Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

KUPA TESLA MODEL X na firmu bez DPH

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Andrej007
    Junior Member
    • May 2020
    • 5

    KUPA TESLA MODEL X na firmu bez DPH

    Mam otazku existuje momentalne niaka moznost ako kupit Teslu Model X na firmu bez DPH. Podla mojich vsetkych patrani som vzdy narazil na problem bud ze sa neda alebo nedokazem mat free supercharger. Dakujem za any help
  • Andrej007
    Junior Member
    • May 2020
    • 5

    #2
    Mam otazku a kedy si ho kupoval?

    Komentár

    • TM3Perf
      Member
      • Jun 2015
      • 83

      #3
      Ja mám info z AT

      Citujem: "Dakujem za Vasu trpezlivost. Dnes som dostala od timu business resolution odpoved – bohuzial po prijatych zmluvnych podmienok Shop-like-a-local procesu nemozeme vystavit dodatocnu fakturu a vratit rakusku DPH zo strany Tesly."

      Kupoval som TM3 ako platca DPH. Musel som zaplatiť DPH. Teraz už deviaty mesiac žiadam DPH späť...

      Komentár


      • Andrej007
        Andrej007 komentoval
        Upraviť komentár
        Ivuso tak to ti drzim palce. Lebo ziadna ina krajina nie je na vybavovanie DPH horsia ako rakusko s mojich skusenosti. Viem ze to riesi aj ANDREA (member) a ona to ma uz na sude.
    • Andrej007
      Junior Member
      • May 2020
      • 5

      #4
      Ivuso presne tomuto sa chcem vyvarovat...
      Ja mam dokonca firmu v cechach kde si to mozem kupit ale ked si to predam na slovesnko tak pridem o supercharger...
      dik za infoi

      Komentár


      • jeeff
        jeeff komentoval
        Upraviť komentár
        Tak o tom predaji na SK Tesle proste nepovedz. Je jedno, na aky tesla ucet si auto zaregistrujes, ked nepotrebujes spravit zmenu v Tesla ucte je to uplne jedno. Jedine co moze byt problem je FA vystavena pri oprave, ale to sa s nimi potom mozes dohadat, nech ti zmenia na nej udaje.

      • Andrej007
        Andrej007 komentoval
        Upraviť komentár
        Akurat ze to takt nefunguje lebo pri najblissom stretnuti v servise ak zistia ze je auto registrovane na inu firmu ako povodne tak ti to vypnu. A v servise sa nedohodnes na zmene udajov ani v cechach ani v rakusku
    • Taur
      Member
      • Dec 2019
      • 296
      •   

      #5
      Cize zo vsetkych aut sa DPH odratava, len na Teslu sa priratava, Tesla je ozaj pre bohatych fanusikov znacky co maju na 2xDPH. Dufam, ze raz si novu Teslu kupim aj ja. To bude krasa, ked budem tak za vodou ze mi bude jedno kolko krat DPH zaplatim za nieco.

      Komentár


      • Andrej007
        Andrej007 komentoval
        Upraviť komentár
        2 x DPH nikdy neplatis. Vzdy platis len jednu dph. Ale naco ju mam platiti ked mam firmu a na nu si chcem kupit auto.
    • Toso
      Junior Member
      • Oct 2018
      • 17
      • tomas67885

      #6
      Presne tento isty problem mame s Modelom X, ktory sme kupovali vo Svedsku. Uz skoro rok riesime vratenie DPH. Nechcem to zakriknut ale vyzera to tak, ze sa veci konecne pohli. Do konca tyzdna by nam mali dat vediet ako vratia DPH. Doteraz o tom nechceli ani pocut. Je mozne, ze sa nieco zmenilo kedze par tyzdnov dozadu vyhodili riaditela Tesly v EU. Takze som zvedavy.

      Komentár


      • Andrej007
        Andrej007 komentoval
        Upraviť komentár
        Toso dik za info . daj mi prosim ta potom vediet - bol by to zazrak keby vam vratili DPH. Ale velmi by ma to potesilo.
    Pracuje...
    X