Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Platenie za nabíjanie

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • JozkoPucik
    Member
    • Aug 2018
    • 132

    Platenie za nabíjanie

    Ahojte,

    tí čo máte Model 3, neviem aké sú Vaše skúsenosti s tým účtovaním nabíjania na Superchargeri. Ja som bol v Chorvátsku a cestou som nabíjal v Maďarsku a Chorvátsku. Problém je, že tieto nabíjačky boli v inej mene (Ft a kn). Neviem prečo, ale z mojej karty to doteraz nechce stiahnúť. Chápem, že je to iná mena, ale neviem prečo je to problém, keď aj v CZ mi to vpohode stiahlo.

    Už som viac krát písal na Teslu a aj im odpisovali, ale stále sa s tým nič nedeje. Má niekto takú skúsenosť?

    Click image for larger version  Name:	Bez názvu.png Views:	0 Size:	30.5 KB ID:	46275
  • Gusto65
    Junior Member
    • Dec 2019
    • 10

    #2
    Ako sa to uctuje ? Auto sa pripoji sa sparuje so stojanom a automaticky strhne to co zobralo z uctu ?

    Komentár


    • JozkoPucik
      JozkoPucik komentoval
      Upraviť komentár
      Ano, presne tak. Az na to, ze v pripade Madarska a Chorvatska to nechce stiahnut.
  • jeeff
    Member
    • Nov 2015
    • 194
    • lubos1519
    •   

    #3
    To je zaujimave, ja mam v Sormas, Hungary uvedene No Charge 0.00 ft (zdarma) a chorvatske nesli zaplatit, ale tento tyzden ked som klikol na uhradit tie chorvatske v HR tak to konecne zbehlo a uhradilo sa (mam tam nastavenu VISA kreditnu kartu).

    Komentár


    • JozkoPucik
      JozkoPucik komentoval
      Upraviť komentár
      Ja praveze nemam kreditku, len normalnu debetnu kartu, ale neviem preco potom mozem platit v CZ, ale inde nie. Taktiez ked som auto kupil tak mi neuctovalo nic, isiel som cez Nemecku a CZ a nikde som neplatil. Az po par mesiacoch sa to rozbehlo.

      EDIT: Mas pravdu, teraz som to skusil a zaplatilo mi to Chorvatsko!
Pracuje...
X