Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ako sa odveziem v Model S?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Ako sa odveziem v Model S?

    V dnešnej dobe už je tých možností veľa. Boli časi ked si záujemca z EU musel kúpiť letenku do Kalifornie aby sa mohol odviesť vedľa šoféra na 5 minút.

    Možnosť 1
    Stačí ísť do Tesla servisu a požiadať tam o testovaciu jazdu. Pre istotu si to ale objednajte dopredu aby sa nestalo, že nebudú mať volné auto.


    Možnosť 2
    Ak vám stačí odviesť sa vedľa šoféra, pri dosiahnutí 1000 členov, teslacub.sk vyžrebuje 50 členov. Z nich každý kto pridá aspoň 5 príspevkov bude sa mocť odviesť v Tesle Model S. 5 najúžitocnejsich clenov (s najviac užitočných príspevkov) bude sa môcť odviesť automaticky.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Zelene Lietadlo
    Member
    • Apr 2014
    • 34

    #2
    Odporucam zalozit stranku na Facebooku, tam sa to siri daleko lahsie.

    Komentár

    • teslafan
      Member
      • Mar 2014
      • 102

      #3
      Tusim, ze uz aj je tu: https://www.facebook.com/teslaclubslovakia

      Komentár

      • denial
        Member
        • Jun 2014
        • 323

        #4
        Dobry den,

        da sa cez internet dohodnut skusobna jazda v Tesle Vieden?
        Ako dlho trva taka jazda, mozu si to vyskusat aj dve osoby, ked prideme dvaja?

        Tesla S nema adaptivny (radarovy) tempomat, ale iba "obycajny" ?
        Zaruka sa neda rozsirit (na auto) na viac ako 4 roky?
        Ma asistenta na sledovanie jazdnych pruhov alebo nieco podobne?
        Je tam nejaky asistent rozjazdu do kopca (hill brake)?
        Ako je to riesene s rezervnym kolesom, v poznamkach na ich webe akurat pisu, ze sa nedodava (dalej co zdvihak, kluc, atd) - resp. co v pripade defektu alebo policajnej kontroly?
        V pripade modelu 85 sa zakladna cena uvedena na tesla webe (62400 eur) navysuje o slovensku dph (20%) plus "registracny poplatok" (takmer 3000 eur) ?
        Nie su tam nejake (statne) ulavy pre elektroauta?
        Musi sa s tym chodit aj na Emisnu Kontrolu?
        Aky ma asi dojazd pri jazde rychlostou 160 km/h (stale tych okolo 300km po dialnici?) ?
        Co sa tam nemoze (zrejme take veci ako turbo, vstreky, dvojhmota ..) a co moze pokazit (elektromotor, nejake loziska, elektronika) ?
        Predne reflektory su xenony alebo bi-xenony; v noci svietia stretavacie svetla obstojne (je aj nieco v noci vidiet na ceste - na mojom opli katastrofa) ?
        Pozname uz aj cenu za novu bateriu v eurach (v dolaroch to bolo tusim okolo 10000) ?
        Oplati sa Tech Package za +3000eur ?
        Ake su v tom aute naplne ... (klima chladivo?, voda do ostrekovacov?) ?
        Existuju nejake oficialne servisne intervaly, kedy sa musi nieco specialne menit/servisovat (nemyslim brzdove platnicky a podobne) ?

        Ako ste spokojni s autom ?
        Da sa Tesla S niekde pozicat, na tyzden, na mesiac?

        Dakujem.

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #5
          Zdravim

          da sa cez internet dohodnut skusobna jazda v Tesle Vieden?
          ano da sa. na kedy?

          Ako dlho trva taka jazda, mozu si to vyskusat aj dve osoby, ked prideme dvaja?
          par minut, pre vazneho zaujemcu sa da dohodnut aj viac. mozu prist aj dvaja.

          Tesla S nema adaptivny (radarovy) tempomat, ale iba "obycajny" ?
          nazov je Model S. momentalne "obycajny"

          Zaruka sa neda rozsirit (na auto) na viac ako 4 roky?
          to neviem, ale da sa to zistit pocas skusobnej jazdy

          Ma asistenta na sledovanie jazdnych pruhov alebo nieco podobne?
          nema

          Je tam nejaky asistent rozjazdu do kopca (hill brake)?
          je tam hill hold funkcia alebo sa moze nastavit ako automat

          Ako je to riesene s rezervnym kolesom, v poznamkach na ich webe akurat pisu, ze sa nedodava (dalej co zdvihak, kluc, atd) - resp. co v pripade defektu alebo policajnej kontroly?
          da sa dokupit tire repair kit

          V pripade modelu 85 sa zakladna cena uvedena na tesla webe (62400 eur) navysuje o slovensku dph (20%) plus "registracny poplatok" (takmer 3000 eur) ?
          navysuje sa o holandske dph ale iba vtedy ked sa to neberie na firmu ktora je platcom dph. registracny poplatok 3000 eur sa neplati

          Nie su tam nejake (statne) ulavy pre elektroauta?
          zial nie

          Musi sa s tym chodit aj na Emisnu Kontrolu?
          Model S nema emisie

          Aky ma asi dojazd pri jazde rychlostou 160 km/h (stale tych okolo 300km po dialnici?) ?
          na SK je max 130 km/h. 160 km/h je na paradnu pokutu tak tolko si netrufam jazdit. ale myslim, ze asi by sa to dalo zvladnut

          Co sa tam nemoze (zrejme take veci ako turbo, vstreky, dvojhmota ..) a co moze pokazit (elektromotor, nejake loziska, elektronika) ?
          motor je asi to posledne co by sa mohlo pokazit. neviem co by sa mohlo pokazit. veci co sa zvyknu kazit na autach su hlavne na autach so spalovacim motorom.

          Predne reflektory su xenony alebo bi-xenony;
          denne su LED, nocne xenony.
          v noci svietia stretavacie svetla obstojne (je aj nieco v noci vidiet na ceste - na mojom opli katastrofa) ?
          svieti super.

          Pozname uz aj cenu za novu bateriu v eurach (v dolaroch to bolo tusim okolo 10000) ?
          a naco by mi to bolo potrebne vediet?

          Oplati sa Tech Package za +3000eur ?
          mne ano

          Ake su v tom aute naplne ... (klima chladivo?, voda do ostrekovacov?) ?
          voda do ostrekovacov sa vlieva z predu pod kapotou. ostatne netusim, lebo ma to nezaujima.

          Existuju nejake oficialne servisne intervaly, kedy sa musi nieco specialne menit/servisovat (nemyslim brzdove platnicky a podobne) ?
          servisny interval je raz za rok alebo kazdych 20000 ale je dobrovolny a neplanujem nan ist.

          Ako ste spokojni s autom ?
          za 4 mesiace najazdene 16500 hovori samo za seba.

          Da sa Tesla S niekde pozicat, na tyzden, na mesiac?
          to by bolo riadne drahe. Ale pre clenov TeslaClub.sk obchod vo Viedni je ochotny spravit viac.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          Pracuje...
          X