Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

New EV Chargers Žilina (Tesla Club SR)

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Stano Kurek
    Member
    • May 2014
    • 326

New EV Chargers Žilina (Tesla Club SR)

FYI: tak konečne sme mali priestor a spoločne s Tesla Labs + Tesla Club a eJoin sme umiestnili nové AC 22kW nabíjačky do priestorov OC Mirage a nového OC Makyta (otvorenie za pár dní).
    Nabíjanie je zatiaľ free ale bude spoplatnené podľa kategórii a členov Tesla Clubu ai. plus plánujeme ďalšie novinky a služby,...
    Tesla Club Slovensko
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1213
    •      

Ďakujeme. Otestované včera, nabíjanie začalo okamžite na 1.krát bez problémov, výkon nabíjania na ZOE 21,4 kW, je výborné, že tam je displej, ktorý ukazuje čas a výkon nabíjania.

Komentár

• 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1213
      •      

Nabíjačky nefungujú. Životnosť 3 dni. Telefón ejoin nikto nedvíha
      Naposledy upravené 1fisker; 31-01-2020, 13:46.

Komentár

• ToMiLeaf
        Junior Member
        • Jul 2019
        • 27
        •   

Makyta funguje bez problémov. Stačí sa zaregistrovať a dostanete voľných 100 kWh, ktoré platia celý mesiac. Kým Vám domov príde kartička, fungujete na vygenerovanom číselnom kóde.
        Dobrá práca chlapci

Komentár

• 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Je to k ničomu, 100 kWh miniem za pár dní, čo potom? To nikto nepovedal, samotná firma ejoin nevie, informácie sú rozporuplné, všetko je podľa nich v zábehu

• ToMiLeaf
          ToMiLeaf komentoval
          Upraviť komentár
          Keď človek minie tých 100 kWh, tak tam bude viacero možností platby, aspoň teda podľa ich webu:

"Za dobíjanie elektromobilu je najvýhodnejšie platit ejoin nabíjacou kartou.

Iné možnosti platby:

sms platba
          internetová platba
          platba bezkontaktnou platobnou kartou (Visa, Mastercard, Maestro)"

Čiže nebál by som sa toho, že po minutí toho wellcome kreditu sa viac človek nenabije.
      • Stano Kurek
        Member
        • May 2014
        • 326

Makyta a Mirage - zadarmo - momentalne sa treba zaregistrovať cez web kde sa vygeneruje prihlasovací kód ktorý sa zadá do nabíjačky na stene,..

Komentár

• Tomas Skopinsky
          Junior Member
          • Jan 2020
          • 11
          • tomass309
          •   

Už aj ja mám osobnú skúsenosť, v nedeľu som bol v Mirage. Napojenie, registrácia všetko v pohode, nabíjanie začalo išiel som na nákup. Keď som sa vrátil tak nabíjačka nereagovala na ukončenie nabíjania (klávesnica nereagovala), keďže nemám ešte ich kartu tak ma pochytila mierna panika, konektor na aute zostal zablokovaný. Nakoniec som ukončil nabíjanie cez nastavenie v aute. Volal som aj na linku zo stránky ale až potom, dal som im podnet, že by to chcelo nalepiť nejaký stručný návod na stenu ku nabíjačkám resp. číslo na poruchy. Návod nemajú ani na svojej stránke takže všetko bolo štýlom pokus omyl. Ale už mi volali, že karta je na ceste takže nabudúce sa mi to hádam nestane.

Komentár

• JozkoPucik
            Member
            • Aug 2018
            • 96

Ty vole to bol koho nápad toto? Som tam prišiel prekvapený pozerám, kde sú Tesla nabíjačky. Som sa zaregistroval, dal som kód a nič. Karta doposiaľ neprišla, no hrozné. Už som asi skončil s chodením do Miragu

Komentár

• Tomas Skopinsky
              Tomas Skopinsky komentoval
              Upraviť komentár
              Ja tam chodím pravidelne, karta mi od nich prišla a všetko funguje ako má. Práve kvôli tomu teraz radšej chodím do Miragu ako Auparku.
          • Podlesny
            Member
            • Jul 2015
            • 114

16.2.2020 sme boli pozrieť nabíjačky v makyte a chceli sme jednu vyskúšať. Zaregistroval som sa na mieste a po zadaní kódu do nabíjačky mi vypísala, že je offline. Vykašlali sme sa na to, preparkovali a išli do lidla. Keď sme odchádzali, zastavil nás pán ochrankár a pýtal sa, či bol nejaký problém, tak som mu vysvetlil. Milý pán, že bude informovať kompetentných

Komentár

Pracuje...
            X