Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kúpa na leasing TM3 pre s.r.o..

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • JozefTM3
    Junior Member
    • Feb 2020
    • 2

    Kúpa na leasing TM3 pre s.r.o..

    Ahojte čítal som tu veľa tém ohľadom kúpy TM3 na leasing našiel som aj kontakty na pani s Tatraleasing aj na pána Hasalu (ktorý nereaguje na telefón)
    ale moja otázka znie :

    Som právnicka osoba
    platca DPH (na slovensku)
    chcel by som si zobrat TM3 na leasing ale v SK konfigurátore nemám takú možnosť
    viete mi poradiť ako postupovať či mám najskôr urobiť objednávku a na základe vystavenej FA riešiť leasing
    alebo musím sa nejako skontaktovať s nejakým predajcom
    nemám vôbec skúsenosti s kúpou auta na leasing ani nič podobné nie to ešte cez internet alebo zo zahraničia

    ďakujem pekne
  • TM3Perf
    Member
    • Jun 2015
    • 83

    #2
    Presne tak ako ty, som to aj ja riešil (PO, platca DPH, leasing). Takže v prvom rade auto objednaj, ak sa bude dať, dopíš niekam do objednávky tvoje ICDPH. Následne zaplatíš zálohu, z firemného účtu samozrejme. Skontaktuješ sa s Tatraleasingom (+421908777213 Silvia Gavallerová), sú ústretoví a riešili leasing aj mne. Dohodneš s nimi čo a ako. Oni ti budú leasingovať len cenu bez DPH. Akontáciu budeš mať asi ako ja, 20 percent. Akonáhle sa ti ozvú z Tesly, budeš informovať aj Tatraleasing. Všetko platíš s firemného účtu. Tatraleasing myslím že potrebuje potvrdenie, že si zaplatil tých svojich 20 percent. Oni pošlú peniaze priamo do Tesly. Tesle stačí potvrdenie o odoslaní, tie peniaze tam ešte nemusia byť. Vybavíš si havarijnú poistku na základe COC a faktúry a môžeš si ísť pre auto.

    A nezabudni použiť referral kód https://www.tesla.com/referral/ivan46714

    Komentár

    • JozefTM3
      Junior Member
      • Feb 2020
      • 2

      #3
      Super ďakujem veľmi si mi pomohol chystáme sa kupovať 2 tak dúfam že to všetko hladko prebehne refeerral kód použijeme na obe

      Komentár

      Pracuje...
      X