Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Vypnutie systemov X

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Andrea123
    Member
    • Oct 2019
    • 31

Vypnutie systemov X

zdravim som tu zas... som v Ke ale po nabiti v Sielnici sa mi cca po polhodine na par sekund znizila rychlost auto zacalo jemne “ trhat” a rozsvietili sa kontrolky.. vid foto..zastavila som a restartovala a zmizlo.. no znova mi trhlo pred Soroskou a opat sa vsetko rozsvietilo🤦‍♀️A tak som dosla az do Ke.. rychlost som dodrziavala nebol ziaden problem... aj napriek vypnutym abs atd..uz sa ziadne trhanie znizivanie rychlosti neprejavilo az do Ke ..nabila
    som Galerke za cca hodinu co je fajn.. cena 40€ co je celkom dost ale ak je to raz za cas tak ok... po nabiti mi opat vsetko zmizlo ale zas 2 x pocas pridavania mi opat uplne jembe myklo s autom a znizilo rychlost ... uz bez vypnutia abs atd..klasika na mail neodpisuju, dovolat sa od rana je nemozne🙏🏻🙏🏻A ja potrebujem zajtra cestovat spat do Ba ... a prvy volny termin cez apku som si zatezervovala na 17.3.🙏🏻🤦‍♀️A to som tam bola pred dvoma tyzdnami
    🤦‍♀️🤦‍♀️Prosim nemal ste niekto podobny problem??ja nechapem ci som jedina s tak poruchovym autom 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    Naposledy upravené Andrea123; 24-02-2020, 12:47.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 565
    • viera8131
    •      

Ak sa vieš dohodnúť na telefóne po anglicky volaj +421 2/3300 2643.
    Mala by tam byt 24h služba. Jasne že sedia v Holandsku tak aj nemčina by mohla ísť. Vedia pozrieť čo to spôsobuje.
    Iba jeden tip - zapni si Chill mód (je to v settings pod Driving).
    To je fakt sila tá tvoja kára. Nikto tu zatiaľ taký smolu nemal.

Komentár

• Vrso
      Member
      • Aug 2015
      • 61
      •   

Jiri GrandPa , ako vies, ze niekto nemal taku smolu ? : ) Len sem nepiseme kazdy problem... Okrem drobnosti mne menili 2x motory, 2xpoloosi, 1x radar a rozne ine. Auto mam rok po zaruke 20.000km a stale neodstranili zavady reklamovane v zaruke do 80.000km. Akoze chcu, len stale sa nieco nepodari... Vykricnikov a otaznikov som si zazil tiez dost a uz sa ich nebojim. Iba zavolam na Tesla Support Technical +31137999532 , co je tiez 24 hodinova sluzba.

Komentár

• Andrea123
        Member
        • Oct 2019
        • 31

Ah ojte Jiri a Vrso 😊Dakujem za cisla aj rady..od nedele som bola do vcera v Ke ..od nedele nereagoval nikto z Tesly!!az vcera rano🤦‍♀️Jiri volala som, jedine co urobili bola diagnostika s tym , “ ze nieco je uvolnene v pravom kolese” ale nevideli dovod nejazdit...tak som jazdila ...samozrejme sa to vyplo este parkrat aOdvtedy nic 🤦‍♀️V stredu som bola dobit v auparku 3 hodiny flakania sa po centre co ja z duse neznasam😆4 kavy 🙏🏻..dobila som na 330 km ..s tym , ze dobijem vo stvrtok v Galerke narychlo🙏🏻 ..no stvrtok rano uz som bola na odchode vo vytahu ked sa konecne po mojich uz vyhraznych mailoch ozval manazer zo servisu....s tym ze musim pockat a idu opat auto diagnostikovat🙏🏻,ze mi po hodine zavola 🙏🏻Ubehli dve ! Kym mi konecne v servise niekto dvihol a ten mi oznamil , ze je uvolneny kablik a mam auto nalozit na odtahovku a doviezt do Viedne... odtah odmietli zaplatit tak som sa uz fakt nasrala a moj 6-ty zmysel ( nikdy nezlyhal) mi “ vravel” chod😂tak som sadla do auta a vyrazila ..sla som do Galerky dobit🙏🏻🤦‍♀️Tam fungovali len dve ... a obe boli pomale co nechapem tak som dobila do 380 lebo som bola nasrata, ze to dobija ponaly na zse mi povedal ze overi a zavola ( cakam dodnes) tak som sa vybrala az domov🙏🏻Uplne v pohode som dosla do Sielnice a aj odtial do Ba ...v Ba som sla do avion a tam som otvorila okno... neslo zavriet😂chvalabohu ze snezi prsi a duje zrovna dnes...😬Rano som poslala syna do Viedne lebo ja uz tam budem vrazdit a mam silnu averziu na celu teslu..termin pocas vad v Ke mi vybehol prvy volny az 17.3. Vzhladom k vcerajsku mi povedali aby som auto odtiahla co najskor do Viedne...Okrem ineho som tam bola pred dvoma tyzdnami kde mi MENILI POLOOS☝️Kedze ten zvuk sa nedal uz pocuvat..Po vrateni sa do Ba , mi “ vymenena” poloos zacala hrkotat opät a viac a plus sa pridali aj ine zvuky🙏🏻V maili podla nich je to OK..dnes teda na pockanie opravili odpojeny kabel v pravom kolese ( som presvedcena ,ze to zanedbali pri predoslej oprave ) poloos a okno a otrasne rezonujuci reprak 17.3. Na poloos tvrdia ze tam chodime vsetci co mame nove x-ka 🤦‍♀️🤦‍♀️Ale oni s tym nevedia urobit nic🙏🏻No a teda bonus na zaver dnesneho dna😂😂sadnem do auta a pocujem “kvapky” 😂🙏🏻🙏🏻Ano prsi kvapkaaa mi cez zadne dvere a teda cez to uzasne tesnenie 🙏🏻Okna radsej neotvaram ,neviem ci este mam vobec niekam jazdit 😂co sa zas poserie ... NEVIEM CI MAM PLAKAT ALEBO SA SMIAT 🙏🏻FAKT TU NIKOHO NECHCEM O NICOM PRESVIEDCAT.ani robit rozbroje😊neviem kolko nas s teslou je a kolko z nich je tu... som tu , kvoli poznatkom a radam , pomohli ste viackrat🙏🏻Len ma serie pristup , komunikacia a bezmocnost ked sa nieco take stane..od sameho zaciatku a kupy mam problemy..serie ma to , pretoze aj keby som auto vratila ( ano ponukli po dvoch tyzdnoch ) ale☝️Nevratili by mi uz dve zaplatene splatky( leasing)ja som sice auto na leasing uz mala doma ale NEBOLO PRIHLASENE KVOLI CHYBAM ZO STTRANY TESLY !!! Kym som auto prihlasila ubehol mesiac!! Taktuez odmietli vratit havarijnu a zakonnu a ani 4000 zalohu !!! Pre mna su to smradi ... za dph som uz podala zalobu ...ako to dopadne pri mojom stasti radsej nemyslim... ale dufam🙏🏻...toto je len v skratke co ma s autom postihlo od oktobra co ho mam🙏🏻Keby som vedela co ma caka.....tak NIKDY! Pekny vecer

Komentár

• Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          TVL. To je fakt drsne citanie. Som sice inzinier elektro, teda clovek co sa riadi exaktnym rozumom, ale dam to sem pre pobavenie.
          Zlozite elektricke zariadenia maju "dusu". O tom som presvedceny zo svojich 20 rokov servisovania high-tech lekarskych pristrojov.
          Robil som aj instalacie aj servis a jedno viem na 100% - nikdy nezatvaraj kufor s naradim, ked ta "masina vidi". Vzdy treba vyniest von z vysetrovne/ozarovne a az tak zavriet. Inak mozes po par hodinach planovat cestu naspat.
          Lebo "masina nechce aby som ju opustil" (hovorim o takomto niecom https://www.varian.com/products/radi...ivery/truebeam)
          Stalo sa mi to opakovane a reprodukovane, no kidding.
          No, a v tejto suvislosti viem, ze niektore osoby (vacsinou to boli zeny) proste "sposobia poruchu" len tak, svojou pritomnostou. Prisaham. Boli laborantky, ktore ked mali sluzbu, tak sme vedeli, ze minimalne raz za tyzden ideme opravovat.
          Neviem cim to je ale predstavujem si to tak, ze ich ta masina nenavidela (asi ony nenavideli svoju pracu tiez) a tak proste odmietala spolupracovat...
          Mam aj taku jednu priatelku - ta ma zasadne dost velke problemy pri pouzivani aj jednoduchej veci ako vysavac, pravidelne raz za pol roka jej odide, pocet poruch jej pracky a umyvacky uz by ani nezratala...
          Andrea - co ked ta to auto nenavidi?
          Skus ho nechat na tyzden-dva (ak sa da) jazdit niekomu inemu.
          Ano, co pisem je sarlatanstvo non plus ultra, ktoremu sa da dobre zasmiat, ale tot su moje dlhorocne skusenosti so zlozitymi elektrickymi zariadeniami...
          Uz sa mozete prestat smiat .

• PatoM
          PatoM komentoval
          Upraviť komentár
          Predpokladám, že pri výmene poloosi zle zapoiji alebo vôbec nezapoili kábel ABS snímača. Alebo ho nenacvakli do držiakov, ošúchal sa o koleso a poškodil sa. To by mohlo súvisieť s tými chybovými hláseniami na displeji.

• Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          Jiří, aby som sa zastal žien, ja mám podobnú skúsenosť aj s chlapmi. Proste viem že keď nechajú v sobotu na prevádzke konkrétnych ľudí (čo robia so softvérom roky), v pondelok riešim čo všetko zablokovali a v sobotu nešlo. Keď sú v práci s inými kolegami, zvládajú to. Ja im hovorím klikači, bez rozmyslu a trpezlivosti klikajú na všetko a všade. To ani 10 testerov nenapadne, kde s ich logikou dokážu zájsť.
          Naposledy upravené Miroslav Rojko; 28-02-2020, 19:53.

• Peterka
          Peterka komentoval
          Upraviť komentár
          Ja podobne ako Jirko, hoci nie velmi casto, robim elektroservis a tiez si myslim, ze vsetka technika ma "dusu". Nieco sa pokazi, zavolaju ma- pridem sa pozriet a vsetko ide ako ma- moja odpoved: masina ma chcela iba vidiet :-D Ale to s nezatvaranim servisneho kufra pri stroji mi nenapadlo, musim si to zapamatat. Moje pravidlo pri servise je s kazdym zariadenim sa milo rozpravat, a ziadne nadavky ci negativne emocie. Aj vsetky moje auta pri prichode pekne pozdravim, pri odchode zazelam dobru noc, a ked ho zaparkujem, poviem mu milo: "tu ma prosim pockaj". Mal som Astru, roky ziadna porucha, ani len kontrolka sa mi nerozsvietila. Ked si ju pozicala manzelka, casto nastal nejaky problem, alebo aspon defekt. To auto ju proste nemalo rado.
          Andrea: suhlasim s Jirkom, Tvoje auto citi, ze "nemas rada" firmu Tesla (hoci opravnene) a oplaca Ti to. Takze okrem toho, ze ju das chvilu jazdit niekomu inemu, skus byt na nu mila, a uvidis co sa stane.
          Na zaver este jedna moja skusenost so zenami: v casoch vlaknovych ziaroviek tie vacsinou "odisli" pri zapnuti, zena to vsak dokazala az tak, ze vyhodilo istice v celej firme a zo ziarovky boli crepy...

Edit: dufam, ze to nevyznie ze si z Andrei robim(e) srandu, aj u mna su to dlhorocne skusenosti
          Naposledy upravené Peterka; 28-02-2020, 20:11.

• Wilo
          Wilo komentoval
          Upraviť komentár
          To je inac smiesne ale ja mam rovnaku skusenost s manzelkou. Kazdu chvilu jej nieco nefunguje nejde mrzne. V momente ako to zoberiem do ruk ja tak vsetko ide. Nerobim vobec nic inac. Ona zapichne do laptopu flashku a proste ju system nenajde. Nasledne jej zoberiem laptop a bum zrazu to vybehne bez chytenia sa flashky a vsetko ide. Mobil nereaguje na jej dotyk. Pada jej siet. Este aj obycajny sietovy zalozny disk jej pravidelne odmietne vykonat zalohu. Ked chce presunut fotky cez AirDrop z mojho iPhonu do jej tak sa telefony nikdy nenajdu. Mne sa najdu okamzite. A na aute vzdy ona schyta vsetky oranzove, zlte a cervene chybove kontrolky. Ja nikdy za celu svoju vodicsku historiu.

Ona sa nikdy netajila tym ze nema rada elektroniku a rozne moderne gadgety. Ja ich milujem. Bud ma nejaku cudnu elektromagneticku auru alebo to je dokaz ze technika ma vskutku dusu Uz sme tu viaceri a pomaly by vydalo aj na serioznu studiu 😂

• Roman-ba
          Roman-ba komentoval
          Upraviť komentár
          Musím sa k Vašim skúsenostiam pridať - roky som sa živil montážou autodoplnkov a súčasťou mojej práce boli aj výjazdy k zákazníkom kvôli poruchám a tiež sa veľa krát stalo, že keď som prišiel k autu ktoré malo byť pokazené, všetko fungovalo tak ako malo. A keď za mnou príde manželka že niečo v domácnosti nefunguje, tak v tom momente je všetko OK..

• Marcel Pavlík
          Marcel Pavlík komentoval
          Upraviť komentár
          netreba oiperovať so zložitými zariadeniami - obyčajný trabi, k jeho používaniu/údržbe stačil kľúčik ztapaľovania, kľúč na kolesá, kombunačky a skritkovač sa vedel zašprajcovať a tváriť sa bez benzínu a elektriny v batérii. prišiel sok k nemu na skladačke, otvoril kufor, daj ju doň, potom kabínu, zasunul kľúčik, otočil, zabuchol dvere a odišiel. w353w kupovaný v piatok 13.02.1980 detto - nikdy nezradil (musím dodať, že pripravený nefungoval a predajca letel na skladovú plochu pre náhradný).
          a kolegovie v práci tvrdili, že vyladené zariadenie spoľahlivo fungujúce po všetkých možných skúškach (aj klimatická komora) v okamihu predvádzania zákazníkovi fatálne zlyhá. vraveli tomu generálsky efekt.
      • Andrea123
        Member
        • Oct 2019
        • 31

Páni ,😂😂taaak vam teda fakt ďakujem😂😂😂kúpim auto za za ...x tisic 🙏🏻🤦‍♀️A ono ma nechce😬
        faakt fasa.. ale pre objektívnost situacie😉robi to aj inym osobam.. ja osobne chlapci ked do toho auta sadam 🙏🏻Tak ho prosim nech sa neserie.. ja som sa fakt tesila od sameho zaciatku... a ano aj predvcerom ked volal zo servisu, ze mam auto nalozit na odtahovku ...som do auta sadla s tym .. “ ze sereme na nich .. ty to zvladnes az do tej posranej Viedne”😂😂a ono to dalo😉takze ja ten “ vztah” k nemu mam... od sameho zaciatku... taakze je mi fakt luto, ze uz len moja pritomnost ho serie😂snad to fakt neni nenavist😂 a PatoM urcite to tak bude a chybu urobili v servise uz predtym... ked menili poloos ..Vseobecne je moj nszor ten, ze nez mi ho dali ..jazdil barkto a barjak .. “neni moje a tak sa aj spravam “ a nasledne ho predali .. takze pozdravujem manzelky a priatelky a sucitim s nimi😆

Komentár

• Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Neber to osobne . Uvidis, že sa ten vzťah utrasie .

• Taur
          Taur komentoval
          Upraviť komentár
          Dnes som cital clanok ze EV ma vraj iba 20 pohyblivych casti oproti 2000 spalovaku, tak museli opravu trochu odflaknut, aby si sa ukazala zas v servise a nepomreli od hladu ich deti.
      Pracuje...
      X