Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Odhalenie Modelu X

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Odhalenie Modelu X

    Generálny riaditeľ Tesla Morotrs, spoluzakladateľ a produkt architekt Elon Muskpred stavil model X.

    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • drobco
    Member
    • Oct 2014
    • 64

    #2
    Už je určená presná cena modelu X ? A ešte jeden dotaz. Nakoľko mám 2m a dlhé nohy pýtam sa či bude možné posunúť vo výrobe tablet od volantu takých 20 alebo 30 cm do prava aby sa tam človek zmestil? Myslím, že s tým by nemal byť problém nakoľko tam nie je prevodovka. Ďakujem za odpoveď.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Cena bude možno určená 9.10.14. Tablet je vyššie ako v Model S.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #4
        Teda odhalia uz koncovu verziu co pojde do vyroby? Aky cas bol asi pri modeli S od odhalenie po zacatie seriovej vyroby? To, ze aky cas bude asi od odhalenia modelu X po zacatie seriovej vyroby. Ja viem je to len odhad a neda sa povedat, ze historia sa bude opakovat.

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #5
          Ja myslím, že by bol už najvyšší čas odhaliť výrobnú verziu teraz 9.10.14.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • Daniel
            Junior Member
            • Jun 2014
            • 6

            #6
            Osobne si myslím že niečo nie je v poriadku. Už len to že predstavili s dual skôr ako X. Pritom sa hovorilo že to bude naopak aby s dual ne kanibanizoval x. Tým že ho pustili prvý ako by chceli odpútať pozornosť od modelu X. Ak majú problém určite nie s pohonom. Skôr si myslím že to bude niečo buď s dojazdom alebo ešte skôr nebudú ok zadné dvere

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #7
              No ste sa dosť trafili Problém bol s dverami Sokolie krídlo "Falcon Wing Doors". Viem to preto lebo na tom pracuje slovenská firma v Košiciach.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • Hasky
                Member
                • Oct 2014
                • 34
                •   

                #8
                Wow, takze Tesla sa obratila na Slovensku firmu (taku malu bodku na mape v tomto velkom svete)? A viete aj v com je problem?

                Komentár

                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  #9
                  Akoze to si robime len srandu, alebo je to tak? Ak je problem s dverami, tak asi netesnia tak ako by mali a zateka do auta. Ale teraz fakt neviem, ci si Juro robi srandu, alebo....????

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #10
                    Nerobím si srandu. Sokolie krídlo dvere vraj trochu prepúšťali vodu pri zaťažkávacích testoch. Slovenská firma vyhrala konkurz a pracujú na týchto svetovo unikátnych dverách. Unikátne sú v tom, že sa lomia. Ak som to správne pochopil, problém sa im už podarilo odstrániť. Tiež budú robiť aj na dverách zadného kufra pre Model S. Či sú aj iné problémy, to neviem.
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár


                    • ICE666SVK
                      ICE666SVK komentoval
                      Upraviť komentár
                      Aj som si myslel, ze to je pravda, ale tie smajly ma zmiatli.
                  • Hasky
                    Member
                    • Oct 2014
                    • 34
                    •   

                    #11
                    Tesla rozsiruje europske centrum a malo by byt aktivne od aprila 2015, cize sa da predpokladat, ze vtedy do Europy dorazi aj Model X
                    http://www.hybrid.cz/tesla-vyznamne-...ropske-centrum

                    Komentár

                    • Daniel
                      Junior Member
                      • Jun 2014
                      • 6

                      #12
                      mimochodom Elon povedal že produkčná verzia bude dramaticky vylepšená oproti prototypom.. Neviete niekto v čom? exterierove zmeny alebo iny interier ? alebo proste len kecal

                      Komentár

                      • Hasky
                        Member
                        • Oct 2014
                        • 34
                        •   

                        #13
                        Co poviete na tento clanok http://www.hybrid.cz/dalsi-odklad-pr...nalytici-vetri ??? Fakt je ohladom toho zo strany akesi ticho....

                        Komentár

                        • denial
                          Member
                          • Jun 2014
                          • 322

                          #14
                          http://www.hybrid.cz/co-dnes-oznami-...te-pro-model-s

                          Automobilka Tesla Motors dnes ve 20 hodin středoevropského času uspořádá tiskovou konferenci. Očekává se, že ohlásí začátek dodávek elektromobilu Tesla Model X.


                          no takze oznamenie sa tykalo viacmenej len Modelu S:

                          - 90 kWh battery pack option + $3000
                          - 70 kWh rear drive Model S za $70000
                          - 2.8 sec 0 to 60 mph upgrade to “ludicrous mode” (iba pre 90 kWh) +$10000

                          na USA stranke sa uz da objednat Model S 70 bez D a tu 90 kWh baterku spomenuli ako dolezitu pre Model X.
                          Naposledy upravené denial; 17-07-2015, 20:46.

                          Komentár

                          Pracuje...
                          X