Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Možnosti kúpy modelu 3

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Tomáš
    Member
    • Apr 2016
    • 60

    Možnosti kúpy modelu 3

    Čaute,
    nemám ešte žiadnu skúsenosť s kupovaním Tesly, preto by som sa chcel spýtať, aké sú v súčasnosti možnosti zakúpenia TM3? Je možné v našich končinách kúpiť TM3 na splátky, prípadne dá sa vyriešiť nejaký leasing? Vďaka za každú radu. A ak nie a dá sa len v hotovosti, ako to funguje, keď Tesla oficiálne u nás nieje? Dá sa to objednať zo slovenska, alebo musím ísť cez nejakú zahraničnú firmu? Verím, že tieto informácie ocenia aj iní
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #2
    A co takto citat a hladat na forume? Teraz to tu riesime uz mesiac.

    Komentár

    • TM3Perf
      Member
      • Jun 2015
      • 83

      #3
      Ty vole tak tento post to je silná káva takto na ráno

      Komentár

      • ivan32
        Member
        • Sep 2014
        • 178
        •   

        #4
        Tomáš dopytol som operák u dvoch leasingoviek a jedna skončila na tom že Viedeň im ho nebola schopná ponúknuť a druhá to rieši už druhý týždeň na základe len odhadovanej ceny vozidla ako orientačnú ponuku. Vraj to už majú spracované a čakajú už len na poisťovňu. Ja zatiaľ chcem len orientačnú ponuku lebo to budem riešiť za 6-12 mesiacov tak netlačím a dovtedy snáď bude otvorený konfigurátor aj pre slovensko.

        Komentár

        • Tomáš
          Member
          • Apr 2016
          • 60

          #5
          Pôvodne zverejnené od Jiri GrandPa Pozrieť príspevky
          A co takto citat a hladat na forume? Teraz to tu riesime uz mesiac.
          Čítal som, hľadal som, ale v tomto fóre je veľké množstvo správ a fórum je celkovo neprehľadné, bohužiaľ nemám toľko času na to, aby som hľadal ihlu v kope sena. Dosť by ale pomohlo, keby si sem pastol link na miesto, kde ste to riešili ;-) Tak sa to rieši na iných fórach.

          ivan32 Ďakujem za poskytnuté informácie

          Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #6
          Myslím, že všetky možnosti kúpy aj leasingu sú už celkom prehľadne vysvetlné v sub-fóre Model 3: objednávka, výroba, dodanie. A komu sa nechce čítať, alebo chce ušetriť čas, môže si objednať Jazda a poradenstvo pri kupe Tesly.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          Pracuje...
          X