Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Bjørn Nyland Model S videá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    Fortum ukazuje rychlonabijacku 350 kW


    Nio es8


    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      Tak Bjorn predava TMXP90DL. K predaju ho presvedcil zimny vylet do Finska cez Svedsko siel a okrem SC musel ist aj na ine rychlonabijacky a musel pouzit aj Typ2 ci schuko. Proste to trvalo a aj ked ma v garazi TMSP100DL, tak tam sa mu nepaci 7 rocny dizajn. Rozhodol sa momentalne pre TM3. Vsak tu vysvetluje preco?

      Komentár


      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        toto len dokazuje, ze to je chlapec, ktory uz nevie co od dobroty a popularity. Mat tak jeho problemy....
        Kedze tento svet nie je OK, tak sa mu este ludia o to auto pobiju a zarobi na tom 2x.

      • MravecSK
        MravecSK komentoval
        Upraviť komentár
        Nebolo to len kvoli nabijaniu, ale aj kvoli tomu cim sa zivi, (zije s crowdfundingu a pozreti) s AP1 vela vody nenamuti, takze ziadne pozretia kore by generovali nejaky profit, auto dostalo dost na frak a ma dost nabehane, za chvilu by za to nedostal ziadne rozumne peniaze, rozdiel musi doplatit z vlastneho samozrejme a kopec dalsich veci. A byt odkazany na 90kw pri nabijani, ked clovek vela jazdi nie je ziadna slast, hlavne pri spotrebe Xka a realnej/vyuzitelnej kapacite 90kwh baterky. A to nehovorim o degradacii ktoru si vypestoval tahanim privesu a najazdenymi kilometrami.
    • MravecSK
      Member
      • May 2014
      • 214

      Ty o com tocis? Si pozri video, zamysli sa nad tym co hovori a co vlastne robi a potom pleskni nejaky duchaplny komentar typu svet nie je ok, chlapec nevie co od dobroty...a podobne. Earth is flat.

      Komentár


      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        Bjorn si skodi sam sebe jeho spamovanim kazdy den nejake video, aj ked je cele iba o "sheeeet" a bez zaujimavych info. Mam pocit, ze zacal rozoberat hlavne to co obeduje, ako sa vola jeho mačkopes, ze stale taha prives a to je asi tak vsetko. Ja viem, ze svet je chory a ludia ho budu sledovat aj nadalej len preto, ze si objednal M3, ale ludia, ktori su zvedavi na relevantne info to pozerat nebudu, lebo to bude stale to iste len v sedackach auta inej farby.
        Ved si zober - kto z nas sem dava video, kde sa preklikava konfiguratorom a medituje, ci da modru alebo bielu farbu auta atd. Pozeraval som jeho videa pravidelne davnejsie, dnes uz len sporadicky ked sem niekto da odkaz. A vidim, ze o nic neprichadzam
        Moze zit zo sledovania, to mu nikto neberie a viaceri mozno zavidia, ale je rozdiel robit dobre videa a je rozdiel spamovat a afektovat nad kazdou myslienkou.

      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        je to vec vkusu, ja tiez nemusim tie jeho niektore akty, ta hracka namiesto psa a neustale jedenie masa. Na druhej strane ma ale jeho videa bavia, je to jeden z mala kompetentnych EV testerov.

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Ono sialenosti ktore clovek moze vidiet u YTberov je vela. A este viac je ludi co to chcu a budu pozerat. Protse ich to zivi a su ludia co to chcu vidiet, tak im to tam daju a je jedno co to je. Teraz si objendal TM3ku a bolo vidiet kolko aut vlastni a kolko ma vyhratych a jedno si teraz objednal. Osobne ja by som racej vyhral peniaze, ktore su uz u nas zdanene (tusim v USA nie) ako nejaku vec z ktorej musis zaplatit dan. Ma tam 2x Tesla Roadster 2ku. Vyhrat take auto to nieje len tak. Tesla mu to zadara neda. To ma za robotu co pre nich urobil. Ci uz zpropagovat znacku a podobne. Ked vhyral TMX a tu TMS co ma v garazi, tak sa pital na YT kanali co by sme mu paradili. Pisalo tam kopec ludi a bolo jasne, ze TMS bez AP sa bude predavat. Teraz prisiel rad TMXko. A prakticky by nemusel kupovat nic ine, lebo v garazi ma novu TMSku s SC free. A to v minulosti uz jednu TM3ku rezervacku mal, ale po vyhre 2x Tesla Roadster 2ka ju zrusil. Nejazdi ani Nimber Task, kde vozi tovar od jedneho zakaznika ku druhemu. Neviem co vsetko ho zivi, ale asi su to hlavne peniaze len z patreonu. Nema na svojom kanale ziadnu reklamu ako mnoho inych. A vymyslat vkuse nieco nove co zaujme, aby mal sledovanost a zarobil si na zivobitie nije ziadna sranda.
    • juris
      Member
      • Dec 2015
      • 42

      Ja mu to schvalujem. Je to youtuber, potrebuje sledovanost a tu mu M3 vygeneruje, okrem toho sa mu to auto hodi na to co prave potrebuje. Nevidim problem.

      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        To je rychlost on si ju uz aj prebral. Takze v Norsku maju TM3ky aj na sklade.
         

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Momentalne ma Bjorn komletnu zbierku kim nepreda TMX a TMS.

        • Hasky
          Hasky komentoval
          Upraviť komentár
          A my si tuna nevieme ani objednať... a keď už tak S/X s poriadnou prirážkou.
      • MravecSK
        Member
        • May 2014
        • 214

        Bjorn bude konecne robit aj nejaky "merchandise". Nacase
         

        Komentár

        • MravecSK
          Member
          • May 2014
          • 214

          Live stream z cesty okolo Botnickeho zalivu cez Svedsko do Finska s modelom 3P na nejaku akciu ktoru organizuje Fortum.
           

          Komentár

        • Ioniq
          Member
          • Jan 2017
          • 364

          Pekne ju pokrstil, trosku precenil svoje schopnosti By som sa fakt zasmial, keby mu buchol este vnutri airbag. Hodit si na auto v tejto cene lacne cinske gumy, to moze naozaj len Bjorn. Niekedy tohto chlapca nechapem. Teraz zisti, ze za opravu toho narazniku mohol mat zasobu kvalitnych zimnych gum na najblizsich 30 rokov Shiiiieeeeeeet

          Komentár


          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            Pise tam, ze ho to bude stat 2300€. No neviem ci len naraznik, alebo aj striekanie a praca. To nevedel obut nieco z hrotmi na tu drahu. Som zvedavy ako je na tom Tesla z nahradnimi dielmi. Ze ako rychlo mu to spravia.
            Naposledy upravené ICE666SVK; 07-04-2019, 16:36.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            A "testovat" track mode na snehu a lade je dalsi dokaz, ze Bjorn niekedy nevie co by robil od dobroty.
            Ja na snehu naopak davam chill mode aby jazda bola kludnejsia a bezpecnejsia.
        • MravecSK
          Member
          • May 2014
          • 214

          On vvedel ze tie gumy su shitty, este si vravel ze to nebude silit Zadarilo sa, aspon je naco pozriet Uz ide nazad, celkom dobre mu snezi, obute ma uz poriadne gumy teraz Live stream.
           

          Komentár

          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1997

             

            Komentár

            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1997

              Tu vysvetluje o free SC nabijani. Takze ma nejaky rerral program.
               

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                Model 3 nabijanie na Ionity 350 kW
                 

                Komentár

                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  Ma to este svoje muchy, ale to sa casom doladi. Navigacia s Autopilotom uz je aj v Europe.
                   

                  Komentár

                  • ICE666SVK
                    Senior Member
                    • Jul 2014
                    • 1997

                    Ako to funguje
                     

                    Komentár

                    • ICE666SVK
                      Senior Member
                      • Jul 2014
                      • 1997

                      Bjorn o novom Hyundai Ioniq 38kWh
                       

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X