Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

TM3 ťažné zariadenie

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • EVan
    Member
    • Dec 2017
    • 36
    •   

TM3 ťažné zariadenie

https://www.tesla.com/de_DE/model3/d...irect=no#paint
  • Teq
    Teq
    Member
    • Nov 2017
    • 180
    •   

dobry postreh, konence. Aj ked 910 kg nie je vela urctie potesi

Komentár

• head
      Member
      • Oct 2017
      • 104

Ano! Toto bolo jedina vec co mi na Model 3 chybala. 910 kg mi bohate staci, kedze ja to chcem len na nosic na bicykle. Este som zvazoval Model S ako alternativu k Model 3, hlavne po upgrade motorov a spol., ale teraz je Model 3 este lepsi...

Komentár

• Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        nosic na bicykle sa da vzdy dorobit, nemusi to ist ani do technicaku. akurat je to trochu maturita. Ja mam na LEAFe tiez tazne len na bicykle

• head
        head komentoval
        Upraviť komentár
        A kto mi ho dorobi? Btw. si si isty tym, ze nemusi byt v technicaku? Predsa len to je tazne. Alebo myslis nieco ine?

• Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        head nie, nie je to tazne, vie tahat 0 kg, moze byt len zatazene 55 kg. Spravil mi to Nissan v Ziline a som si isty, presiel som s tym uz aj cez STK (v rakusku). Ak budes na zraze v sobotu tak mozem doniest aj gulu.

• Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Tazne v Nemecku si davaju nielen na Leaf ale aj na Ioniq, boli tu na fore odkazy. Ked je to ako drziak bicyklov, nie je problem. Len Vas nemozu chytit s vlekom (nemci za Ioniqom tahali aj karavan).

• head
        head komentoval
        Upraviť komentár
        Dobre vediet! Ale na Ioniq to asi davat nebudem a pochybujem ze to na Model 3 namontuje niekto iny ako Tesla servis. Na zraze nebudem lebo som mimo cely vikend, ale vdaka za ochotu!
    • Juro
      Administrator
      • Mar 2014
      • 1932
      •   

Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

Pracuje...
      X