Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Testovanie Modelu X

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • MravecSK
    Member
    • May 2014
    • 214

    Testovanie Modelu X

    Troska ju poprehanali kdesi v pristave
  • astartan
    Junior Member
    • Feb 2015
    • 27

    #2
    Asi to bude nový model. Načo by maskovali Teslu X ? Fakt je nejaká malá.
    http://automix.atlas.sk/modely/84448...ju-dalsi-model

    Komentár

    • MravecSK
      Member
      • May 2014
      • 214

      #3
      Urcite to nie je novy model. Maju sklz s Xkom ktorenevedia dat do vyroby, navyse Musk v jednom komente povedal, ze este nemaju ani predstavu ako by mal model III vyzerat. Na modely X robili nejake upravy dizajnu, tak asi preto. Inak, riesi sa to na celom nete, ci je alebo to nie je mode x Moj tip je, ze je akurat ju to opticky skresluje cely polep a balast co na to navesali....

      Komentár

      • MravecSK
        Member
        • May 2014
        • 214

        #4

        Komentár

        • aasami
          Member
          • Jul 2014
          • 35

          #5
          Pôvodne zverejnené od astartan Pozrieť príspevky
          Asi to bude nový model. Načo by maskovali Teslu X ? Fakt je nejaká malá.
          Maskovali ju koli redyzajnu zadku.Mal by vyzerat inak ako ten co bol predstaveny.
          Na videu vyzera kratsi, lebo je tam nie je zachovany pomer stran. Asi.

          Komentár

          • MravecSK
            Member
            • May 2014
            • 214

            #6
            Uvidime co z toho vylezie nakoniec

            Komentár

            • MravecSK
              Member
              • May 2014
              • 214

              #7
              Natocene vo Fremonte na parkovisku pred Teslou vcera. Falcon door v akcii Pekne ich odchytili
               

              Komentár

              • milan84
                Senior Member
                • Jun 2015
                • 859
                •   

                #8
                no chapem, ze pre cast ludi vyhladavajucu auta typu SUV to moze byt zaujimave, ale model S zostava podla mna to najlepsie co sa da kupit ako automobil
                ...pripada mi, ze ludia budu otroci svojho auta - musis cakat kym sa ti otvoria, zatvoria tie dvere. uz dnes mi to pride infantilne pri dverach kufra, ked vidim majitelov co stlacia tlacitko a cakaju, cakaju ... toto bude este dalsi level.

                Komentár

                • 1fisker
                  Senior Member
                  • Aug 2014
                  • 1543
                  •   

                  #9
                  No moc sa mi to nepáči, v menšej garáži tie dvere človek neotvorí. Neviem, či to z hľadiska funkčnosti nie je nezmysel. Vlastne neviem aké to má mať výhody.

                  Komentár

                  • MravecSK
                    Member
                    • May 2014
                    • 214

                    #10
                    To iste, ako cakat na vanoch s elektrickymi posuvnymi dverami kym sa otvoria. Vec zvyku. Urcite uvazovali aj nad nejakou priemrnou vyskou stropu v garazi, takze urcite to pre vacsinu garazi problem nebude. Som zvedavy aka je vyska pri otvorenych dverach..tipnem okolo 2,20m. Mne osobne sa koncept paci, skor by som bral X ako S. Je to vec preferencii, a co sa tyka dveri urcite je lahsie narvat deti do auta ked ma neblokuju z jednej strany dvere.

                    Komentár

                    • milan84
                      Senior Member
                      • Jun 2015
                      • 859
                      •   

                      #11
                      tie dvere maju hlavnu vyhodu, ze z tretieho radu sa da lahsie vystupit. chudsi ludia aj bez pohnutia sedaciek v 2. rade - na youtube videu tak vystupuje Elon vramci nejakej prezentacie.
                      Ale aj tak sa mi to Xko az prilis podoba na nezmysli ako X6 a podobne a tu kategoriu ja fakt nemusim. "S"ko je genialne tym, ze mas moznost riesit sedacky v kufri. S tym naposledy prisiel mercedes este v 90 rokoch, odvtedy nic a aj oni od toho upustili.
                      Tu vysku tiez vidno na tom videu co spominam, ak chces, pohladam. Musk tam posobi tak, ze je to na dotyk s jeho hlavou. takze ak si priratas hrubku dveri, mozno sa to dostane na tebou spominanych 2,2.
                      PS: mne aj na vanoch vadia elektricke posuvne dvere Keby si to otvaral rukou tak za ten cas uz aj nastupis a zavries za sebou.

                      Komentár

                      • MravecSK
                        Member
                        • May 2014
                        • 214

                        #12
                        Pri odjazde je to jedno ak sa da pohnut aj s ovorenymi dverami, a cele to otvaranie trva mozno 3 max 4 sekundy. Som zvedavy ako to ukaze v praxi, aka bude spätna vazba od zakaznikov a tipujem ze par ludi vratane Bjorna sa tomuto bude venovat.
                        Nebol som fanusik SUV, ale odkedy som mal KIA Sportage 2013, tak som tomu prisiel na chut Vela ludi tvrdi ze Xko je doslova skarede
                        To video som videl, vlastne preto ma aj napadlo tych 2,20. Niekto tu na fore dokonca zhanal rozmery, neviem ci sa k tomu dopatral nakoniec. Vsetko sa dozvieme 29.9. ...

                        Komentár


                        • ICE666SVK
                          ICE666SVK komentoval
                          Upraviť komentár
                          Clen JanoS to dal do "Konfigurator X spusteny!" v palcoch a ja som to cez prvodnik na internete dal do metrickej sustavy v milimetroch. Snad je to spravne. Treba pockat aj na oficialne rozmery od Tesly a budeme mudrejsi.
                      • milan84
                        Senior Member
                        • Jun 2015
                        • 859
                        •   

                        #13
                        je jasne, ze si to najde vela zaujemcov, ale osobne si myslim, ze na "S"ko predajmi nedosiahne a takisto ze kvoli dizajnu, vyklopnym dveram a cenam bude kritizovana vyrazne viac ako vsade chvalene S-ko.

                        Komentár

                        • MravecSK
                          Member
                          • May 2014
                          • 214

                          #14
                          Tak celkovo sa sedany predavaju lepsie ako SUV, tiez necakam ze skanibalizuje nejak vyrazne model S. Ale urcite celkovo zvysi predaje Tesly o ludi kori by model S nekupili. Co som tak pobehal po forach, tak kopa ludi ju bude mat ako druhe auto do rodiny k modelu S a predpokladam, ze decka tychto ludi uz sa po ICE autach ani neobzru ked budu uvazovat nad kupou auta neskor Ja som sa citil cudne ked som sadol po jazde v Sku do normalneho auta...pocit ako z doby pred mobilmi

                          Komentár

                          • milan84
                            Senior Member
                            • Jun 2015
                            • 859
                            •   

                            #15
                            viem o com hovoris a to som presadol len z Leafu na test drive do svojho ropaku

                            Komentár

                            Pracuje...
                            X