Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Problém s VIN číslom

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • TM3Perf
    Member
    • Jun 2015
    • 83

    #16
    Takže KO mám za sebou. Chlapci sa na nej tvárili ako majstri sveta, ale keď som si pozeral zábery z Dashcam tak tam maturovali nad tým ako zavrieť prednú kapotu.V podenlok idem po TP a následne po značky. Tak dúfam, že to všetko klapne ako má.

    Komentár

    • TM3Perf
      Member
      • Jun 2015
      • 83

      #17
      Tak už je z nej Slovenka

      Komentár

      • MatejN
        Member
        • May 2016
        • 43
        • matej62690
        •   

        #18
        TM3Perf Vitaj v klube

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	20190807_203417.jpg Videní:	0 Veľkosť:118,7 KB ID:	40703
        Naposledy upravené MatejN; 21-08-2019, 17:06.

        Komentár


        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          Už aby bol supercharger aj pri Žiline.

        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          No podla mapy to nevyzera, ze by sa nieco chystalo v SR.

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          No však to

        • TM3Perf
          TM3Perf komentoval
          Upraviť komentár
          MatejN odkiaľ máš Teslu? Ja ju mám z Linzu. Pýtam sa preto, lebo ten plastový držiak na značku, s nápisom TESLA, mi nesedí. Rakúšania majú o 10mm širšie značky ako my a celá EU.

        • MatejN
          MatejN komentoval
          Upraviť komentár
          TM3Perf Bol som po ňu vo Viedni trošku som bojoval aby tam značka drzala,ale vyzerá že to je v poriadku

        • TM3Perf
          TM3Perf komentoval
          Upraviť komentár
          MatejN zastavil som sa dnes v Tesla Service vo Frankfurte a vyfasoval som originál držiaky, ktoré mi pasujú na slovenské ŠPZ.

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          Z Frankfurtu som bral moj Model 3

        • TM3Perf
          TM3Perf komentoval
          Upraviť komentár
          Bavil som sa tam s mechanikom, vraj tam majú dosť fičák. Že odovzdávajú cez 600 áut mesačne.

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          Keď som bol po moje auto tak tam prišli ráno na 8:00 ešte ďaľší dvaja už zo značkami. Ten predajca bol až taký šťastný keď som mu povedal, že nemusí nič vysvetľovať, len nahodil značky do držiakov, som sadol a išiel.
      • EVan
        Member
        • Dec 2017
        • 80
        • ivan455831
        •   

        #19
        TM3Perf a MatejN všetci sa tešíme s vami a mnohí asi aj tíško závidíme. Ale predovšetkým netrpazlivo čakáme na vaše referovanie ohľadne vratky DPH z Rakúska 🙂

        Komentár


        • TM3Perf
          TM3Perf komentoval
          Upraviť komentár
          Včera som volal s účtovníčkou. Vraj to bude trvať asi 3 mesiace.
      • Peto02
        Member
        • Mar 2016
        • 86
        • peter83511
        •   

        #20
        Tak dnes som si priviezol auto a uspesne absolvoval aj KO :-)
        Cestou domov som sa zastavil nakupit v Lidli a vyskusal si tak AC nabijanie. Inak spotreba po 80km po okreskach Vieden-BA bola 105 Wh/km :-D
        Click image for larger version  Name:	20190912_144340.jpg Views:	132 Size:	216.5 KB ID:	41590

        Komentár


        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Mal si stastie, policajti v Rakusku neakceptuju madarske prevozne znacky.

        • head
          head komentoval
          Upraviť komentár
          Ja som tiez siel na takych istych cez rakusko. V papieroch bolo pisane, ze platia aj v rakusku.

        • Peto02
          Peto02 komentoval
          Upraviť komentár
          Specialne som sa na to pytal a povedali mi, ze ich v Rakusku akceptuju...

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Ja som ich mal odtialto
          https://www.prevozneznacky.sk/en/com...ent/article/43
          a tu upozornuju, ze v Rakusku neplatia. Preto som isiel cez Cesko.

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          Gratulujem! Ja som tiez isiel s tymito znackami cez CZ, lebo som musel ist vybavit nejake veci v DE.

        • TM3Perf
          TM3Perf komentoval
          Upraviť komentár
          Ja som s týmito značkami prešiel Rakúsko skrz dva krát. A nebol problém
      • Iva Zuz
        Junior Member
        • Dec 2019
        • 6

        #21
        Tak aj v roku 2020 majú problém nájsť na kontrole originality na TM3 VINko.
        Ešteže sa dá vygoogliť toto vlákno

        Komentár


        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          Hej, je to tam celkom schované.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Tuto kravinu co vymysleli pani so Smeru ako trafiky pre spriatelenych majitelov STK apod. by nahodou Sulik nechcel zrusit?
          Aspon na zbrusu nove auta by sa to akosi ziadalo. Neviem co tak velice chcu najst.
          Nepoznam inu krajinu kde sa taketo vypalne k uplne zbytocnej procedure musi platit. Vy ano?

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          Jiri GrandPa šššššt! Máme STK aj KO pôvodne sme dúfali, že na KO budú musieť chodiť aj autá čo sú prepísané z iného kraja.

        • Iva Zuz
          Iva Zuz komentoval
          Upraviť komentár
          Všeobecne mi dávali zákerné otázky, tiež napr. nech im ukážem počet najazdených km, čo som tiež musela googliť kde je.... zišlo by sa okrem Tesla zrazu spraviť sem-tam aj zraz pre Tesla nováčikov, lebo pani mi pri odovzdávaní auta spravila také "zaškolenie" ako z rýchlika.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          JozkoPucik - vieš, ja som stará škola. Ja si myslim že podnikanie a vobec ľudská činnosť by mala mat nejaký zmysluplný výsledok. Už od časov komunistov bojujem (občas) donquichotsky boj s nezmyslami.
          A KO k nim IMHO patrí.
          STK by som naopak pritvrdil hlavne v emisiách.

        • SKolja
          SKolja komentoval
          Upraviť komentár
          KO v sucasnej dobe nema ziaden zmysel ( JozkoPucik, kolko ste vo vasej firme odhalili neoriginalnych aut? ;-))
          STK v modeli ako je na SK je tiez otazna, v rakusku urobi STK kazdy servis v ramci prehliadky (alebo hocikedy inokedy) a nedovolia si pustit na cesty hocico, u nas po prejdeni kontroly na STK nikto nie je za nic zodpovedny.
          Ja by som bol za menej povinnych kontrol a moznost policajtom nariadit STK hocikedy pri zdokumentovani nevyhovujuceho stavu. A na auta by som pridelil pevne evidencne cisla natrvalo viazane k VIN-ku a prepisy by som riesil formularom na poste/obvodnom urade tak ako v UK.
          Zavolajte Sulikovi, nech to prihodi ku kilecku :-)
          P.S.: A poriesli by som este odpisy aut firmami, ked cisto firemne tak s povinnym oznacenim, ked firemne a na sukromne ucely, tak moze byt neoznacene a percenta z ceny vozidla platit opravnenym zamestnancom tak aby sa pocas odpisov splatila cela DPH danou za sukromne pouzivanie (ale toto je nepopularne tak radsej nic)
          Naposledy upravené SKolja; 07-07-2020, 17:19.

        • JozkoPucik
          JozkoPucik komentoval
          Upraviť komentár
          Tak hop-stop, aby ste si nemysleli, ze ja som za! To s tymi prepismi bol len vtip. Jiri GrandPa mas pravdu a plne s tebou suhlasim. Ja mam tiez odpor k tym "pseudo podnikatelom" hlavne v dnesnej dobe poradcov vo vsetkom moznom ako financii, jedlo, zdravy zivot atd. Ludia uz nemaju normalne zamestnanie. Ked pocujem deti ako chcu byt influencer a youtuber tak sa mi vo vrecku otvara nozik. Zial doba tomu praje a prave takyto "podnikatelia" sa maju dobre. Nik uz nechce byt murar, elektrikar ci uz len ucitel a doktor. Vsetko to chce byt manager s autom, laptopom a telefonom. No co uz.

          Ano KO a STK su zbytocne a je to len birokracia, zial moja rodina do toho isla s tym zamerom podnikat, ja sa na tom neucastnim, ale co uz, je to tu. Mas urcite pravdu s tym pritvrdenim, vela aut by uz davno nemalo behat. Zas na druhej strane ludia co taketo auto maju mnohokrat nemaju na nove a auto potrebuju, je to tazka situacia.
      Pracuje...
      X