Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla X vibracie

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Andrea123
    Junior Member
    • Oct 2019
    • 24

    Tesla X vibracie

    dobry den, prosim tí co mate X , mate ( pocitujete) vibracie pri zrychleni ale LEN pri zrychleni medzi 80-90 km a jemne trasenie? A dnes pri studenom motore zvlastny chrapot...a trasenie uz pri 40 tke ...pisem ako pocujem🙂bola som vo Viedni kde tvrdia “ ze to je normalne a v poriadku “ co mi teda ale ako v poriadku nepride pri novom aute ..dakujem
  • Vrso
    Member
    • Aug 2015
    • 70
    •   

    #2
    Moja oblubena tema. Mne tvrdia uz 2 roky, ze to je normalne. Popritom mi uz v roznych Tesla servisoch vymenili 2-3x poloosky a 1-2x motor. Naposledy mi uz dali novo navrhnute poloosky Raven, s ktorymi vibration zmizne. Nezmizlo uplne. Mam dokonca od Tesla Graz (podla dodatku nepublikovatelny) email o tom, ze trasenie nevedia odstranit a je normalne. Viac napisem neskor

    Komentár

    • Andrea123
      Junior Member
      • Oct 2019
      • 24

      #3
      Mne vo Viedni v bodyshop povedal chlapik, ze tu to normalne nieje ale v USA teda je, pisete ze uz 2 roky s tym bojujete ,mam 20 000 km a jun tento rok vyroba ale robi to od zaciatku ...ale dakujem za info ...😉

      Komentár

      • Gusto65
        Junior Member
        • Dec 2019
        • 10

        #4
        tento problem je u vsetkych modeloch ? ci len X? a tripia na to vsetky ?

        Komentár

        • jux
          jux
          Senior Member
          • Apr 2015
          • 1378
          •      

          #5
          Problem s prednymi poloosami je na najsilnejsich X-kach P..DL. Pri casto pouzivanom max. zrychleni drncia cca po 30 tis km, s normal alebo vyzsie dvihnutym podvozkom sa drncanie prejavi skor. Mne prve vymenili pri 40tis, no dali tam rovnaky povodny typ poloosi. Pri 70tis mi uz zacali drncat aj vymenene. V januari ich planujem dat vymenit v zaruke za novy, silnejsi - redizajnovany typ poloosi, ktore zvladnu aj velke vykony najsilnejsich X-ek..

          Komentár

          • denial
            Member
            • Jun 2014
            • 322

            #6
            Rich, Chad a vibracie na X

            https://youtu.be/qnUM0OWB0dM?t=1017

            Real problem is the motor mount

            Komentár

            • matchke
              Member
              • Apr 2015
              • 328
              •   

              #7
              Nic v zlom, ale ja by som rakusanom vobec nedoveroval. Skuste si pozriet nasl videjko. Ten problem pri akceleracii je pravdepodobne sposobeny zlym uchytenim predneho motora (myslim, ze je to konstrukcna chyba). Je prilis volny co sposobuje vibracie a casom sa tieto prenesu aj na poloosi a dojde k ich opotrebovaniu. Ked trochu pohupete autom tak ako to ukazuje vo videu a na niektorej strane to vrze, tak ta poloos je problematicka. Co sa tyka toho ci je to normalne. Samozrejme, ze nie (Well, for an X shure.). Je to len arogancia rakusanov, ze im to tolerujeme (ale podla videa aj v US by bol problem to vyreklamovat). Ale oni sa rovnako spravaju aj k domacim. Rodina v Reichu cakala tri mesiace na opravu (resp. dodanie nahradnych dielov). Preto stale vaham, ci ma zmysel ist do Tesly pri tych cenach, servise a vobec postoju Tesly k Slovensku.

              Kolko mate najazdene? To uz je Raven?
               

              Komentár

              • Andrea123
                Junior Member
                • Oct 2019
                • 24

                #8
                Ja im uz neverim ani slovo... pred terminom na servis mi dali info, ze o probleme vedia , ze to konzultuju s USA ale ze aj oni si MYSLIA , ze to nieje ok no USA tvrdi ze TO OK JE ... vcera mi ho zobrali na tyzden .. aj kvoli kureniu .. ani viem. Ze uz par poloosi museli vymenit... ked som ho brala malo 13 300 km .vyroba 7 2019/ x ludicrous model.. teraz ma 30 000 ... cize nviac menej nove 🙏🏻

                Komentár

                Pracuje...
                X