Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kufor na Tesle Model 3

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    • Mar 2014
    • 1636
    •   

Kufor na Tesle Model 3

A teda hlavne dvere. Tu Bjorn poukazuje na istý problém s kufrom.

Ale ukazuje sa, že Tesla asi nie je tak celkom výnimka. Shiiiiiiiiiiiit....
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • JanoS
    Member
    • Aug 2015
    • 89

V zime to je v pohode, to akurat pozametas pred otvorenim. Problem nastane ked leje ako z konve...

Komentár

• JozkoPucik
      JozkoPucik komentoval
      Upraviť komentár
      Nemyslim, ze je to problem ked leje, ale len pri tom prvotnom otvoreni ked sa tam supne velke mnozstvo vody. Je tam vidiet, ze voda odteka dole este pred tym ako padne do kufra, len pri velkom mnozstve to ide proste moc rychlo. Tak je to len o tom dat si pozor. Vsak hadam uvidim koncom mesiace ako to bude v reale

• Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      No veď práve či si on nešiel náhodu po metličku do kufra.
  • Peto02
    Junior Member
    • Mar 2016
    • 24

Dufam ze Tesla v pripade Modelu 3 popracovala aj na antikoroznej ochrane

Rozmyslam, ze si dam potom niekde nastriekat podvozok a dutiny nejakou ochranou...

Komentár

• ivuso
      ivuso komentoval
      Upraviť komentár
      To je krása. Auto za 150 tisíc. Kvalita jak Varburg

• JozkoPucik
      JozkoPucik komentoval
      Upraviť komentár
      To máš všade, je to dosť individuálne, nájde sa to na Felícii, či na 7čkovom BMW

• Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Nenajdes to vsade, a nie je to individualne. Na 7er BMW to sice najdes, ale na 12 rocnom nestaranom aute. Ten Bjornov Optimus Prime ma kolko rokov?

Nastastie zaruka na prehrdzavenie byva vacsinou stedra...

• JozkoPucik
      JozkoPucik komentoval
      Upraviť komentár
      Pracoval som ako Warranty Manager pre BMW v Salzburgu, videl som toho dosť. Vždy je na to nejaký dôvod. Nie je to vizitka výrobcu, len proste nedbalosť pri výrobnom procese, ale stáva sa to všade.

• Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Toto by mu na záruku proti prehrdzaveniu mohli uznať, nakoľko je to na miestach, ktoré nemohol poškodiť prevádzkou vozidla ako napr. vonkajšie plechy alebo podbehy, tam to všetko zvaľujú na zlé prevádzové podmienky (akože kamene atď.) a záruky automaticky zamietajú pri väčšine výrobcov.

Nebol Wartburg laminátový ? Ak áno, tam sa to nestalo, Trabantu určite nie.

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      To auto ma 200 000 km a jazdi s nim v Norsku, kde ma viac ako pol roka solene cesty. Co by ako chcel? Normalka.

• Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Na podvozku, ramenach atd by to clovek chapal Ale na zatahovacom spojleri?

• hudino
      hudino komentoval
      Upraviť komentár
      Tak v zime treba auta casto oplachovat vapkou. Na spalovaku pravidelne prestriekam podvozok. Ale ako to mam robit na EV ?, tam nemozem podvozok umyt vapkou....

• ivan32
      ivan32 komentoval
      Upraviť komentár
      Prečo nie???

• ivuso
      ivuso komentoval
      Upraviť komentár
      Toto iba dokazuje ako je tesla ešte ďaleko v kvalite produkcie (píšem ako človek ktorý stojí za viacerými nábehmi vozidiel, momentálne VW ID). Môj Touareg nemá po hrdze ani chýru ani slychu a to dám 50 tisíc ročne. A o porovnaní ceny Touarega a modelu X ani nehovorím. Ale to je všeobecne známe, že kvalita produkcie v Tesle je veľmi povážlivá
Pracuje...
X