Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Najlacnejsia Tesla obera ludi o pracu

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • nemo
    Senior Member
    • Oct 2015
    • 562
    •   

    Najlacnejsia Tesla obera ludi o pracu

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Tesla_obera_ludi_o_pracu.jpg
Videní:	318
Veľkosť:195,6 KB
ID:	34278
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    Noviny to zas nafukli a podali to po svojom. Ved tych predajni je dokopy asi cca 300 a vsetky nezatvoria. Co Tesla nema a zufalo potrebuje je rozsirenie servisnej siete a sluzby z tym spojene. Ludia mozu prejst tam.na miesta v servisoch, kde tiez mozu mat nejake modely na predvadzacie jazdy. Mozu tam mat second hand Tesly na predaj ci uz predvadzacky, alebo jazdenky vykupene od tych co si kupili novsie verzie. Aj to chce nejaky obchod z doplnkami, lebo eshop v Europe zatial nieje.

    Este som zabudol v Cine sa buduje tovaren na vyrobu ako aut, tak aj bateriek. Europe mozno bude nasledovat.
    Naposledy upravené ICE666SVK; 05-03-2019, 10:25.

    Komentár


    • curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Presne tak..napr. zrušia drahú predajňu v centre Wiedne a predaj presunu do servisu ako to bolo v 2016 keď som rezervoval. Bolo to tam celkom na slušnej úrovni aj s obcerstvením pre záujemcov...

    • juks
      juks komentoval
      Upraviť komentár
      ICE666SVK Presne tak, showroomy v najdrahsich castiach miest s drahym personalom nie su ziadnym prinosom. Radsej ludi presunut do podstatne lacnejsich a vecsich priestorov s servisnych centrach dalej od centier miest, kde sa da okrem ineho aj podstatne jednoduchsie zaparkovat a dobit auto. Ja osobne som odmietol ist do showroomu vo Viedni a cakam, dokedy budu jazdy na TM3 - a tie budu zarucene v servisnom stredisku, nie v centre Viedne. Vsetko dolezite sa aj teraz deje v servisnom stredisku: odovzdavaju tam nove auta, poziciavaju auta na jazdy, davaju auta na vymenu pokial je moje auto v servise. Ako pisal Jiri GrandPa - ze vyberal ponuku aut v showroome - to sa da rovnako v podstatne lacnejsich priestoroch, alebo rovno cez internet a netreba na to platit drahy prenajom v centre mesta a drahych pracovnikov showroomu.

    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Len poopravim, ze “Noviny to zas nafukli...”

      To je Novy Cas, to nie su noviny, len farebny toaletny papier pre lavu polovicu populacie Gaussovej krivky IQ Ani neviem, ci tam niekedy zverejnili nieco rozumne. Skor nie.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Ioniq - VYBORNE s tym Gaussom !!

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Aj mna Ioniq tym Gaussom pobavil, myslim ze vsetkych co rozumeju vyznamu gausovej krivky :-D
Pracuje...
X