Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Model 3 Performance disky <20 palcov

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ivuso
    Member
    • Jun 2015
    • 65

Model 3 Performance disky <20 palcov

Priatelia, má tu niekto Performance? zaujímalo by ma, či niekto riešil aftermarket disky, ktoré sú menšie ako štandardné 20 palcové.
  • head
    Member
    • Oct 2017
    • 99

ivuso ake moznosti kolies mas zapisane v technicaku? Mas tam aj ine ako 20 palcove?

Komentár

• ivuso
      Member
      • Jun 2015
      • 65

Práve že nemám. Ale Bjorn používa na Performance dokonca 18tky. Oficiálne od Tesly môžem mať len 20. Existujú však aj menšie disky, ktoré sedia aj na Performance. Treba mať k nim certifikát TUV a potom ti ich inšpektorát zapíše. Len zistujem, či to už niekto riešil alebo budem zasa prvý

Komentár

• jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Je moznost mat performance aj s 18tkami aspon v US, kedisi bola taka volba priamo na US konfiguratore, aj teraz tam ostala ikonka s aero kolesami k performance verzii, ale neda sa na to kliknut, je to na poziadanie.
        https://teslamotorsclub.com/tmc/thre...ce-awd.159604/
        Ked sa to da v US, tak sa to bude dat aj v EU.

• ivuso
        ivuso komentoval
        Upraviť komentár
        jux Tesla EU svorne tvrdí, že na môj performance jedine 20 palcové kolesá. Je celkom možné, že ten US performance nebude mať po novom také brzdy a taký náboj kolesa ako mám ja a mohli by teda tie Aero 18tky pasovať. Zatiaľ je však isté, že momentálne 18tky Aero, dostupné v EU nepasujú. Aftermarketové disky som nenašiel ani jedny, ktoré by som mohol zapísať do TP (že by mali schválenie TUV na Performance TM3)
    Pracuje...
    X