Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Autosalon

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    Autosalon

    Zenevsky autosalon 2019 cisto elektricky a v CZ.
  • Podlesny
    Member
    • Jul 2015
    • 115

    #2
    Videli ste Autosalon na Prima Cool z 11.4.2019? Bol tam testovaný jaguar i-pace. Prekvapila ma informácia o prvenstve tohto vozidla, že je to prvé elektrické SUV. Zdá sa mi, že redaktori zabúdajú na objektivitu alebo sú až príliš tlačení do reklám namiesto testovania.

    Komentár


    • ivan32
      ivan32 komentoval
      Upraviť komentár
      Je mi z toho vysokého zle. Keď vraví že elektrické autá naznáša tak nech ich netestuje. A tie bludné výroky..... Mali by tých ludí vymeniť, obaja sú rovnaký, už sa na to nedá pozerať.

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      ja sa na to nepozerám už niekoľko rokov, veď celý autosalón bola len reklama na hovadiny a teraz po rokoch to bude ešte len horšie

    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Autosalon netreba brat vazne Ale v Europe by to teoreticky mohlo byt prve elektricke SUV, za predpokladu, ze pripustime, ze iPace je SUV a nie Crossover/SAV.

      Prvym elektrickym SUV bola asi Toyota RAV4, ale len v USA.
      TMX je skor MPV, ako tvarom tak aj svetlou vyskou, wikipedia to oznacuje za CUV.
      Kia Soul EV je tiez niekde oznacovana ako mestske SUV, ale je to crossover.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Ioniq nenapisal si novy nazov co som pocul v motoristickej relacii a to je Bckove SUV, tak sa im vraj zacina hovorit. Nie je to SUV a vraj ani crossover, ale nieco medzi tym.
Pracuje...
X