Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Konfigurator pre TM3 sa spusti ku koncu 7/2017

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    Konfigurator pre TM3 sa spusti ku koncu 7/2017

    https://electrek.co/2017/06/06/tesla...rator-options/
    Udajne bude na zaciatku konfigurator zakladny par veci. Ukaze vraj aj buduce vybavy a kedy ich asi spusti, tak uvidime. Na zaciatku to ma byt vyber farieb. Asi 6 farieb (biela, cierna, strieborna, cervena, modra a Signature Red). Velkosti kolies 18" a 19".

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	elektromobil-tesla-model-3-konfigurator-.jpg
Videní:	340
Veľkosť:99,2 KB
ID:	15879
  • voloda69
    Member
    • Mar 2016
    • 126

    #2
    No vedie sa debata ako to bude s potvrdenim zavaznej objednavky, ak v case vyzvania na zavazne objednanie auta, tam este nebudu options, ktore by som chcel, ci sa bude dat odlozit zavazne objednanie na neskor.

    Komentár


    • Ludicrous
      Ludicrous komentoval
      Upraviť komentár
      V podmienkach rezervacie je napisane ze plati neobmedzene. Tak neviem preco ak ma vyzvu ze na mna uz prisiel rad a ak to nevyuzijem tak sa nic nedeje. Ved maju predsa mojich 1000€ tak nevidim dovod. Proste mam rezervaciu a ked ju budem chciet vyuzit tak ju vyuzijem. Budem uprednostneny pred vsetkymi, ktori rezervovali po mne napr. Mozem cakat napr na otvorenie dilera koli dotacii atd. Problem je ze sa vedie mnozstvo debat ktore su irelevantne.

    • voloda69
      voloda69 komentoval
      Upraviť komentár
      Ak to je tak, tak potom super, tak asi nie kazdemu to je jasne vratane mna :-)
  • mozeg
    Member
    • Dec 2015
    • 439
    •   

    #3
    Pockame uvidime. Zvysok su len dohady a vzrusovanie sa nad niecim co na konci dna nemusi byt tak ako sa diskutuje.

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #4
      http://www.teslarati.com/tesla-model...ries-83k-2017/ Podla tohto nadpisu by Tesla chcela dodat do konca roka 2017, 83000 kusov TM3. No uvidime. Je to len odhad na zaklade urcitych kriterii ako vyjadrenia EM ci historickych dat z Tesly a kapacitnych moznosti vo Freemonte a ine. Takze ako ked jedna babka povedala.

      https://electrek.co/2017/06/15/tesla...3-test-drives/ Podla tohto Tesla chce ku koncu roka poslat urcitu seriu TM3, urcenu k testovacim jazdam na obmedzeny cas. Cize nebudu to auta na predaj, iba na testovaciu jazdu a oboznamenie. Je to urcene vyhradne pre drzitelov rezervacie TM3.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Tu je US verzia: Click image for larger version  Name:	konfigurator1.JPG Views:	1 Size:	91.6 KB ID:	17135
        Click image for larger version  Name:	konfigurator2.JPG Views:	1 Size:	116.2 KB ID:	17136
        Click image for larger version  Name:	konfigurator3.JPG Views:	1 Size:	108.1 KB ID:	17137


        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          https://autozurnal.ta3.com/tesla-mod...azd-aj-rozmery

        • Ľubomír Hořava
          Ľubomír Hořava komentoval
          Upraviť komentár
          Ako sa da dostať na konfigurátor? Je to len obrazok ktory dal nejaký zamestnanec Tesli čo si ho konfiguroval, alebo sa tam vie dostať každý čo si M3 rezervoval?

        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Zatial to asi nieje spustene. Aspon na US ani na EU stranke to nejde, ale nie som tam registrovany. Ani nemam rezervacku TM3.
      Pracuje...
      X