Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Otvorenie novej nabíjacej stanice pre elektromobily v Žiline.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1258
    •      

Včera som skúšal, v aplikácii mi počas nabíjania písalo spotrebu 1682 kWh, takže zjavne je niečo zlé. Ovšem po skončení nabíjania v histórii nabíjania mi napísalo 18 kWh, takže výsledok správny.
    Zásuvky 1 a 2 sú zatiaľ rovnocenné.
    Odporúčam v aplikácii doplniť voľbu - "zostať trvalo pripojený", aby sa človek pri nabíjaní nemusel znova prihlasovať do aplikácie.

Komentár

• Stano Kurek
      Stano Kurek komentoval
      Upraviť komentár
      áno ten prepočet sa už opravuje, ...
      malo by ťa nechať prihaseného aspoň počas nabíjania, mne to tak ide,...

• 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Počas nabíjania som síce prihlásený, ale to nestačí, chcelo by to trvale. Dík
  • Stano Kurek
    Member
    • May 2014
    • 364

Ďakujeme všetkým za podnety, ...
    verím že táto nabíjačka je dobý začiatok pre mesto Žilina,... sú v pláne aj ďalšie po celom SR, ... SW ktorý tam dávame je financovaný z našich súkromných zdrojov a nie malých pre predstavu jedna sa o sumu do 100 tis. EUR, preto viem že tam dáme všetko potrebné aby to dobre fundovalo a hlavne jednoducho a všade rovnako na všetkých nabíjačkách pre EV.
    info: pre otvorenú nabíjačku pred MU ZA je jedno ktorá je zásuvka 1 alebo dva,... obe strany budú 22kW a SW si zákazník vyberie výkon (ale aj tak ich označíme pre poriadok), momentálne je mechanicky prepnutý výkon na jednej 11 a na druhej 22kW.

Komentár

• janulo
      Junior Member
      • Jul 2015
      • 24
      •   

Stano Kurek pred chvíľou som skúšal spustiť nabíjanie, žiaľ v apke na webe po spustení nabíjania správa že nabíjačka nie je online.
      Inak predchádzajúce nabíjania boli bez chybičky.

Komentár

• 1fisker
        1fisker komentoval
        Upraviť komentár
        mne to robilo včera podobne

• Stano Kurek
        Stano Kurek komentoval
        Upraviť komentár
        vďaka za pripomienku už som to zaslal programatorom,...
    • janulo
      Junior Member
      • Jul 2015
      • 24
      •   

Dnes žial opäť nabka nefunkčná, napravo svietila na červeno, naľavo na zeleno ale cez apku nešla spustiť. Bola tam napravo pichnutá SC tesla, ale neviem či niečo nabila Takže ja som sa skúsil na ľavom konektore pripojiť.

Komentár

• 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1258
        •      

Takto to dnes vyzeralo, pravá strana svietila červene Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	nabkaza.jpg
Videní:	197
Veľkosť:185,0 KB
ID:	57464

Komentár

• Stano Kurek
          Stano Kurek komentoval
          Upraviť komentár
          registrujeme, napravujeme,...
      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1258
        •      

Dnešná skúsenosť.
        Fungujú obidve strany, ale.......strany z pohľadu pozorovateľa:
        pravá strana svieti počas nabíjania červene, ľavá modro. V aplikácii počas nabíjania sa zobrazuje ikona "start" nabíjania napriek tomu, že nabíjanie už prebieha.
        Ľavá strana nabíja výkonom asi 11 kW, pravá strana 22 kW. Ovšem nie je jasné, ktorý konektor je č. 1 a ktorý č.2. Takže je to softvérovo nedoriešené.

Komentár

• janulo
          Junior Member
          • Jul 2015
          • 24
          •   

Vyzerá že charge.sk stránka je offline, načíta ken prázdnu stránku.

Komentár

Pracuje...
          X