Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla pripravuje otvorenie servisu v Prahe

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jiri GrandPa
    Member
    • Dec 2016
    • 446
    •      

Tesla pripravuje otvorenie servisu v Prahe

Na stranke Tesly sa objavili vypisane inzeraty pre personal, budu asi patrit pod Vieden ale je tam uvedene miesto Praha. Pise o tom hybrid.cz
    Dobra sprava, povedal by som..
    Dufam, ze tento link adminovi nebude vadit.
    https://www.tesla.com/en_EU/careers/...n=3&country=10
    Naposledy upravené Jiri GrandPa; 04-12-2018, 17:47.
  • patapuf
    Junior Member
    • Jun 2016
    • 4

Ide len o servis, alebo bude tam možnosť si aj auto objednať s dodaním do Českej republiky? Alebo o niečom takom neuvažujú? Nemáte o tom niekto informácie? Ak by to tak bolo, bolo by to síce asi len pre českých občanov, ale u nás by to možno spravili tak isto. To už by tam mohli hodiť aj minimálne český jazyk.

Komentár

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Keď píšem servis, tak servis.
  • Juro
    Administrator
    • Mar 2014
    • 1635
    •   

Tesla tiež pripravuje otvorenie servisu aj na SK. Aj showroom.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

• head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      Ktory mesiac? Pripadne ktory rok?

• ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Volade sa pisalo o showroomoch v BA a KE niekde v obchodnych centrach, ale o servise v tychto mestach nic nebolo pisane. A rok bol pisany 2019. Tak uvidime ved rok este len zacal.
Pracuje...
X