Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Te Sla na Youtube videa.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #91
    Tesla model S si skocila 30m. Sofer siel velmi rychlo a cez zeleznicne priecestie, ktore je v miernom kopci sa auto odrazilo a letelo 30m. Po dopade skoncilo v strome na parkovisku. Baterka auto aj potvdrom dopade a naraze do stromu sa nevznietila. Posadka bola lahko zranena.
    https://insideevs.com/watch-tesla-mo...ilroad-tracks/
     

    Komentár


    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      To len Elon testoval novu funkciu. Bude ten SpaceX mode
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #92
    Realny dojazd starsej TMS EU a TM3 US. Test Rusko Moskva - Smolensk = 400km. V Moskve na SC nabijali obe Tesly aj s EU aj s US konektorom. Video ma 22:13min. TMS dosla stava 18km pred mestom Smolensk. TM3 dosla do ciela. Test bol zimny. Video zverejnene na YT 13. 4. 2018.
     

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #93


      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #94
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Ti dvaja sa spravaju a vyzeraju ako Beavis & Butthead
      • ozana
        Member
        • Jun 2015
        • 192

        #95
        Tesla supercharger stojan zevnitř https://youtu.be/acGTWA1mV0s

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          To kde zohnali? Inac z dost suciastiek sa to sklada.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Ako sa da z uplneho h...a urobit YouTube video. Sorry. Dva kablove terminaly a jeden plosak s toroidnymi merakmi prudu (co mimochodom ani netusili co ta modra "diera" je). OMG...
      • nemo
        Senior Member
        • Oct 2015
        • 562
        •   

        #96
        Exponential Transportation

        Komentár

        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

          #97
          Jak vypadá cesta z Čech na Moravu a zpátky v jednom dni TMS 75D. Standardní průběh pracovní cesty po ČR. Využití SC 2xHumpolec(Vystrkov) a 1xOlomouc Taky si vyzkoušíme jak dlouho trvá ohřev baterií na Rage mode v 5st.
           

          Komentár

          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1997

            #98
             

            Komentár

            • milan84
              Senior Member
              • Jun 2015
              • 853
              •   

              #99
              Konecne slubovany test etron vs 2x Tesla X.
              Dostupne 17.8 po 18.00
              https://www.youtube.com/watch?v=oDFJ...ature=youtu.be

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                No na TA3 uz to islo aj odkaz uz funguje.
            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1997

              Chlapik zhodnotil co dostal do ruk, ale chce po niekom co ma Teslu, aby sa k tomu vyjadril. Je to petrolejak, ale nema odpor voci elektromobilom. Spon to tvrdil vo videu Treba vidiet az potom komentovat. Video ma skoro 11 minut.
               

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                tak bud ma chlapik zly kus alebo ma umelo vysoke naroky.
                Spary ok-to tu vieme asi vsetci. Ale snazil sa tam nahrat nejake vrzganie, co vraj cele auto vydava, pindal ze je uz displej na tom horsie a tiez, ze su vysuchane kozene veci. A hlavne ohovaral spolahlivost, ako su to najhorsie auta celej historie. Toto je velmi populisticke rozpravat o nespolahlivosti, ked su to zvacsa chyby niektorych komfortnych prvkov a nie ze auto nenastaruje a neodvezie.
                Viezol som sa v jux -ovom Xku s rovnakym rocnikom, kilometrami....spravili sme vramci testov s etronom par stovak kilometrov a nic z toho sa nedialo. Dokonca (je to aj vo videu) novinar porovnal s usmevom na tvari volant, ktoremu nic nebolo voci rovnakym km na BMW.
                Z takychto YT si nemoze nikto robit komplexny nazor, okrem pohladu na jeho xicht po dobu 11min sme nevideli vobec nic z toho auta.

              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Preto som chcel aby mu tam majitelia TMX napisali, lebo ty co to komentuju mu to zrali.

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                ja som este nevidel video, ktore by nemalo lajky ale palce dolu. To je proste YT. tam sa zerie od divakov vsetko....preto tie produkcie vyzeraju tak, ako vyzeraju a robi to ktokolvek.
                Ak niekoho zaujima tesla po troch rokoch, pride na weby ako je tento pripadne americky teslacky a zisti realne veci. Tuto nejaky lolo ide v selfie kamere hodnotit auto-ako sam povedal improvizacia a narychlo. Iny vysledok nemohol byt.
                Zabudol povedat, ze auto je v zaruke a vsetky veci mu Tesla na poziadanie odstrani.
            • Ľuboš Geleta
              Senior Member
              • May 2014
              • 500
              • lubos98970
              •   

              Pozerám že to tu zapadlo prachom.
              Exkluzívne video z BA do KE bez nabíjania
              Tesla Model 3 Performance

              Komentár


              • Juro
                Juro komentoval
                Upraviť komentár
                My sme prešli KE-BA na jedno nabitie ešte v roku 2014 ako prvý EV v histórii, bolo to naživo vysielané. : https://teslaclub.sk/node/166?p=403#post403
                https://auto.hnonline.sk/587931-tesl...ania-a-zadarmo
                Žiadne DC nabíjanie v tom čase pre Teslu na SK neexistovalo a ešte aj 22 kW výkon palubnej nabíjačky bol obmedzený asi o štvrtinu.

              • patapuf
                patapuf komentoval
                Upraviť komentár
                Veľmi zaujímavý výkon. Videl som aj to video z 2014-ho, od Juraja, čo bolo na P85+-ku fakt vynikajúci výkon, i keď s obmedzeniami, ale dali to. Čo sa týka tejto 3-ky Performance, povedal by som, že tých 110 km/h po diaľnici je úplne fajn. Ja som tak jazdil vždy. Málokedy sa stalo, že som šiel 130-kou. A mimo diaľnicu som šiel väčšinou cca 80-90 km/h. Zaujímalo by ma niečo podobné aj s X-kom Long Range Plus. Ale možno by bola výzva to dať vrchnou trasou cez Žilinu. Prípadne cez ZV, BB a napojiť sa v RK a ďalej do Košíc. Alebo do Prešova. Proste skúsiť čo to dá aj cez leto aj cez zimu. :-)
            • Ľuboš Geleta
              Senior Member
              • May 2014
              • 500
              • lubos98970
              •   

              Áno Juraj ja ti tvoje prvenstvo neberiem. Len som otestoval novší model s lepšími parametrami za podstatne ťažších podmienok. Test zopakujem aj pri teplote nad 15C bez kúrenia a to predpokladám budem môcť ísť 110 km/h stále (dialnica) a budem mať aj slušnú rezervu v cieli. A veľký rozdiel ja už som mal za sebou 75.000 km a ty len 17.000 čo uvádzam len ako fakt a vieme že čím viac km tým menší dojazd máme. ✌️Inak skúšal to na druhý deň jeden pán na Kia E-Niro a nedošli. 30km pred cieľom mali už len 3,5% tak zastavili a potiahol ich iný elektromobil. Minimálne teplotu mali vyššiu čiže ľahšie podmienky ako ja.

              Komentár


              • Miroslav Rojko
                Miroslav Rojko komentoval
                Upraviť komentár
                Ľuboš, škoda že už nemáš Ioniq, bo by si to dal v lete aj na Ioniq-u 28kWh a vytrel Teslákom zrak. Stačilo by udeliť výnimku na minimálnu rýchlosť na dialnici. Jáááj ale už si Teslák, tak nič.

              • nick81
                nick81 komentoval
                Upraviť komentár
                Aký pán Veď si tu všetci tykáme. Volám sa Ľuboš. Chýbali nám asi 1-2kWh do cieľa, mám jeden článok baterky vadný a nechcel som ostať visieť na rýchl.ceste pred KE. My sme mali cieľ trochu ďalej - OC Galéria. Na ten EJOIN pri optime sa nedá vôbec spoľahnúť. jurajsun s Niro tam vôbec nevie nabiť. Ani na Galvaniho sme nevedeli (server timeout). Ak by sme išli do 0% skončili by sme 10km pred cieľom. Mali sme síce o trochu teplejšie, ale dosť nám pršalo. Spotrebe to nepomáhalo.

              • mozeg
                mozeg komentoval
                Upraviť komentár
                Krasny vysledok. nick81 bura hranice dalej? Niro ma predsa len o dost mensiu baterku ako M3P a horsiu aerodynamiku, ale ostat cca 30km pred 30km pred Cielom je krasny vysledok.

              • nick81
                nick81 komentoval
                Upraviť komentár
                mozeg Žiadne búranie hraníc, ani porovnávanie áut prosím. Ako sa opakujem, kým nejdeme za sebou a v rovnakých podmienkách bolo by to nefér akokoľvek zrovnávať. O to mi naozaj neišlo. 30km pred sme mali ešte 4%. Nechcel som ťahať z 0%, aby sa mi náhodou pri odťahu nezatiahla EPB a nepoškodili sme autá.

              • dango
                dango komentoval
                Upraviť komentár
                On bol vzdy Teslak, len to maskoval Ioniqom
            • Ľuboš Geleta
              Senior Member
              • May 2014
              • 500
              • lubos98970
              •   

              Áno dážď a mokrá cesta uberá z dojazdu. Ale ak keď má auto tepelné čerpadlo myslím že by sa spotreba zvýšila keby máte moju teplotu a na celej trase keďže je veľmi dlhá by so mohlo zobrať 10 až 20 km len odhad. A ešte dôležitá info koľko má auto najazdené km?

              Komentár


              • nick81
                nick81 komentoval
                Upraviť komentár
                TČ pri -5 a pri 5C má v Nirovi skoro 0 rozdiel. Väčšie problémy nám robil ten vadný článok. Ono je to jedno. Ja som to neišiel, aby si si porovnával Niro s Teslou. Niro má menšiu baterku, Tesla ma nenormálnu efektivitu pri AWD, lepšiu aerodynamiku, iné pneu a aj TCO. Mali sme s bratom čas na jazdu a dávno sme neboli v KE. Robili sme pred rokom prechod spodom cez NZ (-5C). A chceli sme zistiť aké to bude so zapojením R1, nič viac. Ak nejdeme to isté za sebou a pri rovnakých podmienkach, aj tak nezistíme čo je lepšie.. Popravde, takto v realite nikto nepotrebuje jazdiť. Späť Budča a ide sa full speed. A jedno či sa ide s 50kWh e-208, alebo niečim lepším.

              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Keby ste sa na druhy krat ak sa vam to obom bude dat spojili a kazdy natocil svoju verziu + spolocne pasaze videi pri starte a pripadnej pauze ale sli ako vravim s plnym komfortom ci uz s jednym, alebo dvoma dobijaniami, to by bolo celkom fajn. Rovnake poveternostne podmineky, aj ciel pri dvoch roznych EV. A moze sa porovavat. Jednak by sa ukazalo aj to, ako to funguje v praxi, ked idu dva EV, alebo viac. Ak by vas bolo viac.
            • Ľuboš Geleta
              Senior Member
              • May 2014
              • 500
              • lubos98970
              •   

              No veľmi rád to opäť skúsim a keby ste sa pripojili a dáme to z viacerými autami naraz bolo by to super.

              Komentár

            • Ľuboš Geleta
              Senior Member
              • May 2014
              • 500
              • lubos98970
              •   

              Ja som za. To sú zaujímavé testy. Veľmi rád to zrealizujem. Každý je vítaný kto by sa chcel zapojiť. Počkáme ale asi na teplejšie počasie aby to bolo komfortnejšie aj pri natáčaní v exteriéri - súhlasíte? Kto by sa zapojil a z akým autom?

              Komentár

              Pracuje...
              X