Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Mýty o elektromobiloch

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • milan84
    Member
    • Jun 2015
    • 351
    •   

cakam, ci maestro odpise

Vazena redakcia, ten clanok o cisteni vzduchu dieslovymi autami myslite vazne? April uz tento rok bol, vsimli ste si?! Citali ste co za extremne absurdity su tam napisane?
    O tom, ze vasa redakcia vie o elektromobilite 0,0nič nepochybuje snad nikto. Staci si pozriet velavravne komenty pod testom etronu. Nerozumiem naco sa im venujete, ked nechcete.
    Ked mate zaujem pisat o autach na elektrinu serioznejsie, da sa to dostudovat, nie je to hamba. Ale ak pustite von takyto "clanok", to uz rovno mozte pisat o tom, ze zem je plocha. Predpokladam, ze to bude mat rovnaky uspech.

Dufam,ze tento cisty vzduch dychate rurou z vyfuku vasich aut priamo do kabiny...
    Ako prvy krok vam odporucam: zistite si, aku funkciu ma DPF filter. Potom sa mozme bavit dalej o vypovednej hodnote clanku

milan

Komentár

• Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 631
      •      

Na facebooku sa mi objavuje platená reklama Nissanu na Leaf a pozerám, že 50 príspevkov, tak som klikol. No na toto sme ešte nemysleli, tu jeden mysliteľ to odhalil, kam to smeruje s tou podporou elektromobilov a o čo politikom ide (alebo iluminátom ?). A ostatní mu tam obdivovačne pritakávali, že na to prišiel a to je ten pravý dôvod - chcú obmedziť náš slobodný pohyb.

Iný kápo: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011336960677

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Snímka obrazovky 2019-09-08 o 19.08.01.png
Videní:	120
Veľkosť:171,3 KB
ID:	41396

Komentár

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        blbost je nova epidemia. horsia ako mor. Tento chlap je urcite od Sorosa a postriekal ho chemitrails radioaktivnou latkou, ked doplaval na kraj nasej plochej zemegule.
        Asi zabudol, ze nie statisice, ale miliony domov denne kuria,svietia,vysavaju.

• head
        head komentoval
        Upraviť komentár
        🤮

• Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Pozerám na profil autora, že namiesto "Vysoká škola života" čo som si tipol, je tam "Večerní univerzita marxismu-leninismu".

• Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        asi mu nikto nepovedal ze si vie elektrinu v tom najhorsiom moznon pripade vyrabat aj sam, ale ked mu zastavia ropovod tak rafinerku si na streche asi neurobi
    • Teq
      Teq
      Member
      • Nov 2017
      • 180
      •   

https://www.youtube.com/watch?v=oFOq...ature=youtu.be
      toto sa ku mne prave dostalo...pocuvam len minutu a uz mi dviha tlak, nemal som si davat tu kavu

Komentár

• Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Ten dokument je nahodou vcelku pravdivy, bohuzial. Je predsa jasne, ze planetu nezachrani len prechod na elektromobilitu.

• Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        to je pravda, ale pozri si to cele, na zaciatku a na konci dobre zabije tym, ze emisie CO2 vlastne nie su problem, ba co este odrazaju teplo do vesmiru a ked budeme dalej spalovat a sadit stromy setko bude v poradecku
    Pracuje...
    X