Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Model 3 na Slovensku

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • JanoS
    Member
    • Aug 2015
    • 95
    •   

    Model 3 na Slovensku

    Zdravim,
    od 25.2. som majitelom Modelu 3 a kedze vela ludi na fore ma zaujem si ho pozriet, tak som zalozil toto forum.

    Ja zijem v Svajciarsku, ale v Aprili stravim asi 10 dni na Slovensku a rad umoznim zaujemcom si ho omrknut a previezt sa.
    Od velkej noci do 1. Maja budem na strednom Slovensku (Revuca), do uvahy pripadaju miesta ako Bystrica, Zvolen, Roznava, Poprad, mozno aj Kosice. Cez velku noc stravim aj par hodin v Bratislave (v piatok alebo sobotu) tak mozno by sa dalo nieco vymysliet aj tam.

    Prosim ak mate zaujem, odpovedzte na tento prispevok.
    Ak mate tiez Model 3 a chcete ho ponuknut, napiste novy prispevok do tejto temy.
  • VladoTA3
    Junior Member
    • Jan 2016
    • 8

    #2
    Pôvodne zverejnené od JanoS Pozrieť príspevky
    Prosim ak mate zaujem, odpovedzte na tento prispevok.
    Týmto sa hlási jeden záujemca o prezentáciu TM3 v Poprade.
    A vopred ďakujem za ochotu.

    Komentár

    • romik16
      Junior Member
      • Sep 2018
      • 10

      #3
      Gratulujem ku kúpe tohto krásneho auta a taktiež sa hlásim ako záujemca o prezentáciu TM3 V Poprade. Vopred ďakujem a vela šťastných kilometrov prajem

      Komentár

      • curgali
        Member
        • Jul 2014
        • 310
        •   

        #4
        JanoS..dakujeme ti za ponuku ceníme si to...Zapadne Slovensko by si mal urobit v Bratislave. Ja sa hlásim tam. Vy čo dobre poznáte miestne pomery navrhnite najvhodnejsie miesto. Aby sa dalo bez problémov urobit taký cca 1 km okruh na skúsobne jazdy. Možme si tam urobit taký malý zraz. A hlavne aby sme sa tam zmestili vsetci s autami..
        Ja navrhujem X-Bionic Sphere v Šamoríne...je tam klud, malá premávka aj velke parkovisko...Reštauracia...pozveme ta na obed..už tam jeden zraz bol. Tiež by mohol prísť aj Jožko Púčik a boli by tam dve TM3...
        Naposledy upravené curgali; 05-03-2019, 17:42.

        Komentár


        • JanoS
          JanoS komentoval
          Upraviť komentár
          Bohuzial na zapadnom slovensku nic velke nemozem slubovat. Budem tam so zenou, 2 detmi a autom plne nalozenym kuframi. Takze by som nepredbiehal. Dalej na vychod mozem urobit vacsiu akciu, lebo uz budem mat klud a mozem prist sam.

        • ivan32
          ivan32 komentoval
          Upraviť komentár
          Škoda toho západu ale kdekoľvek lepšie ako nikde. Hlasujem za Zvolen.
          JanoS 👍🏻👍🏻👍🏻

        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          My sa prispôsobime..Na západnom Slovensku je nás síce najviac, ale prídeme kde povieš. Žilina, Martin, L.Mikuláš, Poprad, B.Bystrica atd.
      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #5
        Je zaujimave, ze prvy slovak a aj prva ceska si prevzali svoj TM3 vo Svajciarsku. Dneska o tom inforomoval jeden cz web.

        Komentár


        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Zjavne to bola lokalita, kde je najviac Slovakov, ktori cestuju domov, a zaroven jedna z prvych krajin v EU, ktore dostali TM3. Ono tych Slovakov s TM3 je viacero, ale vsetci boli doteraz v USA a odtial sa s autom sem asi trepat nebudu A kludne moze byt tych Slovakov viac aj v EU, len o nich nevieme. Nie kazdy je prihlaseny tu na fore, pripadne vela z nich uz mozno neudrziava ziadny kontakt so Slovenskom, a tym padom funguju uz len v zahranici, pripadne na zahranicnych forach. V ramci EU by uz mala byt narodnost len formalitou (aj ked to zjavne nie vzdy a vsade funguje).

        • JanoS
          JanoS komentoval
          Upraviť komentár
          Mam spoluziaka v Bostone, ktory ma TM3 uz rok
      • VladoTA3
        Junior Member
        • Jan 2016
        • 8

        #6
        Ak by JanoS ako organizátor nemal vybrané miesto stretnutia v Poprade, dovolil by som si navrhnúť miesto prezentácie na veľkom parkovisku pred obchodným centrom MAX.
        Na mieste za obchodným centrom je nabíjacia stanica GreenWay ZOC MAX PP (potrebná karta GreenWay).
        Odtiaľto (cca 1,5km) je v centre mesta nabíjacia stanica VSE (nabíjanie zdarma AC 2xTyp-2 22 kW).
        Je odtiaľ možnosť ísť na prípadnú testovaciu jazdu do centra, napríklad krátky okruh z miesta, rovná dvojprúdovka (650metrov, max.rýchlosť 70km/h), cez veľký kruháč a naspäť dvojprúdovkou (celkom do 2km).
        Alebo hneď blízko aj mimo mesta smerom na Rožňavu, krátka trasa (5km) alebo na Kvetnicu a späť (do 8km).
        Prípadne cesta smer na Prešov, mimo diaľnice, trasa na Hozelec a späť cca 10km.
        Prístupy na diaľnicu sú vzdialené 4 až 5km od toho miesta.
        Samozrejmosťou na mieste je možnosť občerstvenia a stravovania v obchodnom centre.
        Naposledy upravené VladoTA3; 06-03-2019, 09:27.

        Komentár


        • Daliborko
          Daliborko komentoval
          Upraviť komentár
          CCS na GreenWay pri MAX-e je navyše stále zadara
      • JozkoPucik
        Member
        • Aug 2018
        • 132

        #7
        Som rad, ze aspon ty spravis prezentaciu, ja este bojujem s uradmi kvoli registracii

        inac JanoS prave mi volala pani z Tesla USA a pytala sa na registraciu auta (datum a spz), tebe tiez volali?

        Komentár


        • JanoS
          JanoS komentoval
          Upraviť komentár
          Nevolali... asi im je podozriva ta tvoja operacia s nakupom v nemecku... Predsa len museli spustit 2000 euro kvoli dotaciam.

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          No super, tak mi este pridavaj na problemoch

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          JanoS no dostal som tento link:

          https://forms.office.com/Pages/Respo...83VUNVUTdTUi4u

          Neviem ci to budete vidiet, ale chcu objednavacie cislo, spz a datum prvej registracie.

        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Fakt je ten, ze auto uz mas a aj si zan riadne zaplatil. Fakt je ten, ze pri TM3 registracii si zil v Nemecku. Registraciu auta na Slovnesku nemas aj koli komlikaciam ciastocne aj koli Tesle. To ze sa ti za ten cas zmenila situacia a ze na dodanie si cakal tolko kolko si cakal a medzi tym si zmenil bydlisko nic nemeni na tom, ze by si Teslu klamal. Ty si si objednal, nakonfiguroval auto a aj zaplatil a oni ho dodali a dostali zaplatene. Ako Slovak by si ho nemohol mat ani teraz. Zacni pekne slusne, ze momentalne uz zijes zase v SR a ze mas komlikacie a preto este nemas EVC a ak zacnu utocit, tak najlepsia obrana je utok. Pekne im to spocitaj za vsetkych CZ/SK, ze ako na nas seru a ake koplikacie clovek ma koli nim. Preco si clovek musi chodit pre auto do Tilburgu, ked ho trebarz objednal vo Viedni. Preco ludia co si vystali svoje pri registracii TM3 trebarz vo Viedni si auto nemozu konfigurovat a iny co nemali registracie si mozu a prebehuju sa atd.

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          ICE666SVK toto nebol útok z ich strany, je to asi normálna štatistika, ktorú si oni vedú. Len neviem čo bude keď tam potom šupnem SK ŠPZ, ak ho vôbec dostanem.....

        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Vobec nic, popravde je Teslu velke hovno do toho, aku tam mas ECV. To je tvoja osobna vec. Oni ti dodali produkt, ty si zan riadne zaplatil a mozes si s nim robit co chces. Koniec pribehu.

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          Ioniq však ano, ja v tomto nič nevidím. Oni sú len taký iný a špecifický, lebo predstalen tých áut je menej a sledujú ich online, tak budú vidieť, že moje auto sa prebralo a teraz stojí na mieste a nič. Je to však moja voľba, alebo teda donútenie v každom prípade, zajtra na obed idem priamo za riaditeľkou daňového úradu. Mám emailovú komunikáciu z Call centrom, kde mi povedali, že pre mňa platí výnimka, len úrad v ZA podpisuje papier tak to musím s nimi prejsť. Musia si to s nimi odkomunikovať a tú žiadosť mi potvrdiť, tak uvidíme ako to dopadne.

        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Nebudes sam neboj, tych prebratych a stojacich TM3 je viacero. Na mobile.de je uz viacero inzeratov na fungl novu TM3 okamzite k odberu. Vela ludi to kupovalo na kseft. Aj ked si myslim, ze olutuju. Tesla ma teraz tak stedre dodavky TM3 do EU, ze mas auto do 3 tyzdnov od objednania aj bez rezervacie. Skoda platit nejakemu spekulantovi prirazku. Mozu zaryzovat akurat pri Other Europe.

          V kazdom pripade ti drzim palce, nech to uspesne vybavis. Sa ti stretli dve nestastne okolnosti - nestandardna automobilka s nestandardnymi sposobmi a nepruzny byrokraticky aparat slovenskych daniarov. Ale ked to skonci, budes odolny ako nikdy pred tym
      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #8
        Otazka na JozkoPucik ? Ked si dostal auto v Nemecku, dostal si k nemu aj nemecky velky technicak? t.j. Zulassungsbescheinugung Teil II?

        Komentár


        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          Ano, ja mam všetko na prihlásenie auta, tak ako na SK, mam prázdny veľký technický a COC dokument. Akurat som manželke zaregistroval jej auto a tiež som mal veľký techničák, COC a poistku. https://imgur.com/a/o4xjsoN
          Naposledy upravené JozkoPucik; 06-03-2019, 15:11.

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Aky prazdny velky technicky preukaz mas k TM3? Slovensky, ci nemecky?

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          jux pridal som foto v prvom komentary. Technicky mam len nemecky. Bol som vsak na originalite a teraz mozem ist na urad aby mi vystavili SK technicak, ale pockam este na to, ze co bude s tymi danami, lebo ak to nepojde tak musim prihlasit v nemecku. Ak raz zahajim proces na SK technicak tak uz to v nemecku neprihlasim.

        • juks
          juks komentoval
          Upraviť komentár
          JozkoPucik Velmi ti drzim palce, aby si to zvladol.
      • Jozef Hudák
        Junior Member
        • Mar 2019
        • 1
        •   

        #9
        #Jano S
        Zdravím, ak by som sa mohol pripojiť rad by som prišiel skôr do KE ale ak tam nebude záujem tak do PP.

        Komentár


        • davo
          davo komentoval
          Upraviť komentár
          Ja som na tom tak isto. Radšej Košice ale ak sa nebude dat tak kludne PP.
      • Jairo
        Junior Member
        • Mar 2019
        • 2
        •      

        #10
        Tiež mám M3, aj keď až od tohto týždňa 😊 budúci týždeň viem byť v BA na superchargeri. Info najlepšie cez tesla@jairo.sk

        Komentár


        • JanoS
          JanoS komentoval
          Upraviť komentár
          Skvely prvy prispevok! Vitaj do rodiny Vyzera to ze o Bratislavcanov bude postarane a ja mozem zostat na vychode.

        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Takze mame pokrtite tusim vsetko zapad BA (Jairo), stred ZA (JozkoPucik) a vychod tusim RA (JanoS). Ak je Jairo zo zapadneho Slovenska.

        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          Jairo, bolo by dobre napísať, či nás aj povoziš. Lebo prehliadku a posed sme absolvovali vo Wiedni...
      • Stan26ke
        Junior Member
        • Mar 2019
        • 1

        #11
        Pôvodne zverejnené od JanoS Pozrieť príspevky
        Zdravim,
        od 25.2. som majitelom Modelu 3 a kedze vela ludi na fore ma zaujem si ho pozriet, tak som zalozil toto forum.

        Ja zijem v Svajciarsku, ale v Aprili stravim asi 10 dni na Slovensku a rad umoznim zaujemcom si ho omrknut a previezt sa.
        Od velkej noci do 1. Maja budem na strednom Slovensku (Revuca), do uvahy pripadaju miesta ako Bystrica, Zvolen, Roznava, Poprad, mozno aj Kosice. Cez velku noc stravim aj par hodin v Bratislave (v piatok alebo sobotu) tak mozno by sa dalo nieco vymysliet aj tam.

        Prosim ak mate zaujem, odpovedzte na tento prispevok.
        Ak mate tiez Model 3 a chcete ho ponuknut, napiste novy prispevok do tejto temy.
        Pozdravujem, Kedy by sa dalo pozrieť a skúsiť TM3 v KE?

        Komentár

        • JanoS
          Member
          • Aug 2015
          • 95
          •   

          #12
          Tak spisujem zaujemcov:

          Poprad: VladoTA3, romik16, Daliborko
          Kosice: Jozef Hudak, davo, Stan26ke, Bejo
          Zvolen/BB: ivan32

          Kdekolvek: curgali

          Uprimne, najviac sa mi pozdava ten Poprad a najmenej Kosice. V Poprade v MAXe poslem deti do kina, a budeme mat 2 hodiny na zabavu s autom na parkovisku.
          Ako alternativu pre ludi co nemozu do Popradu nahodim terminy kedy budem na superchargeroch v ZV a BA, ale tam to bude trosku pod vacsim casovym presom.

          Pre Poprad navrhujem 27 alebo 28 april (vikend), tak si zatial poznacte do kalendara, a ja sa opat ozvem par tyzdnov predtym.
          Naposledy upravené JanoS; 09-03-2019, 08:58.

          Komentár


          • Daliborko
            Daliborko komentoval
            Upraviť komentár
            Ešte mňa prihoď do Popradu. Dík

          • Filip Rusi Rusňák
            Filip Rusi Rusňák komentoval
            Upraviť komentár
            Pridávam sa košice

          • Bejo
            Bejo komentoval
            Upraviť komentár
            Gratulujem k tm3 a pripojím sa v KE.

          • dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            z Popradu/MAXU sa da spravit pekna predvadzacia cesta do svitu. Odkedy je dialnica, je tato cesta do Svitu celkom prazdna a pekna rovna a pomerne dlha na vyblaznenie (15km MAX/SVIT/MAX)

          • Jozefr
            Jozefr komentoval
            Upraviť komentár
            gratulujem k M3 a rad by som sa pridal, som z KE ale vedel by som prist aj do Popradu. Tak uz ako sa rozhodnes urcite ma dopis rad pridem. Zoberiem aj drona a mozme spravit aj nejake pekne zabery az by bolo vhodne pocasie(samozrejme ak by si suhlasil). Dufam ze sa Model 3 raz dockame aj na Slovensku.
            Naposledy upravené Jozefr; 14-03-2019, 13:00.
        • ducoc
          Junior Member
          • Mar 2019
          • 1

          #13
          Ahoj, gratulujem k TM3. Rad by som aja dobehol niekde, len som z Trencina. Na velku noc budem na chate pri Telgarte, nahodou v tu sobotu/nedelu nebude sa dat v Revucej na chvilec kuknut? dik

          Komentár


          • JanoS
            JanoS komentoval
            Upraviť komentár
            Velkonocna nedela v Revucej nieje problem. Mozno aj sobota, ozvi sa tyzden predtym.

          • ducoc
            ducoc komentoval
            Upraviť komentár
            Super. Velka vdaka. Vies mi pls napisat kontakt na dciernik@gmail.com. Dakujem.
        • Ioniq
          Member
          • Jan 2017
          • 364

          #14
          Cervena TM3 Performance s KN znackou, niekto odtialto? Sa nam tu zacinaju pomaly mnozit. A mile, ze aj na juhu, kde je to zatial s nabijacou infrastrukturou zalostne.

          Komentár


          • JozkoPucik
            JozkoPucik komentoval
            Upraviť komentár
            Sakra to už teda budem až tretí registrovaný na SK? srandujem, o prvenstvo mi nešlo, ale už by som na tom rád behal. S tou infrastrukturou to zle nie je, hlavne ked mas doma wallbox. Ja som sa uz zaregistroval greenway, ze keby nieco.

          • Peto02
            Peto02 komentoval
            Upraviť komentár
            A dalsia by mala byt od Aprila pri Partizanskom (Nadlice).

            https://www.zlavadna.sk/zlava_275313...-3-performance

            Ta ponuka tam je uz od Februara...

          • Ioniq
            Ioniq komentoval
            Upraviť komentár
            To nie je Ľuboš Geleta? Nakoniec sa vykaslal na staru rezervacku a kupil to v zahranici? Ci stale caka?

          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            To by sa uz pochvalil si myslim, ale ani tu ani na YT nedal nic. Ale ked si kliknes na tu webovku co tam ma, tak sa na tej stranke dostanes na Kontakt a je tam jeho meno.
            Naposledy upravené ICE666SVK; 28-03-2019, 18:11.

          • curgali
            curgali komentoval
            Upraviť komentár
            Ten web,, na tesle3 " patrí Ľubošovi Geletovi. Prave som s ním dohovoril a potvrdil mi, že bude čakať na otvorenie konfigurátora Other Europe. Takže zatiaľ jazdy robiť nebudem...
        • JanoS
          Member
          • Aug 2015
          • 95
          •   

          #15
          Tak sa mi pomiesali plany na april, a momentalne to vyzera asi takto:

          20-22 Revuca a blizke okolie
          26-28 Bratislava (!!!) Pridem na Slavcon, auto bude teda k obzretiu v areali FIIT cely vikend.
          28 Niekedy okolo 16-17 hodiny hodina na Zvolenskom superchargeri, ak by niekto ZV/BB sa chcel stretnut.
          30.4-2.5. budem zrejme na Orave, ale neviem ci sa tam niekto chce pozriet na M3, vela casu nebudem mat.

          Sorry za zmatok, vlastna rodina ma ide roztrhnut ze menim plany

          Komentár


          • leo
            leo komentoval
            Upraviť komentár
            Torchu OT ale 27.4. je na susednej FEI medzinarodna roboticka sutaz, tak ak niekoho take temy zaujimaju, mozno celkom zaujimavy tip na stravenie casu..
            Naposledy upravené leo; 10-04-2019, 11:04.

          • matchke
            matchke komentoval
            Upraviť komentár
            leo ISTROBOT. Chodim tam posledne dva roky. Celkom zabava. Este som nemal odvahu sa zucastnit ako sutaziaci.
            Naposledy upravené matchke; 10-04-2019, 12:44.

          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            JanoS v tie dni tu budes nonstop parkovat, ci upresnis kedy by sme ta pri nom nasli? ja by som si celkom rad sadol dnu, este som ju nazivo nemal moznost vidiet,stretnut

          • JanoS
            JanoS komentoval
            Upraviť komentár
            Cez den budem parkovat na FIIT, v noci bud v Petrzalke alebo v hoteli, uvidim ako budem byvat.
        Pracuje...
        X