Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Podľa Muska bude v 2020 na cestách milión samojazdiacich Tesla taxíkov

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • nemo
    Senior Member
    • Oct 2015
    • 562
    •   

    Podľa Muska bude v 2020 na cestách milión samojazdiacich Tesla taxíkov

    Aj taky nevyznamny technologicky news server ako dsl.sk dokaze odfiltrovat z udalosti vsetko pozitivne, dokonca aj zaujimave nove HW a SW technologie a naladi cely clanok negativne. Preco si vybral ako zdroj informacii CNBS, ked cela prednaska bola streamovana na youtube. Informacie mohol cerpat priamo od zdroja a nie preberat od "seriozneho" media:
    http://www.dsl.sk/article.php?article=22398
  • head
    Member
    • Oct 2017
    • 135

    #2
    Pôvodne zverejnené od nemo Pozrieť príspevky
    Preco si vybral ako zdroj informacii CNBS, ked cela prednaska bola streamovana na youtube.
    Asi to bolo jednoduchsie ako sledovat 3 hodinovu prednasku. A mozno aj preto, ze su redaktori su tam plateni od poctu clankov, nie ich kvalitu? Neviem, dsl necitam

    Komentár


    • head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      Och boze, urobil som chybu, klikol som na ten link a pozriel aj diskusiu na dsl.sk. Nerobte tu istu chybu ako ja

    • Hody
      Hody komentoval
      Upraviť komentár
      ti "redaktori" su v skutocnosti len 1 clovek, ktory je dlhodobo vysadeny proti Tesle, SpaceX, celkovo Muskovi... dsl v pripade tychto tem nema vobec zmysel citat

    • Joe79
      Joe79 komentoval
      Upraviť komentár
      Diskusie na dsl.sk boli "najlepsie" - kedysi som sa tam chodil zabavit a rozptylit...
Pracuje...
X