Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla nahradne vozidlo

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Andrea123
    Junior Member
    • Oct 2019
    • 24

    Tesla nahradne vozidlo

    Dobry den , moje auto ostalo v servise.. dali nam nahradne..X ko na dialnici “vyletel” kamienok na celne sklo.. poslala som info do servisu aj s foto .. a spatne mi odpissli , ze poslu papiere a musim to uhradit ja..nemaju mat nahodou auto poistene? Nemate niekto skusenost? Ako sa branit? Auto bude v servise minimalne tyzden.. a teda aj nahradne vozidlo budem ten cas pouzivat .. ide opat o spinavy tah zo strany rakuskej Tesly? Ja uz na tuto spolicnost nemam slov ..
  • jeeff
    Member
    • Nov 2015
    • 192
    • lubos1519
    •   

    #2
    Andrea, ja mam pocit, ze ty mas zlu karmu voci Tesle a deje sa ti vsetko zle co sa moze diat :-( Ja mam auto cez operativny leasing a ked mi ho vezu do VIE do servisu som sa viac krat informoval o nahradnej Tesle. Vzdy ma informovali, ze to nie je problem, ale najskor (niekedy v 2016) ze nahradne Tesly nie su poistene pre SK trh (asi mali poistky len na AT) a nasledne naposledy, ze spoluucast je 5000 eur. Takze som sa vzdy rozhodol pre nahradne auto od leasingovky tu so Slovenska (typicky Skoda Superb co bol pre mna vzdy sok).

    Takze ak plati informacia co mam, tak ano, kedze spoluucast na poistke maju nastavenu na 5000 eur tak to sklo hradis ty. Zalezi ale od poistovne, pre sklo byvaju specialne vynimky, mozu to mat inak, ale vseobecne je tam spoluucast.

    Zaroven si prever, ci si nieco pri preberani auta podpisovala, mozno to tam je uvedene.

    Komentár


    • Andrea123
      Andrea123 komentoval
      Upraviť komentár
      Tak nakoniec to
      Jurista urobil tak, ze vo Viedni to ani s lupou nenasli😆
  • Andrea123
    Junior Member
    • Oct 2019
    • 24

    #3
    To mas teda pravdu , ja uz
    som kupu tohto auta olutovala 1000x....od sameho zaciatku jeden problem za druhym a nove auto...nehorazne peniaze ... ochota ziadna...ano ponukli ALE ZIADNE INFO o tom, ze znasam pripadne skody ...to je neskutocne .. a syn bol
    auto odviezt kedze
    som
    chora a podpisal ale co nevie kedze nemcinu neovlada...a kopiu mu nedali ...poslem ho auto vratit ja nebudem tyzden riskovat co sa zas “ nalepi” a moje auto je u nich pre vyrobne vady ...toto je nonsens

    Komentár


    • jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      A sklo mas prasknute, alebo je to len dubka? Mne uz 2x opravovali na Tesle sklo v BA na bajkalskej - https://autosklosteffek.sk stoji to asi 30 eur a ma to za 2 hodiny opravene, musi to byt ale len dobka s prasklinou do max cca velkosti 50 centovky, ak je to prasknute niekolko cm tak to uz neopravi. A nemalo by to byt vo vyhlade vodica, ale aj take uz mam opravene.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Ja mam na X-ku za takmer 4 roky uz 3 take zalepene prasklinky, hovoria ze do velkosti dvojeurovky to vedia urobit (zamozrejme zalezi na konkretnej prasklinke). To zalepene sa da najst len ked je sklo uplne ciste a vies kde mas hladat. Aj ked mam "vinnikov" na kamerovom zazname a mohol by som to riesit tak som, sa na to vykaslal, radsej si necham povodne, poriadne z fabriky nalepene sklo. Viem ake su podmienky pozicania nahradnej tesly, keby sa mi to stalo na nahradnej tesle, tak to dam zalepit a nepriznam :-))).

    • JozkoPucik
      JozkoPucik komentoval
      Upraviť komentár
      No to ma fakt mrzí, že máš takéto trápenie s tým

      Asi to moc nepomôže, ale môžeš potom vyskúšať aj servis v Prahe, už som tam bol a bolo to super aj keď je to dosť od ruky. Ako písal jux je tam možnosť to vymeniť bez toho aby si im o tom povedala a na SK ťa to vide lacnejšie. Po prípad skús ten Spotrepair.

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Na opravu skla je ale limit na vzdialenost od kraja, nepamatam presne, mam dojem ze okolo 10cm. Prasklina u Andrei vyzera byt blizsie... :-(
  • Andrea123
    Junior Member
    • Oct 2019
    • 24

    #4
    Ja uz som fakt bez slov...nechapem ako mozem mat takuto smolu..

    Komentár

    • matchke
      Member
      • Apr 2015
      • 328
      •   

      #5
      To chce klud. Ja som mal tiez obdobie kedy som si karmu vybijal na aute (podotykam nedobrovolne, ale radsej na aute ako na mojom zdravy).

      Komentár


      • Andrea123
        Andrea123 komentoval
        Upraviť komentár
        Viete...ja si praveze na tom aute nevybijam nic..tesila som sa ...nove auto...🙏🏻Zbavila som sa infiniti ( tiez servis Vieden) ale tam boli vzdy ochotni cokolvek s cimkolvek a kedykolvek ... a tu od sameho zaciatku su s nim problemy a ono to ide jedno s druhym.. to auto ma stalo peniaze nervy + 5 rokov na veku, vrasky atd.... 😊 bol by ste kludny? 😉😬

      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Asi sme sa nepochopili s tym vybijanim. To je automaticky proces, clovek si to nevybera.

        Ja bys som to vzdal asi skor. Inac to video co som vam dal inde, je velmi dobre. To info odtial som musel stravit pomerne dlho. Ked to spojim s infom od toho pana co sme mali na prednaske v Demanovaj. Uf. Mam pocit, ze Xko bolo pre Teslu velke susto.
    • Andrea123
      Junior Member
      • Oct 2019
      • 24

      #6
      Páni ,dakujem vam vsetkym za kazdu radu..od kupy auta sa skutocne prejavuju rozne vady a od zaciatku problemy...nevratena dan, viac najazdenych km ako boli slubene..nesediace udaje na COC ,neprihlasenie vozidla ,2 x STK 2xEK,zle vytkaceny stitok v aute nesediaci s COC...auto flakate zvnutra( ako sedadla tak interier) neslo vycistit..nedoliehajuca guma okolo dveri, zvnutra dveri odcnievajuce gumy, “ piskajuce okno, od zaciatku nefungujuce vyhrievanie kurenie len predne..vzadu studeny vzduch...neustale zhorsujuce sa vibracie ..s uz dost zvucnym “rapčanim” arogancia a zavadzajuce info zo strany rakusakov je nenormalne ... vsetko je podla nich ok “ und normal” .. na servis cakate... body shop cakate ... ochota ziadna, komunikacia ziadna .. sorry ...prepacte ziadne... nic... stalo ma to kopec penazi a nervov a vypisovania .. a este aj sud s nimi🙏🏻🙏🏻Kvoli dph( risk alebo zisk) a to dodnes od vyzvy pravnika ani nezareagovali... nic ... uplna ignoracia... som znechutena..a to som tak bola pred kupou nadsena tymto autom....🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Do to im odnesiete auto ..na tyzden .. daju vam nahradne ale o poisteni nepadlo ani slov0o... nato este bonus šuter v okne .. na nahradnom🙏🏻 bol u Juristu muz ... tvrdi ze na uplne blbom mieste ... a ja ani neviem ci to mam riesit ci pockat kym si pojdem pre svoje a az potom riesit🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
      Naposledy upravené Andrea123; 13-02-2020, 13:15.

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Jedine co ti mozem poradit je zmenit servis. Obzvlast po tom co si ich dala na sud si pre nich urcite "persona non grata". Linz alebo Graz sa spravaju IMHO uplne v pohode a su blizsie ako Praha, je to dalej ako Vieden ale musis zmenit "firmu" aby si ziskala od nich iny pohlad na vec. Alebo pockat ked otvoria servis v Budapesti (ale to nikto netusi ze kedy).

      • JozkoPucik
        JozkoPucik komentoval
        Upraviť komentár
        No to ma fakt mrzí, pochádzam z automotive prostredia a autorizované servisy boli môj život tak ťa úplne chápem. Chápem aj to vozidlo, predávali sme tisíce vozidiel ročne a viem, že proste boli konkrétne autá na ktorých sa našlo proste všetko a majitelia boli neštastný, len tam sme sa to snažili práveže vykompenzovať servisom, čo v prípade rakušákov asi nie je ten prípad.

        Taktiež to vozidlo znie zvláštne keď ti nepasujú tieto veci, to si kúpila ojazdené, lebo spomínaš nové? Ale je to celkovo jedno, už je ako je. Byť tebou by som skúsil ten Pražský servis, je to ďalej, ale sú nám predsalen bližšie, mám číslo priamo na technika, píšeme si imessages o bežných veciach, je to fakt super, možno ti pomôžu s tými závadami lepšie ako rakušáci.

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Alebo to auto predať ďalej aj keď so stratou, nech sa s tým kusom trápi niekto iný. Ja by som to spravil tak. Nemá človek iné starosti ako sa trápiť s takýmito hovadinami ? Servis vo Viedni nie aby sa hanbil a robil všetko preto aby bol zákazník spokojný ale ešte klasicky pracuje tak ako pracuje ako som počul a čítal už toľkokrát ...

        A čo si pomôže v inom servise ? Proste bola zvyknutá na normálne auto a normálne služby a to môže ísť hocikde, u Tesly to nenájde. Tesla je pre nadšencov, ktorí privierajú oči.
    • Andrea123
      Junior Member
      • Oct 2019
      • 24

      #7
      😊dakujem

      Komentár

      Pracuje...
      X