Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Homelink

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ivuso
    Member
    • Jun 2015
    • 59

Homelink

Ahojte priatelia, na svojej Tesle nemám Homelink. Tesla spoplatnila Homelink od 31.5 a to 300 dolármi. Moje auto bolo však v prevádzke od 13.3. Tesla o tomto probléme vie ale vraj niesom jediný a nemajú zatiaľ riešenie. Ako ste na tom vy funkciou Homelink
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 508
    •      

To bola nejaka docasna zalezitost s tym spoplatnenim, nie? Teraz sa homelink vobec v popise (ziadnej verzie) nenachadza.
    jeeff - ty mas homelink?

Komentár

• jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      Ano, na TM3 mam homelink a aj funguje, mam TM3 LR AWD, takze mozno aj zalezi od verzie TM3. Auto bolo objednane 7.5. takze ja som to asi stihol este aj s Homelinkom. V konfiguratore ale nikde moznost pridat Homelink nevidim, takze mozno to robia v servisnom stredisku.

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Uff, to som rad. Ja mam objednanu tiez LR AWD. Nieco sa mi mari, ze ten optional homelink bol pre standard range (partial premium interior) auta. Home link bol jeden z dovodov preco som isiel do LR (drahy otvarac garaze, viem)...ivuso aku mas verziu TM3 ty?

• ivuso
      ivuso komentoval
      Upraviť komentár
      Ja mam performance
  • JozkoPucik
    Member
    • Aug 2018
    • 45

Ja mám Homelink, ale žial tie zariadenia, ktoré mám doma na to nejdu, je to moc primitívne, som aj volal výrobcovi a oni povedali, že pracujú len s VW a BMW

Komentár

• jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      Mne sa pokazil motor na garazovej brane, na starej mi to neslo. Kupil som motor od smartdoor.sk (model Liftmaster Evolution vratane internetovej brany - mozem branu ovladat cez mobil) a tam to funguje.

• JozkoPucik
      JozkoPucik komentoval
      Upraviť komentár
      Však to, že už keď mám funkčné to otváranie tak je to zbytočné riešiť, už to bolo v dome keď sme ho kupovali, tak to nebudem kvôli komfortu riešiť.

• jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som povodne mal z ebay.com kupeny homelink prijimac, ktory som planoval len zapojit k starej garazovej brane (rovnako ako standardne tlacitko) ale som ho nakoniec nepouzil. To je tiez jednoducha a lacna cesta ako problem vyriesit.
Pracuje...
X