auto a pre mna aj velka hobby
      • denial
        Member
        • Jun 2014
        • 322

        #7
        Teda konkretne mas na mysli Model S 85D s autopilotom a MOZNO next-gen sedackami?

        Alebo za tu cenu a s tymi malo km skor 70D? Tato varianta ma dost maly dojazd ...

        Komentár

        Pracuje...
        X