Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Video navod ako odpojit generator hluku (pedestrian noisemaker) na Model 3ke

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • pile_of_salt
    Member
    • Sep 2019
    • 65
    • lucia76891
    •   

    Video navod ako odpojit generator hluku (pedestrian noisemaker) na Model 3ke

    https://youtu.be/d44D_SnMm00

    Ak je to repost, ospravedlnujem sa. Je to po francuzsky, ale video je viac ako postacujuce.
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #2
    Ako u kazdeho EV s AVAS, treba podla zdroja hluku najst reprak a odpojit mu konektor.

    Komentár


    • pile_of_salt
      pile_of_salt komentoval
      Upraviť komentár
      jux ja az taky technicky zdatny nie som. Aj ked toto je skor o "sedliackom rozume", no pri mojom "hovnomagnetizme" (shitmagnet), by som urcite nieco na vozidle dohukal, keby som to robil podla svojho (ne)sedliackeho rozumu. Uz len predstava, ze mam "nasledovat zvuk" aby som identifikoval poziciu repraku pride mojmu autistickemu zmyslaniu mimo, pretoze ja to auto soferujem. Nemam vysuvny krk. Neviem ci je dobry napad kracat vedla pomaly iduceho vozidla a prikladat usko na rozne jeho casti, alebo sa objednat do servisu na zdvihak a tam "povolat" vozidlo a prikladat k nemu usko hned pod drobnohladom zmeteneho servisaka (nehovoriac o tom, ze priovalanie vozidla pravdepodobne nebude funkcne, ak kolesa nebud na ziadnom podklade - ziadne adhezne podmienky - vozidlo netaha, nejde do vykonu). Najst si to na YT alebo tych mudrych internetoch mi prislo vyrazne jednoduchsie a v pripade, ze su tu taky "majstri" ako ja, tak sa o svoj nalez aj podelit. Dakujem komentar jux

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Jasne, ze na webe najdes (takmer) vsetko, nechcel som znevazovat tvoj prispevok, len som chcel povedat, ze sa to da jednoducho najst aj v pripade, ze to este na web nikto nedal. Byva to vzdy vpredu a na ktorych som to pozeral to bolo vecsinou na pravej strane :-))).
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #3
    Mna zaujalo, ze ten francusky voz uz to mal funkcne, video je zo septembra 2019. Ja som preberal moju M3 vo Svajci tiez v septembri a tuto hovadinu tam nemam.
    Jaaaj - Švajc nie je v EU.
    Naposledy upravené Jiri GrandPa; 23-01-2020, 10:27.

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Mne to tiez nesedi, TM3 bola homologovana v EU pred septembrom 2019, cize AVAS este nemusi mat.
      No mozno ho uz ma, ale je vypinatelny. Ty ho mas zrejme defaultne vypnuty. Reprak davaju mozno do vsetkych uz davno, Elon spominal, ze v dalsich verziach softveru budu tesly okoloiducim nieco rozpravat :-)))
      Naposledy upravené jux; 23-01-2020, 12:52.

    • kayle
      kayle komentoval
      Upraviť komentár
      Mať nemusí, ale to neznamená že nesmie. Ak už to niekde treba mať (alebo v najbližšej dobe) tak to skrátka dávajú všade.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #4
    Nevyzerá to, že by tam bol. Toto su fotky čo som spravil keď mi mobile Service montoval home link vysielač a dal dolu predný nárazník.

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	4A84C6A6-8205-4171-9E2F-1AED52EC83BD.jpeg
Videní:	468
Veľkosť:193,5 KB
ID:	48776 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	FC95986D-6A03-4700-B098-BD8B15F92A53.jpeg
Videní:	307
Veľkosť:228,2 KB
ID:	48777

    Komentár

    Pracuje...
    X