Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Celne sklo

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Andrea123
    Junior Member
    • Oct 2019
    • 24

    Celne sklo

    Tak po avize v servise a odoslani foto ..mi odpisali, ze to musim uhradit a to cele sklo.. a suma cca 2000€ ze celne sklo
    oni poistene nemaju... tak som sa vytocila a
    sli sme k Juristovi... za dve hodiny po prasknuti ani STOPA... auto sme boli vratit a myslim, ze este doteraz behaju s lupou a hladaju prasklinu😆 a dakujem vsetkym
    za rady a informacie
  • Taur
    Member
    • Dec 2019
    • 296
    •   

    #2
    A kolko vysla ta oprava?

    Komentár

    • Andrea123
      Junior Member
      • Oct 2019
      • 24

      #3
      36€

      Komentár


      • Taur
        Taur komentoval
        Upraviť komentár
        Tak paradne si s nimi vybehla. 👍
    • matchke
      Member
      • Apr 2015
      • 328
      •   

      #4
      Je to tragedia. Tesla v tej to oblasti prebera maniere Applu. Ti tiez nic neopravuju iba menia nahradne diely. Dnes ma dost rozladila sprava, ze Tesla bude svojvolne vypinat supercharging na vsetkych autach so statusom “salvaged car” a to tak, ze nenabijete ani na CHAdeMO alebo CCS. Jedine na AC.

      Komentár

      • Miroslav Rojko
        Senior Member
        • Nov 2016
        • 1314
        •   

        #5
        Zákazník má ich vinou - nedostatkami auto v servise, dajú mu nepoistené náhradné a vrchol je, že pri poškodení mu chcú účtovať bežnú cenu. Oni si auto opravia svojimi internými nákupnými cenami, čo je maximálne štvrtina z 2000€ ale na nej chceli ešte niekoľkonásobne zarobiť aby platila ako keby si opravovala vlastné auto. Je to hanba.
        [priezvisko]@me.com

        Komentár


        • Taur
          Taur komentoval
          Upraviť komentár
          Ak by od nej nezinkasovali 2000 a dali len opravit prasklinu za 40e ako ona.
          A cital som pred chvilou, ze Tesla nuti majitelov aktualizovat soft inak im vypnu funkcie. Cize si nemozu nechat auto v takom stave a funkcnosti ako si ho kupili a za ake zaplatili a su s nim spokojny. To co ma byt???

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Taur - zdroj? Nikto ma nenuti aktualizovat.

        • Taur
          Taur komentoval
          Upraviť komentár
          Jiri GrandPa Clanok na www.mojelektromobil.sk . Mozno nemas dost stare aktualizacie

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Hm, viem preco to niektori odmietaju lebo citam americke Tesla forum. Ale tie hlavne dovody, ktore sa tykali nemoznosti predohrevu baterie a minimanej rekuperacie u studenych baterii uz neplatia, vsetko je uz aktualizaciou 2020.4.1. opravene.
          A hlavny dovod preco Tesla nuti ludi to nainstalovat su 2 poziary Tesiel z lanskeho aprila. Pridali tam diagnosticke funkcie, ktore ovela dokladnejsie testuju battery pack a ked je diagnostikovany zavazny problem,ktory by mohol viest k lokalnemu prehriatiu packu tak mu obmedzi maximalne nabitie (vyrazne, na 30-50%) a vyzve majitela aby sa dostavil na vymenu.
          Vsetky doterajsie Tesly maju bateriu este v zaruke.
          To su veci,o ktorych si inym automobilkam ani nesniva.
          Samozrejme vsetko za da okydat a zverejnit negativne a na Teslu kydaju stale viac a viac, lebo nadeje,ze skrachuje uz sa oponenti vzdali.

        • Taur
          Taur komentoval
          Upraviť komentár
          No jo, na vsetko sa da pozriet z rozneho uhla a cokolvek hanit, alebo chvalit, mnohe prezentovat ako vada ci prednost. Moze sa povedat ze Tesla je super iny o takych aktualizaciach a pristupe ani nesnivaju, no moze sa povedat, ze Tesly su rychlokvasene, nahanaju sa za terminmi, aby ohurovali, mozno aj vyhanali cenu akcii ..., tak im potom nic ine neostava nez hasit problemy za pochodu aj sustavnymi aktualizaciami, ked nevenovali dost casu poriadnemu vyvoju a testom. Iny mozno nepotrebuju aktualizaciu s kontrolnym sw baterrypacku, ked ho tam uz maju, alebo nemaju problemy s bateriami Ale to nielen Tesla, aj na VW sa da nakydat a smiat sa ze nevedia napisat sw, ale da sa to aj postavit do roviny ze radsej drzia ID3 na parkoviskach nez ich pustit von s narychlo spravenym sw a potom riesit aktualizacie a este z nudze robit cnost.
          Neber to tak, ze som proti Tesle, ja nenadrzam nikomu, kazda automobilka sveta ma svoj pristup a z neho vyplyvajuce pre zakaznikov vyhody aj nevyhody. Kludne mozu koexistovat vedla seba, alebo cas ukaze kto prezije. Moze sa stat, ze pomaly dinosaurus vyhynie ,ale aj ze novacik na svoje rychle tempo doplati. Uvidime co zivot prinesie.
      Pracuje...
      X