Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Bjorn ma model X uz isty

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    Bjorn ma model X uz isty

  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #2
    no. niekto si to vie zariadit

    Komentár


    • Heros
      Heros komentoval
      Upraviť komentár
      Tak jemu to teda ze srdce preji. Nejznamejsi opravdovy fanda a propagator Tesly..
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #3
    Bjorn je v Europe a Amerika a Azia + Pacifik tam sa to nepodarilo? Alebo mate dake inforamcie?

    Komentár

    • jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1378
      •      

      #4
      O ostatnych neviem, nasiel som o tom clanok vcera tu
      http://insideevs.com/tesla-confirms-...afactory-tour/

      Bjorn dostane nielen Founder's Edition Model X ale aj powerwall vratane montaze a tiez komplet zaplatenu exkurziu do Gigafactory.
      Tesla is confirming that Bjørn Nyland is the winner of a free Founder's Edition Model X, as well as the winner of a free Tesla Powerwall.
      Naposledy upravené jux; 04-11-2015, 14:49.

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Parada, tesim sa na video kde odprezentuje to vsetko. Teda auto powerwall aj otvorenie gigafactory. Samozrejme na to si este pocakame auto bude mat asi januar/februar (leden/unor) a otvorenie niekedy v aprili (dubnu).
    • jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1378
      •      

      #5
      Bjorn okrem TMX teraz v druhom refferal programe ziskal este aj Ludicrous enabled Model S P90D
      Norway's Bjorn Nyland has won the second Tesla Model S referral contest. His prize is a Ludicrous enabled Model S P90D plus an invitation to the Model 3 reveal and the official opening of the GigaFactory.

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Dneska som si precital na ceskej stranke kde pisali o vyhercoch za vsetky regiony z referal programu. Nor Bjorn vyhral v Europe z 51 doporucenymi autami. V Amerike je to kanadan Sylvain Juteau z 34 autami a za Aziu Pacifik je cinan a rekordman za 2 mesiace 188 aut. Su tu ale aj dalsi co maju na konte 1 az 3 auta a tie sa tiez pocitaju. Juteau tvrdi, ze konecne číslo z referencneho programu je okolo 5000 aut z celkovych 17 400 predanych Tesla Model S z posledneho stvrtroku minuleho roku. To co tu pisem je z udajov toho co sem dal Jux, len som si to vtedy necital vsetko a ani neprekladal.
    Pracuje...
    X