Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kufor na Tesle Model 3

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Kufor na Tesle Model 3

    A teda hlavne dvere. Tu Bjorn poukazuje na istý problém s kufrom.




    Ale ukazuje sa, že Tesla asi nie je tak celkom výnimka. Shiiiiiiiiiiiit....
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • JanoS
    Member
    • Aug 2015
    • 95
    •   

    #2
    V zime to je v pohode, to akurat pozametas pred otvorenim. Problem nastane ked leje ako z konve...

    Komentár


    • JozkoPucik
      JozkoPucik komentoval
      Upraviť komentár
      Nemyslim, ze je to problem ked leje, ale len pri tom prvotnom otvoreni ked sa tam supne velke mnozstvo vody. Je tam vidiet, ze voda odteka dole este pred tym ako padne do kufra, len pri velkom mnozstve to ide proste moc rychlo. Tak je to len o tom dat si pozor. Vsak hadam uvidim koncom mesiace ako to bude v reale

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      No veď práve či si on nešiel náhodu po metličku do kufra.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Byornov test úložného priestoru s banánovými krabicami.:

    Tu jeho celkové poradie podľa jeho testov:

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	bbb-test.jpg
Videní:	345
Veľkosť:90,3 KB
ID:	34017


    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • juks
      juks komentoval
      Upraviť komentár
      Ved som hovoril, ze trojcata su male velke auticka, zo sklopenymi sedadlami do nich vlezie tolko bananovych krabic ako do golfa a do kona :-)
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #4
    Mod. poznámka: niektoré príspevky presťahované do Antikorózna ochrana Modelu 3?
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • davo
      Junior Member
      • Aug 2015
      • 29

      #5
      Tesla zrejme uz opravila otvaranie kufru pocas dazda v EU verzii modelu 3.
       

      Komentár

      Pracuje...
      X