Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Proti EKO protest aj proti Tesle a "Prius repelent".

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    Proti EKO protest aj proti Tesle a "Prius repelent".

    https://qz.com/1506901/trucks-are-ic...ging-stations/

    V Severnej Karoline (USA) bol umyselne zablokovany SC pickupmi a boli skandovane hesla proti ekologicke aj proti TESLAcke. Niektorym ludom na svete sa proste nepacia opatrenie, ktore ich obmedzuju. Aspon oni si to myslia. Ty asi vobec nechapu co sa deje z nasou planetou, alebo im to je jedno, lebo oni to tak nepocituju. Zaroven sa v USA rozmaha aj tzv. “Prius repelent” je to nazvane pretoze je zamerana hlavne na majitelov Toyoty Prius a vypada to tak, ze majitel dlzla, ktory ma auto upravene tak, aby vypustalo co najviac exhalatov, to vypusti vtedy ked je niekde blizsko Prius. Vid dole vo videu. Text je prezaty so slovenskej stranky a web je uvedeny ako zdroj. Video bolo pridane iba na slovenskej stranke a aj o Priuse repelent sa pise len tam.
  • denial
    Member
    • Jun 2014
    • 322

    #2
    Videl som to video a je to dost sila.
    Upravi si auto, aby produkovalo co najviac splodin, namontuje si na korbu americku vlajku, zasmraduje ekologickejsie vozidla a chvali sa tym na internete.

    Co vlastne chcu dosiahnut, zrusenie emisnych limitov?
    Najvacsi znecistovatelia a devastatori planety a chcu ruinovat este viac ...
    Mozno ich platia niektore automobilky.

    Komentár


    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      Amerika vzdy bola akasi menej inteligentna co sa tyka obyvatelov. Odkedy maju Trumpiho, tak sa to este zvyraznilo.
      Ludia su hlupi, bezohladni a maju pocit, ze mozu o vsetkom rozhodnut. Preto to na tejto planete vyzera tak, ako vyzera.

    • Komat44
      Komat44 komentoval
      Upraviť komentár
      Priemerny american nie je o nic menej inteligentny ako priemerny slovak. Obaja su ovsem na tom vyrazne lepsie ako priemerny prechlastany muzicek rusacik 😳

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      tak rusi su extrem. staci si pozriet odkial je najviac roznych "onboard" kamier z aut.
      Ale priemerny slovak aspon vie kde USA su na mape a vie, ze existuje aj nieco ine ako Amerika. Slovak by "prius repelent" nespravil. Na to treba inu triedu...

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      V rusku je kamera v aute podmienkou poistenia - preto je najviac videi z havarii a inych dopravnych "zaujimavosti" z ruska.

    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      No mas pravdu asi len v tom, ze Slovak by to NENAZVAL Prius repelentom. Staci sa pozriet co nam na ceste jazdia za dymovnice (vacsinou su to stare Passaty, Superby a Octavie v diesli s vykuchanym filtrom), videl som uz X retardov, ktori dymili aj viac ako tieto americke trucky.

      Jediny rozdiel je ten, ze American to robi zo zabavy a vlastnej hluposti, Slovak to robi kvoli peniazom aby usetril, resp nema na opravu.
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #3
    Mna skor zaujima, co robi policia? Na niektorych vozidlach je viditelna ECV prip tvar vodica. Urcite aj v Amerike musia auta prejst nejakou emisnou kontrolou. Vozidla homologovane pre cestnu premavku su schvalene pod urcitymi podmienkami, a toto je neschvaleny zasah do konstrukcie vozidla. A to najdolezitejsie - vypustenie hentakeho cierneho oblaku dymu hranici s verejnym ohrozenim. Tu je uplne jedno ci zasmradi Prius alebo spalovaka. Ked pred vas pri 70kmh niekto vypusti husty dym a vy v tej chvili na par sekund stratite akykolvek rozhlad a sposobite nehodu potom co? Konecne to zacne niekto riesit? To zadymenie policajta na zaver uz len ukazuje aroganciu takehoto spravania, sa cudujem, ze nedostal gulku do hlavy... na takych degesov vozit v aute baloniky s prepalenym olejom alebo niecim inym mastnyn neumytelnym a slahnut im to na celne sklo, alebo dymovnicu cez otvorene okno dnu nech si uziju vlastnej mediciny. Udivuje ma rozum casti populacie...

    Aj ked teraz pozeram, ze to ani policajt nebol, len daky parkovaci kontrolor...
    Naposledy upravené Ioniq; 27-12-2018, 00:28.

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #4
      Jednu vec som zabudol spomenut, ze ten protest a blokovanie SC zarazil, alebo zrusil jeden zamestnanec tej prevadzky, kde sa SC nachadza. Ziaden policajt ale len zamestnanec ich vykazal z parkoviska a mali po proteste. U nas pisete, ze ked to aj nahlasite blokovanie nabijacieho miesta, tak to kompetentny neriesia. Co je smutne.

      Komentár

      • milan84
        Senior Member
        • Jun 2015
        • 853
        •   

        #5
        nechcem otvarat novu temu, ale neviete niektore co realne slovnaft v tychto dnoch vzdy na konci roka vypusta z tych ohavnych kominov?
        Iste to je nieco neskodlive, nesmradlave a vlastne k spokojnemu zivotu aj 20km od fabriky, potrebne.
        Dnes vecer tam slaha niekolko metrovy ohen zo 4 kominov, osvetluje to oblohu niekolko dedin od BA a deti sa ma pytaju, ci zas niekto pusta ohnostroje lebo nam blika nebo na oraznovo.
        Slovnaft je hadam este horsi ako Novaky, nikto z nas ani len netusi aky vsetok bordel tam maju a co vsetko je pod fabrikou tak isto ako v kominoch.

        Komentár


        • Teq
          Teq komentoval
          Upraviť komentár
          Ja ked som byval este v Pame (Rakusko) tak si pamatam ako mi tie plamene rovno do oci svietili, strasne nieco

        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          no ale co to je? ako to, ze to mozu robit takto pravidelne a hlavne na konci roka? pocul som, zevraj su to nejake prebytocne plyny alebo emisie ale to je tak neurcita info ze tomu neverim. Ved hento je podla mna mala prirodna katastrofa.

        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Tiez som na to dnes kukal ako puk, opakuje sa to pravidelne koncom kazdeho roka. Uz od Senca to vyzeralo, ako keby som vchadzal do pekla, ohniva obloha na kilometre. No bude to urcite neskodne a zdrave, a rano z toho vznikne duha po ktorej behaju ruzove jednorozce...

        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          vivat ropny priemysel. A vraj tie nase električky su strasne skodlive pri vyrobe auta a baterie. Skoda, ze vacsina z tych hejterov sa nepozrie na tuto rafinerku a nepochopia, ze okrem pravidlenej vymeny oleja a dalsich veci tu mame vdaka ropnej lobby taketo "vianocne sviecky" na konci roka s dosvitom desiatky km daleko.

        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Nerozumiem preco to robi rafinerka, ale pri inych firmach je to vraj o tom, ze mas na rok dohodnute mnozstvo a ci spalis viac, alebo menej trebarz plynu, ak nim kuris, je im to jedno. Pausal si si objednal, tak ti ho dodaju.

        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          hej, bude to nieco na ten sposob, ale tym padom nam len krasne davaju facku, ze: "aha, mozme tak palime aj keby to boli pneumatiky". Nevidim do toho, ale spravilo mi to nazor, ze maju ekologiu niekde hlboko.......v rope.
      • milan84
        Senior Member
        • Jun 2015
        • 853
        •   

        #6
        tak teraz studujem stranku slovnaftu. pozrel som si planovane odstavky: ziadne. Dalsia sprava je mimoriadne odstavenie nejakeho stroja a vraj preto spaluju v tych horakoch ))) Tak som sa ich na info mail opytal, ci nas este dlho budu krmit senom, ked sa to deje vzdy na konci roka a ze ci budu tvrdit, ze je to EKO a nezavadne aj napriek tomu, ze to bolo vyraznejsie ako silvestrovsky ohnostroj ))) uvidime ci sa ozvu.

        Som jediny, kto s kupou elektromobilu zacal brat zivotne prostredie vyrazne vaznejsie a vsetko taketo mi zacalo vadit?

        Komentár


        • Teq
          Teq komentoval
          Upraviť komentár
          nie si...je to aj filozofia / zivotny styl. Ja som zmenil aj celkove spravanie aj jedalnicek...

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          U mna to bolo naopak. Kupou elektromobilu som to zavrsil. Ale vyrazne viac ma irituju zapnute motory na parkoviskach odvtedy, to je fakt.
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #7
         
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Mal ho odtiahnut na invalidne miesto a zavolat policiu

        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          GENIALNE :-D chcel by som vidiet ten blby vyraz zakomplexovaneho majitela Pickupu.

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Ved to bolo len na vyskusanie ci to ide. Bol to Pickup jeho sestry a majitel pozemku suhlasil :-)))
      Pracuje...
      X