Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nákup Tesla v Německu na splátky

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • DZetko
    Junior Member
    • May 2019
    • 1

    Nákup Tesla v Německu na splátky

    Zdravím fanoušky Tesla,

    přemýšlím nad nákupem Tesla v Německu (popř. v nějaké jiné zemi EU). Bydlím v Česku, tak to mám od Německa kousek. Zajímá mě, zda tu někdo má zkušenost s nákupem Tesla na splátky (pomocí Tesla Finanzierung) v Německu? Je to vůbec možné pro neobčany Německa? Jdou na to také využít německé ekologické dotace?

    Děkuji předem za odpověď.
    DZetko
  • Teq
    Teq
    Member
    • Nov 2017
    • 240
    •   

    #2
    V Rakusku, a teda asi aj v nemecu je dostupny leasing, lenze pri tesla model 3 tesla nedovoli potom auto odkupit a na konci leasingu ho musi clovek vratit.

    Komentár


    • DZetko
      DZetko komentoval
      Upraviť komentár
      Děkuji za odpověď. To zní tedy velmi nevýhodně.

    • JozkoPucik
      JozkoPucik komentoval
      Upraviť komentár
      Ano presne tak, treba si dat pozor na to co znamena leasing tu a tam. V nemecku sa auta vracaju po 3-5 rokoch a maju obmedzenia kolko km mozes najazdit rocne a ak auto pri vrateni vykazuje vady este sa platia aj pokuty. To je dovod preco sa nemci o auta tak staraju aby pri vrateni odovzdali top auto a nic neplatili.

    • EVan
      EVan komentoval
      Upraviť komentár
      US konfigurátor ponúka aj "Lease" aj "Loan". UK konfigurátor ponúka "Hire purchase" na 60 mesiacov a nemecký konfigurátor ponúka "Finanzierung" na 48 mesiacov, ale aj s poslednou platbou (čo chápem ako odkúpenie) a to sa podľa mňa značne (aj po prepočte) podobá na leasing v tom našom zmysle slova.
      Je to zjavne šité individuálne na podmienky jednotlivých krajín.
      Iná vec je, že my nemôžeme priamo ani kúpiť, ani požičať, ani leasovať. Nikde.
  • mozeg
    Member
    • Dec 2015
    • 439
    •   

    #3
    Da sa financovat aj cez SK leasingovky, ale platba musi ist priamo predajcovi vozidla, napr. Vieden a pod.

    Komentár


    • head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      Tatrabanka s tym tiez nema problem a ma skusenost s financovanim Tesiel. Peniaze posielaju rovno do Holandska. Ale financovanie nie je problem. Problem je, ze nemozeme objednavat.

    • mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      Presne tak problem je s objednavanim. Ja uz som pozeral aj eNIRO v AT je ich tam viac a za celkom fajn ceny, zvazujem odpredaj NIRO HEV a nahrdit ho EV verziou.

    • TM3Perf
      TM3Perf komentoval
      Upraviť komentár
      head daj presnejšie info "ako cez tatrabanku"

    • head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      @ivuso: https://www.tatraleasing.sk/

      Ale neviem ci som ich prvy krat nekontaktoval cez formular na tatrabanka.sk, uz si nepamatam. Mimochodom oslovil som viacero bank co ponukaju aj leasing a niektorym trvalo dost dlho kym sa ozvali spat (ak vobec). A ak sa aj ozvali, tak nevedeli nic konkretne o tom ako financovat Teslu. Ale pani z Tatraleasingu sa mi ozvala celkom rychlo a povedala, ze financovanie nie je problem, ze uz financovali viac tesiel a vedela presne ako to s Teslou chodi. Ja som sa konkretne zaujimal o uver, ale ani leasing by nemal byt problem. Jediny problem nastal s tym, ze si stale auto neviem objednat
Pracuje...
X