Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kto plánuje kúpiť Model 3?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ľuboš Geleta
    Senior Member
    • May 2014
    • 500
    • lubos98970
    •   

    #16
    Ahojte kto bude 31.03.2016 vo Viedni v šourume Tesla? Idem zložiť zálohu za model 3, niekto zo špičkovou angličtinou alebo nemčinou by mi moc pomohol.

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Ja by som asi išiel tiež. Môžeme sa zviesť spolu na Tesle. Angličtina nie je problem, a s nemčinou by som sa tiež nestratil.
  • Ľuboš Geleta
    Senior Member
    • May 2014
    • 500
    • lubos98970
    •   

    #17
    To by bolo super a prísť štýlovo na Tesle sa mi tiež páči. Môžeme sa stretnúť osobne ? Som s Nadlíc kúsok od PE prídem na bielom iOne. Rád by som prebral určité detaily osobne. Môj kontakt 0948900158 lubosgeleta@gmail.com

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      OK, možno na letisku v PE cez víkend by som mohol. Zavolám.

    • curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Ja idem tiež so spoločníkom. Ak by ste mali miesto v aute môžme isť spolu.
  • Ľuboš Geleta
    Senior Member
    • May 2014
    • 500
    • lubos98970
    •   

    #18
    Dobre super prídem

    Komentár

    • leo
      leo
      Member
      • Jan 2016
      • 93

      #19
      Hm je tam este vela otvorenych otazok, ktore mozno Elon este objasni ale tipujem, ze ani nie.. Napr. zacnu prijimat predobjednavky celosvetovo 31.3. ? V rovnakom case ? Kedy, po uvedeni, ci pripadne aj pred ? Casovy posun spravi dost.. Budu prijimat zalohu cash ? To sa mi velmi nechce verit.. 1000 USD - 1000 EUR ? (Pri X je predsa 5000 USD - 4000 EUR).. To len tak na okraj.. Ale za pokus to asi stoji.

      Komentár

      • denial
        Member
        • Jun 2014
        • 322

        #20
        ta zaloha je vratna?

        Komentár

        • leo
          leo
          Member
          • Jan 2016
          • 93

          #21
          Podľa "Model X reservation agreement" je záloha na X-ko plne vratná v prípade zrušenia rezervácie, zrejme to bude podobné aj pre model 3 ale predpokladám, že zmluvu pre rezerváciu modelu 3 ešte nikto nevidel..

          Komentár

          • Ľuboš Geleta
            Senior Member
            • May 2014
            • 500
            • lubos98970
            •   

            #22
            Kľudne si môžu dovoliť dať vratnú zálohu pretože 98% ľudí ktorý ju zložia tú Teslu 3 reálne chcú a kúpia si ju.

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #23
              Rezervácia ja samozrejme vratná v plnej výške. Hotovosť neberú. V obchode sa dá platiť kreditnou kartou, alebo bankovým prevodom.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Maju v obchode wifi free? Zeby clovek pouzil vlastny notebook, aby uz na mieste mohol poslat dohodnutu sumu na objednanie TMS ci rezervaciu TMX ci TM3 ked sa bude dat rezervovat zhruba o mesiac. Na toto by som osobne nerad pouzil verejny pocitac, koli bezpecnosti.

              • denial
                denial komentoval
                Upraviť komentár
                ako vies, ze ak tam bude wifi siet, nebude falosna? alebo pouzivas vpn?
                http://technet.idnes.cz/falesne-wi-f...9_software_nyv

                podla mna je pohodlnejsie zaplatit kartou, ako sa tam babrat s internet bankingom - alebo zaplatit cez mobil a tych par MB v datovom roamingu ta uz nezabije.

              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Dobry clanok si dal v tom linku. Zas vie clovek nieco viac. Vdaka. Ja mobilom ani tabletom by som ziadnu financnu transakciu nerobil. Nepaci sa mi to, nemam voci tomu doveru. A notebook by som mal urcite zabezpeceny. Mal som na mysli cisto wifi-free od Tesly, alebo moznost tam pripojit kablom vlastny notebook, aby clovek mohol zaplatit trebarz zalohu za auto. Pokial ide o platbu do denneho limitu, karty tak samozrejme kartou, ale ak by slo o sumu vacsiu, tak uz by to musel byt IB. Ak vyzaduju zalohu priamo na mieste a hotovost neberu.
                Naposledy upravené ICE666SVK; 02-03-2016, 12:48.
            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #24
              V obchode majú free wifi, ale bankový prevod netreba robiť hneď. V Tesla predajni sa len zriadi účet na My Tesla webstánke na ich počítači. Emailom potom pošlú číslo účtu kam treba poslať peniaze. Bankový prevod môžem spraviť potom z domu zo svojho počítača. Na obrázku píše Elon koľko bude rezervácia. Pre nás to bude 1000,- €.
              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	model3.jpg
Videní:	120
Veľkosť:45,0 KB
ID:	8006
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • JanoS
                Member
                • Aug 2015
                • 95
                •   

                #25
                Este vraveli ze "no cash. credit or check only". Ja budem platit kartou aby som dostal rezervacne cislo okamzite, a nie az za 2 dni az sparuju platbu.

                Komentár

                • leo
                  leo
                  Member
                  • Jan 2016
                  • 93

                  #26
                  Čas otvorenia predregistrácie pre model 3 -
                  podľa http://www.teslarati.com/tesla-in-st...0am-on-mar-31/ to má byť o 1000 PDT, tzn. o 19tej nášho času, keďže Tesla vo Viedni je podľa https://www.teslamotors.com/en_MO/fi...n/store/vienna otvorená do 18tej, tak to 31. zrejme nikto z nás nestíha..
                  V článku sa tiež píše o uprednostnení existujúcich majiteľov Tesiel..
                    When Tesla announced that less than 800 people will be invited to the upcoming Model 3 unveiling event on March 31st, it also provided insight on when people could place their $1,000 reservation deposit. Model 3 reservations will open in Tesla stores at 10am PDT (1pm EDT). Interested parties that might not be so keen on waiting in …

                  Komentár


                  • jeeff
                    jeeff komentoval
                    Upraviť komentár
                    Podla emailu ktory prisiel v noci sa bude dat online objednat uz toho 31 pocas predstavenia, takze ist do VIE je asi zbytocne.

                  • leo
                    leo komentoval
                    Upraviť komentár
                    Áno, vďaka. A o 1,5 hod neskôr má byť spustený "live"stream z predstavenia modelu 3.

                  • leo
                    leo komentoval
                    Upraviť komentár
                    Ešte som zabudol napísať, že event začína o 19 PDT, t.j. objednávať sa bude dať až 1.4. o 4:00 nášho času. Livestream by sa mal začať o 5:30.

                  • leo
                    leo komentoval
                    Upraviť komentár
                    Podľa tohto http://teslaclub.sk/forum/tesla-moto...vania-modelu-3
                    nového postu majú zrejme spustiť objednávanie 31.3 pri otvorení obchodov celosvetovo..
                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #27
                  Toto prišlo do e-mailu:
                  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	model3i1s.jpg
Videní:	117
Veľkosť:327,5 KB
ID:	8177

                  A toto po kliknutí na enter bolo na Tesla stránke:
                  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	model3i.jpg
Videní:	112
Veľkosť:84,2 KB
ID:	8178
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár


                  • Vrso
                    Vrso komentoval
                    Upraviť komentár
                    Dostal to kazdy majitel Tesly a aj ti, ktori maju objednanu TMS alebo TMX.
                • jux
                  jux
                  Senior Member
                  • Apr 2015
                  • 1378
                  •      

                  #28
                  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	tesla-model-3-reservation-employees1.jpg
Videní:	116
Veľkosť:68,6 KB
ID:	8217
                  Podla electrek a diskusie na reddit si zamestnanci tesly uz mozu rezervovat Teslu model 3.
                  Naposledy upravené jux; 18-03-2016, 17:57.

                  Komentár

                  • leo
                    leo
                    Member
                    • Jan 2016
                    • 93

                    #29
                    Podľa postu http://teslaclub.sk/forum/tesla-moto...vania-modelu-3 a tiež podľa http://www.teslarati.com/tesla-store...0am-worldwide/ by sa teda mala spustiť registrácia celosvetovo s otvorením obchodov 31.3. o 10:00..

                    Komentár


                    • ICE666SVK
                      ICE666SVK komentoval
                      Upraviť komentár
                      Som zvedavy ake cislo bude po 24 hodinach od spustenia registracie modelu 3. Vtedy uz budu vsetky trhy mat spustenu ako online, tak aj priamo v showroomoch rezervacku a to cislo bude ina reklama pre elektromobilizmus na svete.
                  • Delict
                    Junior Member
                    • Mar 2016
                    • 18

                    #30
                    Velmi sa teším až výjde model 3. Je to taký historický automobilový milnik, ktorý hádam roztrhne vrece s elektromobilitou V Tesle S som sa vozil, mal som ju aj požičanú na dva dni..ale popravde je to privela penazí za málo muziky. Som zvyknutý na iný komfort..a tiež je problém že v tejto kategorii vyžadujem auto na dlhé trasy, jazdím švajc a nazad každé dva týždne, neviem si predstaviť neustále nabíjať. Takto sadnem..o 5 hodín natankujem..a o dalšie 3-4 som v cieli. Uplne teda na elektromobilitu prejsť nemôžem,,a svojho starého V6 diesla sa neplánujem zbaviť kým bude nafta existovať Jedine žeby povolili prestavby na elektromobily..moje auto je viac než vhodné už som nad tým rozmýšlal .

                    Ale taký menší model 3 by bol rozhodne zaujímavý ako sekundárne auto len pre slovensko. Musel by som síce preriediť vozidlový park..ale to nieje až taký problém. Ešte by ma zaujímalo či bude aj vo verzii 4x4, prípadne s neakým sofistikovanejším podvozkom alebo len na strunách. A asi by som chvílu počkal z technických dôvodov, kedže je to prototyp, bude mať možno neaké muchy..autá sú vychytanejšie časom ked už prebehnú neaké vývojové opravné zmeny / zlepšenia.

                    Komentár


                    • ICE666SVK
                      ICE666SVK komentoval
                      Upraviť komentár
                      Tak neviem ako si to vysvetlujes ty, ale ja mam nato takyto nazor. A mozes mi prosim ta vysvetlit co myslis tim vela penazi za malo muziky? Lebo pri Tesle neplatis az tak za vybavu, ktoru mas aj v inych autach podobnej tiedy a je bohatsia ako v Tesle. Cena aspon polda mna odraza technologiu, ktora tu uz je a hoci ju Tesla dala k dispozicii vsetkym, tak nik iny sa do toho nepustil. Co je smutne. Ja sa sice na svojich cestach neponahlam, ale zase keby ma to mohlo stan menej na energii (elektrika, benzin, diesel), tak kludne a vzhladom aj na zravie (po 300km je dolezite si dat pauzu, telo sa ti podakuje a na starobu to pocitis aj sam aj ked teraz mozno problem nemas) a obetujem dake 2-3 hodky na pauzu. Poznam par kamionistou co jadzdili a maju problem z bolestami chrbta a nieje to nic prijemne. Z tou starou V6kou dieslom nemas problem v Rakusku ci Svajciarsku co sa tika kontrol? Lebo som pocul od znamych, ze radi zastavuju a hladaju na takychto autach za co by mohli vybrat pokuty. Nieje to dobry priklad ale videl som ako poliak vo Viedni musel kupit nove pneumatiky, lebo mu nebolo umoznene pokracovat v jazde. To je potom trochu draha jazda.
                  Pracuje...
                  X