Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kľučky na dverách Modelu 3

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • mozeg
    Member
    • Dec 2015
    • 439
    •   

    Kľučky na dverách Modelu 3

    Ahojte Ja mam otazku na vlastnikov M3. Nelezu vam na nervy tie klucky na dverach. je to pohldne takto otvarat. Mne to moc po chuti nie je. :-)
  • JozkoPucik
    Member
    • Aug 2018
    • 132

    #2
    Ja som osobne som nesmierne šťastný, že to takto manuálne poriešili. Zatiaľ to nikomu nevadli a všetci s toho boli nadšený. Mal som šoky s tých vysuvacích na Modely S, Xko to už malo lepšie, ale tento systém je podľa mňa ideálny pre to auto.

    Komentár

    • Peto02
      Member
      • Mar 2016
      • 86
      • peter83511
      •   

      #3
      Mne sa to tiez paci. Akoze jasne, obcas je to trocha nemotorne, ale ze by mi to liezlo na nervy tak to ani nahodou ;-)

      Komentár

      • Jiri GrandPa
        Senior Member
        • Dec 2016
        • 707
        • viera8131
        •      

        #4
        Nie. Zvykneš si na ten grif rýchlo. Dokonca prídeš na niekoľko spôsobov ako to otvoriť.

        Komentár

        • TM3Perf
          Member
          • Jun 2015
          • 83

          #5
          Ja s tým problém nemám. Skôr mám problém, koľko autu trvá, keď chytím kľučku, kým zaregistruje telefón. Niekedy je to aj 6-8 sekúnd. Je to otravné.

          Komentár

          • Jiri GrandPa
            Senior Member
            • Dec 2016
            • 707
            • viera8131
            •      

            #6
            TM3Perf - aky mas telefon? Je necakam vobec. Akonahle pridem a chytim klucku je otvorene. (iPhone). Mas povoleny pre Tesla apku prenos dat na pozadi?

            Komentár

            • TM3Perf
              Member
              • Jun 2015
              • 83

              #7
              Jiri GrandPa používam Xiaomi. Ten prenos mám defaultne zapnutý.Ale asi to je telefónom, neviem. Nemal som to zatiaľ možnosť vyskúšať. Na iPhone ale prejsť nechcem. Ale asi bude treba investovať do lepšieho andoridu

              Komentár

              Pracuje...
              X